Cirkevný „All for Jan“

Vecí znalí tušia, kam mierim, kto aké ciele sleduje, a komu takto stúpili na kurie oko. Čo bude mať, samozrejme, nepríjemné následky tak pre dotyčných, ako aj pre globálne zákulisie, ktoré sa snaží previesť rôzne rímskokatolícke biskupstvá pod pravoslávne resp. arménske vedenie. Pre neznalých – Ján Kuciak je v dnešných dňoch prezentovaný ako „martýr za boj proti korupcií“, ktorý po svojej smrti uverejnil viac článkov o korupcií za Ficovej vlády, ako uverejnil počas života. Hoci pravda je taká, že písal len o témach, ktoré mu styční dôstojníci ako Nicholson predhodili. Pritom treba vedieť, že bol nadmieru ambiciózny a nevidel to, čo staré líšky áno, totiž že v prípade Panama papers ide o život.

O čom hovorím?

Technológia blahorečenia Anny Kolesárovej, ktorá je jednou z mnohých civilných obetí 2. svetovej vojny, je používaná tým istým resp. veľmi podobným spôsobom na vyvolanie protikomunistických nálad a podporu ľudáctva, ako smrť Jána Kuciaka a jeho snúbenice, na položenie Ficovej vlády a majdanizáciu Slovenska (nielenže to nevyšlo, ale celá vec sa otáča proti nim – napr. zákon o financovaní mimovládok). A túto kampaň spúšťa Rímskokatolícka cirkev (RKC), ktorej morálny rozklad ilustruje skorumpované pápežstvo v rozklade, pedofilné škandály a pápež – jezuita, ktorý bol naverbovaný aj CIA.

A keď sa pozrieme na cirkevnú verziu, tak uvidíme diery v príbehu:

 • vojaci Červenej armády tiahnu krajinou, rodina sa ukryje v pivnici;

 • jeden vojak prehľadá dom, nájde rodinu v pivnici;

 • celá rodina ho obslúži;

 • vojak okrem jedla a pitia požaduje aj sexuálne služby;

 • vojak nedostane sex, 16 ročnú pannu zastrelí pred očami svojho otca.

A pre tých, ktorí nechápu, kam tým mierim, položím zopár otázok:

 • Kde je zvyšok tej vojenskej jednotky, lebo z bezpečnostných dôvodov do domu nikdy nevošiel iba jeden vojak?

 • Kde je veliteľ tohto pluku, a prečo toho previnilca nezastrelil rovno na mieste, lebo podľa rozkazu násilníkov mali rovno strieľať?

 • Prečo nenechali tú dievčinu v pivnici osamote, či ju neukryli inde?

 • Prečo tú dievčinu potenciálny násilník rovno zastrelil a neznásilnil?

 • Bola skutočne pannou, lebo u nás dievčatá prichádzali o panenstvo aj pred manželstvom?

Inými slovami, je to All for Jan v bledomodrom s tým, že celý proces blahorečenia začal v roku 2004 aj na základe informácií z 1957. Nechcem robiť z vojakov ČA najväčších a najkultúrnejších machrov, lebo tí čo nás oslobodzovali neboli ani svätci a ani najchytrejší – napr. mysleli si o americkej mláťačke, že je to nemecká zbraň, nevedeli nájsť motor na mercedese (motor bol vzadu a oni ho hľadali vpredu) atď., ale k civilnému obyvateľstvu sa chovali pomerne slušne (dokonca kupovali aj paradajkovú šťavu – to mám od babky, ktorá v 1945 mala 23 rokov a nebola vydatá) – to v porovnaní s Nemcami, ktorí okupovali Rusko, napr. otec môjho učiteľa zo „základky“ videl na vlastné oči čurbes nemeckých dôstojníkov (len pre silné povahy*). Samozrejme, k excesom dochádzalo na oboch stranách**.

A čo sú ďalšie zvláštnosti?

