Slováci získavajú odolnosť

Je to odolnosť voči blbým rečiam liberálov a čiastočne aj ľudákov. Ide totiž o to, že uverejnené informácie začnú žiť a pracovať vlastným životom. Lenže ak sú informácie lživé, resp. ten kto ich vyslovil neusiloval o maximálnu presnosť a pravdivosť, t.j. pravovernosť, tak sa to obráti voči tomu, kto tie nepravdivé informácie vypustil, a dopady môžu byť v našej zrýchlenej dobe pre dotyčného či dotyčnú likvidačné – viď Merkel a jej pozvánka imigrantom (refugees welcome, a o 2-3 týždne tu bola záplava imigrantov).

Prečo to teraz otváram?

Znova sa rozdúchali vášne okolo udalostí v roku 1968. Ide o to, že tak liberáli ako aj ľudáci začali chrliť oheň a síru na členov Varšavskej zmluvy kvôli okupácii. A dôvod, prečo im to vadí je prostý – kým liberáli plačú kvôli tomu, že tú rozkrádačku po roku 1989 nemohli spustiť o 20 rokov skôr, tak ľudákom to vadí z ideologických dôvodov. Stačí si porovnať, čo mala pracujúca väčšina v období 1968-1989, lebo okrem toho, čo autor spomína, sme boli potravinovo sebestační na 107%, mali sme špičkové školstvo, výskum a priemysel, zažili sme populačnú explóziu (tzv. Husákove deti), a k tomu aj najsilnejšiu armádu v celej strednej Európe, keď porovnáme s tým, čo robili Nemci po Mníchovskej zrade na území ČSR (Angličania a Francúzi sa rozhodli vykašlať na spojenectvá s nami, a nás predhodili Nemcom, ktorí potom spolu s Maďarmi a Poliakmi zabrali územia Česka a Slovenska).

Prečo ten nadpis?

Nuž po 1989 sa tu rozpútala rabovačka, ktorá vyústila do ekonomickej a kultúrnej genocídy Čechov a Slovákov, a p-rezident Kiska ako úžerník sa na tom podieľal, ale toto nie je pointa. Pointa je, že ako syn pohlavára KSČ, ktorý pred 1989 ani necekol a vedie takéto reči (a liberáli mu pritakávajú ), a druhá pointa je v tom, že podľa všetkého nielenže nebol na Slovensku v čase odvysielania svojej reči na Slovensku a v Česku, ale vyšlo to najavo, a aj kvôli tomu ho grilujú. Napokon, to sa dalo čakať, lebo Kiska je úžerník, ktorý krátil dane, urobil volebný podvod a zúčastnil sa podvodu s pozemkami.

Čo sa týka ľudákov, nuž kryjú sa RKC (ako dôkaz si stačí prečítať vyhlásenie biskupov Slovenska), t.j. vyhovárajúc sa na slobodu vierovyznania kopú do komunistov. Pritom tento konflikt má ideologické základy, pretože ľudáctvo má síce vonkajšie prejavy pronárodné, napr. heslo „Za Boha a za národ.“, ale jeho podstata je protiľudová a protinárodná. Jedna zo základných dogiem Rímskokatolíckej cirkvi (RKC) a aj súčasnej po-nikoniánskej Ruskej Pravoslávnej cirkvi (RPC) sa dá sumarizovať heslom „ora et labora“, t.j. modli sa a pracuj, a z tejto dogmy vychádza aj cirkevné učenie, ktoré prikazuje pracovať a trpieť neprávosti páchané mocnými (často aj cirkevnými hodnostármi), lebo odmena ich čaká na onom svete. A kvôli tejto dogme Vatikán nielenže zakazoval spolupracovať svojim kňazom s komunistickou stranou tej- ktorej krajiny (a možno aj exkomunikoval komunistov), ale medzi riadkami prikázal podrývať ich autoritu, lebo základná téza komunizmu je, že treba vybudovať spravodlivú spoločnosť tu, na zemi. Takže neboli to komunisti, ktorí šli proti RKC (viď interview s Jakešom , cca 27. minúta). Preto tvrdiť, že súčasné historicky vzniknuté kresťanské učenie je otrocké učenie a RKC je mocenská organizácia, ktorej ide o moc a peniaze je namieste – ako dôkaz si stačí pozrieť, aký obraz boha a Ježiša propaguje:

Preto sa vynára otázka, komu vlastne RKC a ostatné po-nícejské cirkvi robia reklamu, Bohovi – stvoriteľovi/milujúcemu otcovi a všedržiteľovi, alebo samotnému diablovi s tým, že predstavitelia pred-nikoniánskej RPC nazývala katolícku vieru židovskou herézou a v extrémnych prípadoch aj satanizmom. Nech si každý odpovie na otázku sám po zvážení všetkých, nielen mnou prezentovaných faktov. Takže po ovocí poznáte ich.

