Jeseň  bude zrejme horúca

A nielen u nás, ale na celom svete. A týmto samozrejme nemyslím počasie, ale politickú situáciu. Totiž pozorujem zintenzívnenie informačnej prípravy na globálny záťah nielen na neprispôsobivých členov americkej národnej/regionálnej elity a ich poskokov, no na celom svete s tým, že to musí nutne viesť k rozpadu amerického impéria. Dôvod takéhoto zásahu je prostý – ak globálne zákulisie teraz neuskutoční politický ekvivalent amputácie a vypálenia rany, tak celá ľudská civilizácia na to doplatí.

Čo je základom môjho tvrdenia?

Pred každým väčším manévrom treba dav (skupina, ktorá žije podľa tradícií a súdi podľa autorít) dostať do príslušného stavu, aby odštartované procesy prebiehali podľa potreby. A tu sú informácie, ktoré naznačujú prípravu tohto manévru:

Prečo jeseň?

Pretože jednak je to obdobie, keď sa upúšťa od finančných bublín, a jednak Trump a Putin sa stretnú, ak dobre rátam dvakrát, stretnutie G20 a summit v Moskve. A keďže tak Česko, ako aj Slovensko je pomerne malá krajina, tak u nás prebiehajúce procesy sú naviazané na objemnejšie globálne procesy.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s