Čo ešte skončí v „polievke“?

V dnešných dňoch môžeme sledovať, ako sa globálne zákulisie zbavuje nepotrebných nástrojov. Niektoré sa odpisujú v podstate bez akýchkoľvek problémov, a iné zas kladú väčší odpor. A ich odpis je potrebný, lebo nielenže prežili svoju užitočnosť pre globálne zákulisie, ale sú už aj na škodu, lebo ohrozujú prežitie ľudskej rasy.

O čom hovorím?

V prvom rade ide o odpis mocenskej organizácie s názvom Rímskokatolícka cirkev (RKC). Deje sa to v rámci de facto občianskej vojny, nástrojom je hlavne pedofília a vyrovnávanie sa s týmto javom, a najľahšie sa to deje cez diskreditáciu osoby súčasného pápeža. Pritom napriek všetkým rečiam RKC vyčerpala všetok svoj potenciál kvôli dlhodobej morálnej degradácií (stačí si spomenúť na pápežov z rodu Borgia a jeho súčasníkov), a na tom nie sú lepšie ani európske protestantské cirkvi, lebo ani oni nedokážu stabilizovať situáciu v Európe. Stabilizačnú úlohu by mala hrať práve Ruská pravoslávna cirkev, ktorá by mala prebrať riadenie nad diecézami, a mala by byť podriadená Arménskej cirkvi (tejto cirkvi odovzdal kľúče od biskupstiev súčasný pápež v rámci ekumenickej bohoslužby). Ostatne, globálne zákulisie preto nechalo pretlačiť jezuitu a údajného agenta CIA na pápežský stolec, lebo vedelo, že on je tá správna figúrka na túto prácu.

Čo sa týka regionálnych/štátnych elít USA, neprispôsobivá časť sa snaží destabilizovať globálnu situáciu všemožnými spôsobmi, zopár príkladov:

  • po návšteve Obamu v JAR, tamojšia vláda začala otvorene podporovať genocídu bielych a vyvlastňovať ich pôdu (a príklad Zimbabwe je dôkazom toho, že je to zlý nápad);

  • rozdúchavajú konflikt medzi JAR a Ruskom;

  • cez svojich partnerov v zločine a poskokov sa vyhrážajú Sýrií s tým, že následná akcia bude využitá globálnym zákulisím na krytie niečoho dôležitejšieho.

Našťastie ich protivníci nesedia na zadku:

Inými slovami, naozaj sa pripravuje masívny záťah na americké národné/regionálne elity a ich partnerov a poskokov spolu s globálnym obmedzením US$, aby elity Anglosasov tak vo Washingtone ako aj v Londýnskej city nemohli napáchať ďalšie škody – pritom aspoň za polovicu vlastných problémov si Anglosasi môžu sami. Samozrejme, pri tomto kroku bude rámusu a kriku až-až.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s