Už len James Bond nám chýba

Bola rozohraná politická hra, v ktorej tak slovenské ako aj zahraničné spravodajské služby hrajú významnú úlohu s tým, že táto hra bude mať pre niektorých liberálov trestno-právnu dohru, a mnohí politici skončia svoju kariéru dosť potupným spôsobom. Inými slovami prebieha tvrdý mocenský boj, v ktorom sa využíva prakticky akýkoľvek nástroj na dosiahnutie politických cieľov s tým, že my sme len ďalšie, pomerne malé bojisko v tomto globálnom konflikte.

Prečo to hovorím?

Treba si uvedomiť, že tajné služby nie vždy slúžia len danému štátu, ale aj iným, mocnejším silám. Pričom v našej SIS pred 1998 mal Vatikán dosť silný vplyv, lenže Martin Barto a Ladislav Pittner (nad týmto bonzovaním zostáva rozum stáť) budovali paralelnú SIS, ktorá išla po krku Lexovi. Táto paralelná štruktúra, ktorá podľa všetkého bola pod kontrolou CIA, nielenže spáchala únos Michala Kováča ml., ale bola aj legalizovaná po voľbách v roku1998. To znamená, že CIA v nej mala dosť veľký vplyv, a tiež, že po nástupe nového pápeža sa tento vplyv aj posilnil, lebo podľa všetkého nový pápež z Argentíny je nielen agentom CIA, ale bol ňou aj dosadený.

Háčik je ale v tom, že Čižnár sa začal pýtať, a odpovede ho nepotešili. To znamená pre túto kliku komplikácie, a keď vyšetrovanie prokuratúry preukáže, že SIS zradila, tak začnú čistky aj s trestno-právnymi dopadmi, nielen politickým odpisom tejto kliky. A táto klika aby si zachránila krk, zatlačila na Bugára, ktorý začal zase dačo kvákať o odchode z koalície. Háčik pre nich je ale v tom, že toto môže využiť miestna periféria globálneho zákulisia na dosiahnutie svojich cieľov a to už len tým, že bude naďalej rozotierať financovanie a pochybné obchody Bugárovej strany.

A čo na to Fico a Mečiar?

Na túto otázku neviem odpovedať, lebo do uverejnenia článku som nedostal odpovede, asi preto, lebo som si ich ani nepýtal. Môj odhad ale je, že ich teší, že pravda vychádza na povrch a veci idú, ako majú. Hoci si určite uvedomujú, že ich čaká tuhý boj, lebo tí pajáci, čo sa tvária ako liberálna opozícia, sa len tak ľahko sa nevzdajú.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Prosím vás zamyslite sa nad tým, že aký mediálny obraz si Bugár vybudoval pomocou médií a čo sa stane keď sa tento obraz rozsype.

5 thoughts on “Už len James Bond nám chýba

  1. Dobrý článok. Vždy som tvrdil, že Bugár je nebezpečnejší ako bol Duray ktorý sa dal celkom čítať. Veľmi nebezpečnou vlastnosťou Bugára je absolútna závislosť zradiť pre naplnenie svojich maďarských cieľov kohokoľvek. Pre mňa je nepochopiteľné ako si mohol vytvoriť u rozmýšľajúcich ľudí povesť dobrého politika. Korunu všetkému nasadil svojou kandidatúrou na prezidenta čím zahodil svoju masku a ukázal sa národu svoju pravú tvár.

    Páči sa mi

  2. Pokiaľ ide o SIS, čítal som materiál o stretnutí gen. prokuratora, predsedu vlády a riaduteľa SIS na druhý deň po odhalení “prípadu K. Predtým, pravda prebehla razia u sefred, Z.and V. z ktorej sa o pozadí prípadu niečo dozvedeli. A razia prebehla preto, lebo z počítačov v dome K. sa dozvedeli, kde ju majú vykonať. Riaditeľ SIS nepoprel na stretnutí, že dopredu vedel o príprave akcie K. Vedel, lebo je realizátorom zámerov služieb, ktoré sa Ore 911 v článku spomína. Tieto služby si ho vybrali za riaditeľa a naša vláda poslušne zrazila opätky.
    Píšem to preto, aby som potvrdil, pravdivosť tvrdeni v tomto článku. Aj preto, aby si čitatelia uvedomili, ako tažko sa realizuje každodenná politika v prostredí, kde dvaja partneri negujú Vaše kroky. Tieto info som získal z “bežne dostupnej tlače”, aby nevznikol dojem. že ide o exkluzívne info.
    Bolo by užitočné získať väčší čitateľský záujem pre tento druh informácii, potom by bola minulosť osvetlená jasnejšie pre širšiu verejnosť a aj budúcnosť by bola ako ranné zore nad vlastným poľom.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s