Erdogan, liberáli a podobné nešťastia

Dnes sa budem netradične venovať niekoľkým témam v jednom článku, snáď mi to milý čitateľ prepáčiš. Deje sa toho toľko, že sa nestíham venovať rôznym témam dostatočne hlboko, a preto budem len tým príslovečným prstom, ktorý ukazuje na mesiac – t.j. veci a procesy. Jediná vec, ktorú majú mnou vymenované témy spoločné je to, že zapadajú do globálneho historického procesu.

Čo zas vyviedli „naši liberáli“?

Nuž, ako sa zdá, moje závery boli správne, a budem mať pravdu i v tom, že Generálna prokuratúra bude brať ohováranie Tódovej ako príkaz „trhaj“, a vyrazí po liberáloch. A jeden debakel im nestačí, chcú ďalší. Ide o to, že železnice objednali tričká pre svojich pracovníkov na tratiach, tričká za asi 8,- €, a okamžite nasledovali takpovediac povinné opozičné litánie od liberálov o korupcii s tým, že oranžové tričká sa dajú kúpiť aj za 5,- €. Netvrdím, že na tomto obchode sa nikto nenapakuje, ale problém opozície je dvojaký: nie je to ich sponzor, ktorý sa napakuje, a veciam nerozumejú, lebo tie tričká sú súčasťou pracovného odevu, ktorý má niečo vydržať.

Čo sa týka 5. kolóny, zdá sa, že opäť som mal pravdu, lebo najchytrejší z 5. kolóny dávno prezliekli kabáty, chytrejší prezliekajú kabáty teraz a hlupáci si vyžiadali lano so slučkou. Dôkazom je vyjadrenie Glváča z 03.08.2018, 11.3.2018, a Beňovej (viem, nie je to tá istá téma, ale pekne to ilustruje chápanie a cit pre zmenu vetra menovaných). Inými slovami, liberálne krídla v stranách dostávajú na frak.

A čo zas vyviedol Erdogan?

Erdogan sa nechal zvoliť za samovládcu, a jedným z prvých vecí, čo urobil bolo masové prepúšťanie všetkých svojich kritikov zo štátnej správy a zatknutie opozičných novinárov. A toto ani Trump a ani Putin nerobí – Trump prepúšťa tých, ktorí robia prieky, alebo ich práca je nepotrebná a Putin zase vytvára také podmienky, v ktorých zradcovia likvidujú samých seba. To, čo robí Erdogan, robil Hitler, ale ten mal podporu globálneho zákulisia, Anglosasov (Angličania zorganizovali hospodársku pomoc a firmy ako IBM, Ford zas dodávali počítače, či stavali fabriky), a časti európskych elít, ktoré snívali o porážke a privlastnení si zdrojov ZSSR, ako aj o vytvorení celoeurópskych Benátok. Samozrejme, aj tieto Erdoganove kroky poštvali proti sebe nielen turecké elity, ale aj americké štátne/regionálne elity, ktoré nechali uvaliť sankcie na Turecko. To vybudilo Erdogana ešte viac, a začal robiť hlúposti, ktoré majú negatívne dopady na turecký finančný systém, na menu a nakoniec aj na ekonomiku. Inými slovami, kvôli hlúposti Erdogana, nad ktorou zostáva rozum stáť, sa z Turecka stane ďalší federálny okruh Ruskej federácie.

A čo ďalej?

Americké štátne elity sa pokúšajú majdanizovať Rumunsko, a kvôli vlastnej hlúposti ničia US$ i vlastný kozmický priemysel. Ak im plány s Rumunskom vyjdú, tak Európa bude na tom horšie ako teraz Ukrajina. A čo sa týka dolára, to je veľký problém, lebo ruské vedenie zatiaľ nemá záujem na zničení US$, a to Putin aj jasne povedal, lebo veľmi dobre vedia, že padajúca dolárová pyramída by pochovala zvyšok sveta spolu s rodiacimi sa alternatívnymi spôsobmi a centrami. Rusko by to síce ustálo, ale bola by to matička Rus, ktorá by zase mala urobiť vo svete poriadok. Lenže toto Putinove vyhlásenie americké štátne/regionálne elity zobrali ako provokáciu, a rozhodli sa zaviesť sankcie voči Rusku, čo Rusko núti opúšťať US$, vyhlásiť ekonomickú vojnu a uvažovať nad zrušením dodávok raketových motoroch RD-180 (a tieto motory, na ktorých je NASA závislá , USA nedokázala okopírovať ani tak, že má k nej kompletnú dokumentáciu).

Ďalšia vec je, že Muskova Tesla, ktorá je výkladnou skriňou americkej technologickej nadradenosti, sa potápa, a otázne je iba, kedy to zasiahne Muskov raketový biznis. To znamená, že jeseň, hlavne september – október, bude aspoň tak horúca ako leto, len inak.

A celé by som to uzavrel tým, že Rothschildovi sa vôbec nepáči, čo sa deje. Vidím k tomu dva hlavné dôvody:

  • ak sa pyramída rozsype, situácia sa stane neriaditeľná pre každého, okrem Ruska;

  • v novom rodiacom sa systéme nebudú môcť parazitovať.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s