Kam dôjdeš, Európa?

Doterajšie smerovanie Bruselu, a v podstate celej Európy, je smerovanie do kultúrneho a politického nebytia. Našťastie pre nás, situácia sa mení, a to hlavne kvôli činnosti V4,Rusov, globálneho zákulisia (ktoré má záujem na stabilizovaní globálnej situácie) a v neposlednom rade i tuposti neprispôsobivej časti amerických regionálnych/štátnych elít. A čo sa týka Bruselu, ten sa stáva čoraz menej relevantným.

Čo je základom môjho tvrdenia?

Zahraničná politika sa robí dvoma metódami: cez stretnutia a summity – a náznakmi a symbolmi. Oboje treba brať na vedomie, lebo sa dopĺňajú, a v podstate ukazujú zahranično-politické smerovanie tej-ktorej krajiny (a v prípade Švajčiarska, ktorý je centrom koncentrácie riadenia pre eurázijské krídlo globálneho zákulisia je to často viac napr. odporúčané správanie úradníckeho korpusu celej Európy). A keď sa pozrieme na Putinovu návštevu na svadbe rakúskej MZV pred návštevou Merkelovej v Berlíne z tohto pohľadu, tak Merkelová dostala na výber medzi zachránením svojej kože a hrôzou bez konca (Nemecko by sa rozpadlo lebo býv. DDR a Bavorsko majú už po krk migrantov a sankcií, ktoré škodia), lebo Rakúšania urobili výber (elita a pracujúci ľud sú zajedno). Vzhľadom na výsledky rokovaní tak dôjdeme k záveru, že Putinova ponuka bola prijatá. Ďalšia vec je, že Gerharda Schrödera pripravujú k návratu do čela nemeckého štátu – toho Gerharda Schrödera, z odkazu ktorého žije Merkel. Inými slovami, kým Praha, ktorá je aj okultné centrum sionizmu, prechádza pod riadenie Číny, tak Viedeň, ktorá je dôležitým administratívnym centrom, prechádza pod riadenie Ruska. Pričom ten druhý proces je oveľa rýchlejší a dôkladnejší, ako ten prvý.

Ako to je s Čínou a Prahou?

Globálne zákulisie rozhodlo preložiť svoje centrá z Londýna/USA a Švajčiarska do Číny a Iránu. Lenže Irán nedokázal prevziať riadenie ani v susednom Iraku, ktoré mu ponúkali na striebornom podnose, a prenos riadenia do Číny má značné meškanie aj napriek tomu, že tamojšia kultúra, ktorá je značne odlišná od tej Západnej bola značne preformátovaná (politika jedného dieťaťa, dovoz vysokých technológií, atď.). Dôvod tohto debakla je prostý, globálnemu zákulisiu sa nielen nepodarilo rozbiť Rusko na márne kúsky, ale ani projekt ZSSR 2.0 nevyšiel, a v tom hrali práve VP ZSSR významnú úlohu.

Čo sa týka Prahy, od tej majú Číňania kľúč, lenže to je im nanič nielen kvôli inflácií titulu, ale aj kvôli tomu, že sa dostali do vleku Ruska. Pretože bez Ruska Nová hodvábna cesta ktorá by mala končiť u nás, by nebola ničím iným ako sľubom t.j. bez Ruska sa nevedia pohnúť.

A ako to dopadne?

Nuž, Brusel sa stáva irelevantným, lebo poškodzuje záujmy európskych štátov, a preto podpora Francúzska a Nemecka sa bude postupne vytrácať – t.j. podpora národných/priemyselných elít bude smerovať inam, čo znamená, že význam V4 sa bude zväčšovať, a snáď dôjde aj k presunu určitej časti úradníckeho korpusu, lebo ich orientácia sa bude meniť. Takže Krymsko-európska obchodná komora, ktorá má sídliť v Bratislave, a ktorá vznikla ako dôsledok návštevy pána Marčeka (video) bude hrať významnú úlohu.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “Kam dôjdeš, Európa?

  1. vďaka za info, keby človek sám nehľadal, tak sa k relevantným informáciám nijako nedostane. postrehy sú zaujímavé a zapadá to do obrazu diania. držím palce.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s