A takto sa stávajú irelevantnými

Teraz nemám na mysli tú časť štátnych/regionálnych elít USA, ktorí bojujú proti Trumpovi, a ani ich poskokov z radov 5. kolóny, liberálov a slniečkárov na Slovensku, či inde vo svete. Mám teraz na mysli jednu stálicu a jednu kométu nášho politického neba, totiž Bugára a Kotlebu. Obaja sa stávajú irelevantnými z úplne rôznych dôvodov.

Prečo Bugár?

Bugár je niečo medzi hadom a politickým prostitútom (niečo ako chytrejšia verzia Jakuba Jandu, ktorý dokáže vykecať kdejaké tajomstvo, a ktorý účinkoval aspoň v jednom filme pre teplých a ja dodávam, raz štetka, tak navždy štetka). Bugár doteraz vždy vycítil zmenu politickej klímy, včas prezliekol kabát a ponúkol svoje služby tomu mocnejšiemu. A to ilustruje jeho politická kariéra veľmi dobre:

 • svoju politickú kariéru začal za Mečiara, keď využil Mečiarove prechmaty v boji proti maďarskému iredentizmu a separatizmu pre svoje účely (skutočnosť je taká, že väčšina Maďarov sa nechce odtrhnúť, len sa kultúrne vyžiť a mať decentnú obživu -to mám od svojich príbuzných z Rimavskej Soboty, ale Orbán, ktorého podporujú maďarské elity, ktoré sa nevzdali snov o veľkom Maďarsku/Uhorsku, by sa dožadoval svojho „funtu mäsa“, ak by sa naskytla príležitosť);

 • po dvoch Dzurindových vládach pochopil, že maďarská karta je už passé a treba SMK nasmerovať inam, lenže zvyšok SMK chcel ísť za Orbánom, a preto Bugár spolu s niektorými členmi SMK odišiel a založili si Most-Híd (a SMK sa tak stala irelevantnou);

 • Most je ale taký slovensko-maďarský projekt, ktorý je plný takých Sorosových bábok ako Žitňanská alebo Cséfalvayová, ktorá sa zúčastnila ukrižovania Marčeka (čoho sa Smer a SNS nezúčastnili), a kvôli čomu Danko požadoval hlavu tej Cséfalvayovej, ktorú Bugár podržal;

 • Bugár teraz pochopil dve veci: Sorosovi slniečkári nielen na Slovensku končia, ich politika potápa jeho a Most-Híd, a preto sa rozhodol nielen kandidovať za prezidenta ale si aj nájsť nového sponzora.

Nechápte ma zle, nemám nič proti židom a som zásadne proti tomu, aby prebehol ďalší, tentoraz finálny holokaust – s kým ale mám problémy, to sú predstavitelia mafióznych štruktúr, ktoré sa nielen tvária ako súčasť židovského národa, ale aj sa tvária ako národ. A tieto štruktúry chcú využiť maďarskú menšinu na Slovensku ako baranidlo, a im Bugár poskytuje v tejto veci pomoc výmenou za podporu v prezidentskej kampani. Preto tvrdím, že Bugár by bol oveľa horším prezidentom ako Kiska (ten nechápe čo robí, ide podľa Bútrových nôt a skáče tak, ako americká ambasáda píska). Dôvodom tohto môjho tvrdenia je to, že pred asi 5-10 rokmi v maďarskom parlamente asi poslanec strany Fidesz mal apel kvôli tomu, že žiaci v Izraeli sa učia maďarský jazyk, lebo sa tam chcú usadiť (zrejme už vtedy pochopili, že globálne zákulisie plánuje finálny holokaust).

Prečo Kotleba?

