Je Sulík nepriateľom pracujúcich a národa?

Liberálov z presvedčenia považujem za klinické prípady, tým sa netajím, a ako dôkaz stačí vypočuť a pozrieť sa na to, čo natárajú a povystrájajú Sulík, Matovič, Remišová, Nicholsonová, atď. Najhoršie na tom je, že táto zberba pochybných indivíduí sa dostala do parlamentu len kvôli liberálnej proti-ficovskej propagande. Nechápte ma zle, nemám Fica v láske, ale momentálne on je jediný aktívny politik, ktorý to má „pohromade“, a ako-tak chráni záujmy národa a pracujúcej väčšiny.

O čom rozprávam?

Myslím si, že každý počul o novom návrhu vlády o obedoch zadarmo pre žiakov základných škôl, a na to Sulík povedal, že zruší tak obedy, ako aj vlaky zadarmo, lebo je to primitívne kupovanie hlasov – o reakciách potenciálnych voličov sa môžete presvedčiť tu a tu. Týmto debaklom to pre neho nekončí, lebo Fico nielenže oznámil rozšírenie výhod (článok a tlačová beseda), ale aj pripomenul voličom, čo by ich čakalo v prípade zvolenia Sulíka. Vtip je v tom, že samotný Sulík poskytol politickú muníciu na to, aby ho v dvoch, resp. troch krokoch odpísali. Pritom treba brať na zreteľ ešte aj to, že tieto kroky boli mesiace pripravované, ale podanie týchto informácií nesie znaky kampane, t.j. jedným manévrom sa riešia veci reálnej a dennej politiky. Takýto ťah/manéver dokáže uskutočniť len profesionál s vysoko profesionálnym teamom kolegov, a to znamená, že moja prognóza ohľadom strany Smer-SD, ktorú som urobil po odchode Fica z vlády sa plní, čo okrem iného znamená, že Kiska nebude mať ani tých 7%, ktoré Dagiš predpovedá.

Čo ma štve?

Pokrytectvo Sulíka, lebo má tučný plat ako poslanec EP, dostáva kdejaké príspevky (na ktoré sa skladá celá Európa), rozbil svoju vládu, okradol Bratislavu o lukratívne pozemky, a teraz káže o integrite a šetrení s tým, že podľa chýrov vymetá bary a berie drogy. Inými slovami, tento nenažranec sa prejavil naplno, lebo len najväčším tupcom, resp. fanatikom nedochádza, že v politike nie je, aby riešil otázky týkajúce sa národa a štátu, ale aby riešil otázky týkajúce sa vlastnej peňaženky a peňaženky jeho kamošov.

Ďalšia vec čo ma štve je správanie sa väčšiny médií v slovenskom jazyku, ktoré prezentujú Sulíkov názor ako pravdu poslednej inštancie, čo pre mňa nie je nič prekvapujúce, lebo sú to liberáli. Lenže oni požadujú od ostatných niečo, čo oni sami nerobia, t.j. objektívnosť a profesionalitu. Samozrejme, takýmto správaním strácajú dôveryhodnosť a klesajúce čísla pripisujú ruskej propagande a trollom. Pravda je ale taká, že „šidlo vo vreci neutajíš“, čo obzvlášť platí v našej dobe, keď obeh informácií je taký rýchly, že niektorí profesionáli sa musia naučiť vlastnú profesiu každé 2 roky.

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Fico v posledné roky dáva veľmi veľký pozor aby zámerne nepovedal klamstvo alebo lož, ale polopravdy používa o to viac.

2 thoughts on “Je Sulík nepriateľom pracujúcich a národa?

  1. Výborne zhrnuté. Prvý odstavec sedí ako r.. na šerbeľ. Súhlasím na 1000%. Bohužiaľ, stále veľa ľudí nemá žiaden názor, len papagájujú klinických debilov. Keď ich konforontuješ akože z ich názorom tak, lebo Fico. No čo už. Komentovať Bárdyho (ďalší s okuliarmi á la intelektuál) a inú svoloč by ani nestálo za to, len to by ľudia museli používať mozog, zdravý sedliacky rozum, a potom by im možno došlo, že nie všetko je “lebo Fico”. Lenže. Lenže aj v mojom okolí si roky všímam, že mnohí ľudia ani ten mozog používať nechcú. Teda nechce sa im. Nuž doplatia na vlastnú lenivosť. Problém je, že s nimi aj ostatní.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s