Dve rozbušky 3. svetovej vojny

Obe spomínané rozbušky boli nateraz zneškodnené šikovným ruským manévrovaním. Jedna rozbuška je v Ukrajine a druhá na Blízkom východe, presne v trojuholníku tvorenom krajinami Sýria, Izrael a Irán. Pritom o 3. svetovej vojne jasnovidka a vedma Vanga povedala, že sa začne na Blízkom východe v 2014 a bude sa viesť sprvu inými prostriedkami, ale o pár rokov sa celá vec preleje do Európy, vtedy sa použijú jadrové, chemické a biologické zbrane a kvôli týmto zbraniam sa Európa stane na dlhý čas neobývateľnou. Treba vedieť, že Vanga pracovala s 80% presnosťou a Rusi robia všetko preto, aby táto jej predpoveď spadala do zvyšných 20%, a zatiaľ to Rusom aj vychádza.

Prečo to hovorím?

Pozrime sa na chronológiu posledných dní:

 • bezprecedentné spoločné vojenské cvičenie s Čínou (Vostok 2018);

 • tlačová konferencia MO o zostrelenom malajzijskom Boeingu, v ktorej obvinili Ukrajinu na základe fyzických údajov, nazvali holandských vyšetrovateľov klamármi (čo samozrejme nezostalo bez odozvy) a týmto krokom predišli ďalšej provokácií zo strany kyjevskej bandy;

 • Porošenko odstupuje od Dohody o mieri a priateľstve;

 • v Británií zase podozrenie na chemický útok v reštaurácií (skôr zase nedržali hygienické zásady)-pritom ich pozorovateľské lietadlo sa nachádzalo v oblasti, kde zostrelili to ruské lietadlo;

 • Erdogan rokuje asi 3 hodiny s Putinom a kvôli tomu Šojgu vyhlasuje, že operácia v Idlibe nebude , a uverejňuje sa nezostrihané video, v ktorom sa inštruktori Bielych prílb hrajú na obete chemického útoku;

 • odrazený útok v Latakii;

 • Trump prikáže FBI, aby uverejnila vlastné spravodajské informácie o zostrelenom malajzijskom lietadle;

 • bolo zostrelené ruské lietadlo, sýrska armáda to vzala na svoje triko a ruskí generáli urobili IDF (Izraelská armáda) zodpovedným.

A zastavme sa u predposledného a posledného bodu: je doložené, že v provincií Idlib operujú okrem teroristov, regulárnej a neregulárnej armády Turecka aj špeciálne jednotky krajín ako Nemecko a Poľsko. Inými slovami, provokácie Clinton a spol. s Ukrajinou a Idlibom nevyšli, teda boli donútení improvizovať, preto použili letectvo IDF na to, aby zostrelili to ruské prieskumné lietadlo (to je, samozrejme, moja špekulácia a naisto viem len to, čo zainteresovaní povedali).

Čo urobia Rusi?

Neviem presne, ale viem dve veci:

 • Netanyahu okamžite telefonoval, aby to vyžehlil u Putina, a izraelská vyslankyňa (dobrej vôle, či ako sa to volá) bola zavolaná na koberček – obaja naisto dostali studenú sprchu, a kým Netanyahu vyjadril sústrasť, tak izraelská vyslankyňa radšej nepovedala nič.

 • Priamy silový útok voči Francúzsku a Izraelu (voči ktorým sa buduje nenávisť) vedený nebude, priamy útok nebude vedený ani voči US$, ale po ruských odpovediach sa Clintonovci a ich spojenci aj z Britských ostrovov, Izraelci a globálne zákulisie zatvária ako Erdogan, keď dozvedel, aké protiopatrenia zaviedli Rusi po zastrelení ich lietadla nad Sýriou v roku 2015.

S pozdravom

Oracle 911

4 thoughts on “Dve rozbušky 3. svetovej vojny

 1. Bolo by prosim mozne popisat, ake odpovede uskutocnilo Rusko vo vztahu k Turecku po tom tureckom zostrele? Na zmienku o tom ze nejake boli som narazil v roznych zdrojoch, ale nikde som nevidel spomenute ze ake presne. Dakujem.

  Like

  • Aj taký zákaz dovozu rajčín /mandarínok / zabolí družstevníkov v hocktorej krajine , ktorá tieto rastliny pestuje vo veľkom.
   Samozrejme kritika týchto pestovateľov bude namierená na domácu vládu / korporátne klany /.

   Like

  • A sľubované rozvinutie témy.
   Odpoveď Rusov bola trojaká:
   1) Okamžite zakázali dovoz Tureckých poľnohospodárskych produktov.
   2) Okamžite zatrhli tureckým firmám zúčastniť sa na stavbách v Rusku.
   3) Ruské MZV okamžite prehlásilo Turecko pre Rusov za nebezpečné územie, a ani to nemuseli urobiť lebo Rusi sami od seba zrušili dovolenky v Turecku.

   Všetky 3 opatrenia mali ťažké dopady pre ekonomiku Turecka s tým, že hnev tureckých klanov sa obrátil hlavne na Erdogana len preto, že sa nedištancoval od vyhlásení vtedajšieho prezidenta. Pretože vtedy mal možnosť povedať, že informácie z prezidentskej kancelárie nie sú pravdivé a že to neboli turecké lietadlá.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s