A o čom to svedčí?

Podľa mňa to svedčí o zúfalstve oboch skupín, a preto zvyšujú napätie v spoločnosti všemožnými spôsobmi ako nafukovanie kauzy únosu Vietnamca, alebo narúbať na inváziu Varšavskej zmluvy vraždu Kuciaka. Pretože nech robia čokoľvek, ten majdan nie a nie vypuknúť, a situácia pre nich sa zhoršuje zo dňa na deň.

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Kiska je tieňovým prezidentom českej TOP 09 a to má dosť negatívnu výpovednú hodnotu o Kiskovi a o zmienenej strane.

4 thoughts on “Slováci získavajú odolnosť

 1. aj v pisme sa pise, ze Jezis prisiel ucit Zidov a nikoho ineho…
  kazdopadne odporucam jednu knihu: Manley P. Hall – Secret teachings of all ages. Je to hruba kniha, SK/CZ preklad tusim neexistuje, ale stoji to za to.

  Like

 2. Neo-ľudáci obecne nikdy nepriznajú, že (pseudo)komunisti a sovieti/ZSSR spravili za cca 40 rokov pre pracujúcu väčšinu v ČS omnoho viac než celá tá “slávna” RKC za dlhých cca 1000 rokov, ani že pracujúcej väčšine (dnes chudobe) sa obecne žilo za (pseudo)socializmu najlepšie za celú známu históriu našich národov.
  Neo-ľudáci obvykle argumentujú Tisovou 1. SR, že ako tu vraj bolo úžasne, lenže už (zámerne) ignorujú fakt, že Slovensko bolo v tomto období iba kolóniou 3. ríše pomáhajúcou zásobovať nacistickú mašinériu.
  ZSSR na nás nikdy neparazitoval tak ako nacisti, ani nás neviedol do slepej fašistickej/nacionalistickej uličky.

  Minule som videl neo-ľudákov z ĽSNS v Ružomberku pred RKC kostolom, ako kládli vence a kvety pri soche Andreja Hlinku na jeho námestí, tuším, že boli aj na bohoslužbe v kostole, ktorá sa tam práve vtedy konala (zrejme časť “verchušky” RKC na Slovensku ich začína tolerovať).
  Obecne išlo o mladých a starších mužov – väčšinou o také nepríjemné a frustrované tváre (akože chápem ich frustráciou, aj ja ju niekedy pociťujem, pretože tento spoločenský režim bol tak zámerne vytvorený), niektorí mali zrejme “pod čapicou”, niektorí fajčili (to znamená, že myšlienka autentického Ježiša, že je nutné v prvom rade začať od seba a až potom súdiť ostatných, sa im najskôr nepozdáva a skôr čakajú na nejakého “fírera” – spasiteľa, ktorý sa údajne o všetko postará) a boli medzi nimi aj kadejaké vyholené kreatúry (= potenciálna “banderovská” liaheň).

  Like

  • (pseudo)socializmu – dobre si napísal pseudo.
   Pretože ak by sme sa dostali do stavu “Každý podľa svojich schopností, každému podľa potreby” (pričom sa zamlčiava že sa tu hovorí o Čelo-vekoch). Nikdy by sme nepadli. Pretože by sme žili PRAVOVERNE.

   Like

 3. Vidíš a všímaš si. TO je dobre. Je treba, aby čo najviac ľudí začínalo chápať, ako sa hry hrajú. Len tam je šanca na slobodu, prípadne svabodu.
  O RKC sa báť nemusíme.
  Sama jej vrchnosť ju postupne preformátuváva na také čudo, až z toho mnohým zle bude. Je len otázkou, koľkí sa preberú včas.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s