Vojenské súdy v  USA, alebo 3. svetová?

Nechcem nikoho zbytočne strašiť, ale veci sú také, že buď vypukne 3. svetová vojna, ktorá ukončí ľudskú civilizáciu, alebo prebehnú tie vojenské súdy, po ktorých mnohí prídu o majetok, moc a možno aj o život, ako sa to podľa chýrov udialo v prípade vojnového štváča McCaina. Chýry sú samozrejme len chýry, pozrime sa na fakty.

Čo sú to?

Nuž, vojenské súdy v USA nie sú pre mňa novou témou a treba vedieť, že od roku 2001 USA sú vo vojnovom stave, t.j. platia tie zákony, ktoré sú platné v prípade vojny s tým, že Trump podpísal nariadenie, v ktorom prikazuje, aby v prípade porušenia ľudských práv a ďalších zákonov zo strany občanov a vládnych funkcionárov USA bol zabavený ich majetok – je to na oficiálnych stránkach Bieleho domu od 21. decembra 2017. A to má za následok, že v USA sú vo veľkom zatýkaní pedofili, a businessmani spolu s pochybnými živlami Hollywoodu opúšťajú svoje teplé miestočká, t.j. neprispôsobivá časť americkej regionálnej/národnej elity stráca páky na zvyšok sveta. Preto prebiehajú tie provokácie s vraždami a pokusmi o vraždu zahranično-politických spojencov Ruska/Putina s tým, že protiruská propaganda, ktorá je nemierená aj voči Trumpovi, sa roztáča odznova.

Prečo sa to deje?

Ako som minule naznačil, globálne zákulisie dostalo do vedúcich miest špinavcov za rehotania davu – zhodou okolností dosť vysoké percento týchto špinavcov je aj sexuálnymi predátormi, a aj satanistami. Lenže ich vyčíňanie, ktoré posvätilo aj globálne zákulisie, nás dostalo na hranu globálnej vojensko-politickej, ekologickej a ekonomickej katastrofy. To znamená, že globálne zákulisie je teraz nútené v urýchlenom režime odstraňovať nepotrebné a nebezpečné nástroje.

V čom je háčik?

Určite nie v tom, že ľudský rod ako celok s najväčšou pravdepodobnosťou prežije toto kritické obdobie (aspoň pre nás to nie je problém), a problém nie je ani to, že Trump, Putin a globálne zákulisie vykrúti krk neprispôsobivej časti amerických národných/regionálnych elít. Problém je úplne inde:

  • Trump uskutoční tak hlbokú a účinnú čistku, že budú vážne problémy s chodom štátnej správy USA;

  • čím dlhšie bude táto globálna krízová situácia trvať, tým viac bude globálne zákulisie priamo zasahovať a odhaľovať svoje mechanizmy, t.j. príde doba, keď musia zhodiť masky a výjsť na verejnosť.

S pozdravom

Oracle 911

7 thoughts on “Vojenské súdy v  USA, alebo 3. svetová?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s