Z Nemecka fúka americký vietor

Mám na mysli, ako začala kapitola s názvom „únos vietnamského podnikateľa“, ktorý je z novely na pokračovanie „zmajdanizujme Slovensko“. Áno, narážam na to nemecké účelovo napísané policajné hlásenie, ktorým Slovensko obvinili zo spoluúčasti na tomto únose. To, samozrejme, využili liberálne hyeny – ako to správne poznamenala blogerka Katalin Tara.

 

Prečo ten nadpis?

Pretože Nemecká spolková republika je ešte stále okupovaná a CIA tam má dosť veľký vplyv. A je zaujímavé, že Merkelová sa pár dní po zverejnení správy nemeckej polície akoby pod zem prepadla. To v mojej interpretácií znamená, že celý cirkus začala CIA, ktorá sa dozvedela o únose tohto vietnamského podnikateľa, resp. dovolila ho uniesť, a toto použili americké štátne/regionálne elity na destabilizáciu Slovenska, V4 a následne aj Európy. Lenže globálne zákulisie nestojí o nestabilitu v Európe, lebo vedia, že to môže mať katastrofické následky pre celý svet. Ďalšia vec, dokazujúca spravodajskú hru je to, že sa ozývajú experti ako Peter Tóth a Milan Žitný.

 

Čo robí Smer a koalícia?

Kaliňák chce ísť na detektor lži. Možno to nazvať prázdnou pózou, ale pravda je taká (aspoň som toto počul), že určité frakcie v rámci Smeru chcú vyšachovať Fica a Kaliňáka z vedenia, lenže to by viedlo k zániku Smeru-SD a k politickej katastrofe na Slovensku. Stačí si totiž uvedomiť, že súčasné SNS, Most-Híd, liberálna opozícia, Kotlebova strana alebo Mečiarov projekt buď nie sú schopné vládnuť, alebo nie sú vládnuť pripravené.

 

Prečo teraz, a prečo Slovensko?

Už nejaký čas sa americké štátne/regionálne elity snažia destabilizovať nás, celú V4 a Európu, ale ďalší impulz k tejto zvýšenej aktivite dal nechtiac pán poslanec Peter Marček, ktorého súkromná návšteva Krymu vyústila do vzniku Európsko-Krymskej obchodnej komory. Ďalšia vec je, že americké štátne/regionálne elity strácajú pôdu pod nohami, a to je ich zúfalý pokus, aby si zachovali svoju relevantnosť a status quo.

 

A čo na to globálne zákulisie?

Udrží Fica tam kde je, lebo Fico chápe globálnu politiku, a na základe toho koná. Globálne zákulisie totiž vie, že hoci nekope za nich, nebude robiť prieky tam, kde ich a naše záujmy sú spoločné. Preto mám vážne podozrenie, že redaktorke Denníka N Monike Tódovej predhodili totálnu fabuláciu (možno niekto zo CIA na príkaz globálneho zákulisia napísal článok a ona sa pod to podpísala), ktorá má máločo spoločné s realitou. Toto samozrejme zistí aj generálna prokuratúra, ktorá to bude interpretovať ako príkaz „trhaj“. To očistí slovenský verejný a politický život takým spôsobom, ako keby si niekto naraz dal laxatívum aj klystír, lebo sa bude zatýkať vo veľkom, a pár koaličných partnerov sa dozvie, akú špinu má na nich generálna prokuratúra.

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Ak by niekoho zaujímalo, jedným z mechanizmov destabilizácie Európy je delenie Slovenska medzi Poľskom a Maďarskom, lebo síce Orbán je náš situačný spojenec, ktorý všemožne bojuje proti liberálom a úchylákom z EU, ale nie je náš priateľ, lebo stále sníva o veľkom Maďarsku.

PS2: Neviem čo bolo sľúbené vedeniu strán Most a SNS, ale sľuby ú prázdne a za túto zradu draho zaplatia.

4 thoughts on “Z Nemecka fúka americký vietor

 1. > Preto mám vážne podozrenie, že redaktorke Denníka N Monike Tódovej predhodili totálnu fabuláciu (možno niekto zo CIA na príkaz globálneho zákulisia napísal článok a ona sa pod to podpísala), ktorá má máločo spoločné s realitou.

  Tiež to tak vidím, navyše sa týmto pekne odkope i samotný Denník N vrátane liberálnych meeedií, čo bol možno tiež jeden z cieľov akcie.

  Like

 2. > PS2: Neviem čo bolo sľúbené vedeniu strán Most a SNS, ale sľuby ú prázdne a za túto zradu draho zaplatia.

  Takisto ten Danko v súvislosti s Kotlebom buď nevie, čo činí, alebo nemá na výber.

  Vďaka za fajný článok.

  Like

 3. > PS: Ak by niekoho zaujímalo, jedným z mechanizmov destabilizácie Európy je delenie Slovenska medzi Poľskom a Maďarskom, lebo síce Orbán je náš situačný spojenec, ktorý všemožne bojuje proti liberálom a úchylákom z EU, ale nie je náš priateľ, lebo stále sníva o veľkom Maďarsku.

  Z pohľadu GP je to aj možnosť starého známeho “divide et impera” medzi národmi.

  Like

 4. Spätné upozornenie: „Natura abhorret vacuum“ | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s