Toto sú:

 • Zaujímavý dátum, malo sa to stať 22.11.1944 (obľúbené čísla globálneho zákulisia sú 11, 22 a 44);

 • Matka Anny Kolesárovej sa za slobodna volala Kušnírová (ako snúbenica novinára Kuciaka, ktorá skončila s guľkou v hlave);

 • Materiály o prípade začal zhromažďovať v roku 1957 jezuita Michal Potocký, pričom blahorečenie sa opiera o zápis miestneho farára (A. Lukáča) vo farskej matrike a úmrtnom liste – „obeť svätej čistoty“, „počas vojny zavraždená ruským vojakom“;

 • Pred rokom, 30.9.2017 blahorečili v BA saleziánskeho kňaza, mučeníka totalitného komunistického režimu – Títusa Zemana. Blahorečenia Zemana aj Kolesárovej schválil pápež František, obe sú anti-sovietskeho a anti-ruského zamerania.

Takže toto je nielen anti-ruská a anti-komunistická propaganda, ale aj podpora ľudáctva, a celá vec nesie síce rukopis CIA, ale informácie poskytla RKC/globálne zákulisie.

Čo si myslím ja?

Že agent CIA na pápežskom stolci a globálne zákulisie si vykoledovali nemalé problémy s tým, že RKC prezentujú tento morálne defektný obraz ako nasledovaniahodný príklad (panna obsluhuje okupantov – v dobe imigračných záplav zo subsaharskej Afriky a Blízkeho Východu je to výzva k hromadnej samovražde katolíkov).

S pozdravom

Oracle 911

*Na nemeckých dôstojníckych čurbesoch (otec môjho učiteľa zo „základky“ to videl na vlastné oči) nechali nastúpiť nahé, čerstvo znásilnené židovky do radu, a dôstojníci (buď armády alebo SS) im rozpárali brucho.

**Otec toho istého učiteľa povedal, že dôstojník ČA nechal znásilniť Nemku len preto, lebo mu šiesti vojaci nemeckej armády znásilnili manželku pred jeho očami. Čo sa udialo s tými vojakmi ČA neviem, ale ak to vyšlo najavo, tak boli asi odsúdení a zastrelení.

3 thoughts on “Cirkevný „All for Jan“

 1. Opäť výborný článok ktorý nepotrebuje komentár, preto len jedna malá zaujímavosť ohľadom čísiel a udalostí keď už je tá reč o RKC…
  21. augusta 2018 na výročie Vpádu vojsk Varšavskej zmluvy vyhorel RK kostol/kaplnka Sv. Heleny v Považskej Bystrici. Požiar bol ohlásený o 00:44 hodine ( zdroj: Prezídium HaZZi ) a tlačová kancelária KBS o tom informovala v článku zo dňa 22.8. 2018. Kostol vyhorel tri dni po tom čo si v ňom pripomenuli sviatok Sv. Heleny (umrela 18. augusta) ktorá je mimo iného ochrankyňou pred bleskom a požiarom, no pomáha aj pri odhaľovaní zlodejstva. V gréčtine jej meno znamená “jasná”, “znamenitá”, pričom kostol sa nachádza na sídlisku s názvom Rozkvet. Za socializmu bol kostol údajne totálne zničený, obnovili ho v roku 1990 a až do vyhorenia teda slúžil 28 rokov. Vysvätili ho v roku 1728. V blízkosti kaplnky stavia cirkev nový chrám. Podľa svedectiev sa oheň začal šíriť zo strany veže a zničil strechu. Múry a vnútrajšok ostali temer nepoškodené. O stavbu nového krovu by sa mali postarať Mestské lesy PB s.r.o.. V znaku podniku majú zhodou okolností aj polovičnú strechu ktorej druhú polovicu tvorí strom. Ďalej naspodku ich loga je erb Považskej Bystrice, čo sú tri stredoveké vojenské veže bielej farby na červenom heraldickom štíte. Za ich základ poslúžili reálne veže Považského hradu ktoré boli štvorstenné a dohromady boli tri. Podľa tlačovej správy RTVS sa z horiaceho kostola podarilo zachrániť štyri barokové sochy a jednu sochu sv. Trojice.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s