Nie kvôli tomu, že razí ľudácku ideológiu (hoci aj to hrá rolu), ktorá mi je proti srsti, a ktorá síce vonkajšími prejavmi je národná, ale svojou podstatou je protinárodná, de facto fašistická (systematicky bráni ľuďom žiť podľa svedomia a rozvinúť si svoj potenciál naplno), a túto faloš väčšina Slovákov inštinktívne vycítila. Hlavný dôvod, prečo sa stáva irelevantným on a ĽSNS, a to napriek tomu, že má dostatok pomerne kvalitných kádrov, ktoré riešia veci na úrovni krajov je to, že Kotleba neporozumel politike a zostal politickým funkčným analfabetom, čo ilustrujú tri príklady:

 • odmietol zaplatiť za predražené DVD, čo dohodlo predchádzajúce vedenie, ktoré malo propagovať BBSK, a týmto poštval proti sebe miestnych oligarchov (mohol sa s nimi dohodnúť a nehádzali by mu polená pod nohy);

 • za peniaze, ktoré dostal od štátu za parlamentné voľby kúpil rodinný dom ako centrálu pre ĽSNS, a podľa chýrov sa doňho nasťahovali jeho svokra a švagriná (ak by to urobil Fico, tak by ho médiá spolu s Kotlebom ukameňovali);

 • symbolický šek so 1488 € zneužil na lacný politický marketing, ktorým poskytol svojim oponentom dostatok politickej munície.

Skrátka, nachytali ho na formalitách, a preto globálne zákulisie rozhodlo, že ho použije ako baranidlo pre pána Harabina a vodcu slovenskej vetvy Nočných vlkov.

S pozdravom

Oracle 911

PS: O Bugárovi som povedal, že je schopný urobiť čokoľvek aby prihrial svoju politickú polievočku, a žiaľ mal som pravdu, lebo nielen bol ochotný poškodiť našu štátnosť, ale aj predáva maďarskú menšinu na Slovensku.

PS2: Globálne zákulisie pomaly začína chápať, že kvôli národným špecifikám u nás nepretlačia nejakú formu otvoreného fašizmu/nacizmu, ale ak začnú príliš tlačiť na pílu, tak reakcia bude pre nich nepríjemná, lebo očistenie slovenskej spoločnosti započal.

6 thoughts on “A takto sa stávajú irelevantnými

 1. Napísal som vecný komentár k článku. Ten v ňom uvádzaný fakt len potvrdzuješ aj teraz vo svojej odpovedi… snáď pani príbuzná / keď bude čítať viac článkov na tejto stránke / precitne. A už sa do budúcna vyvaruje chybným krokom. Stačí si to nebrať osobne.

  Like

  • Tvoj prvý komentár bol vecný z polovice (a to som veľkorysí) lebo si okrem iného urazil aj prvého predsedu novovzniknutej Matice Slovenskej Pavla Országha Hviezdoslava vlastným menom Pavol Országh de Felsőkubin, ktorý bol jedným z velikánov slovenskej literatúry a ktorý podľa vlastných slov musel znova naučiť po Slovensky. To je prvá vec.

   Druhá vec je, že keď Orbán pretlačil zákon o dvojitom občianstve (prvý krok na pripojenie južnej časti Slovenska k Maďarsku), tak minimum slovenských Maďarov prijalo dvojité občianstvo a to ešte pred tým, než to predchádzajúca Ficova vláda zatrhla. Fico neskôr vyjadril v tom zmysle, že mal dôverovať slovenským Maďarom viac.

   Tretia vec, moja príbuzná volila Kotlebu lebo uverila sľubu, že kraj dá do poriadku t.j. zatočí s korupčníkmi a asociálmi. A nebola v tom sama…

   Like

 2. Skutočnosťou je, že tá Rimavská Sobota – nie sú (a ani neboli) maďari a ani nereprezentujú ich názor – ANI DNES, ako ani včera. Rovnako tak, ako ani “hybridný” a nikam neprináležiaco sa cítiaci – a sám sa aj tak svojimi názormi (nielen tu) prezentujúci autor článku. Má v tom /a snáď len v tom?!/ OBROVSKÉ medzery. Niet takej duši blúdiacej čo závidieť …. no s Bugárom sa strafil do čierneho, a to naplno.
  PS: A usadiť sa chcú, presídlenci. Ale aj u nás. /Aj/ preto všade tie výstavby obydiel už roky napredujú a čakajú pripravené – čiže prázdne, a nám domácim, prirodzenou cestou nedostupné.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s