Sýrske S-300 vs finálny holokaust

Viem, znie to divne, a na prvý pohľad Ruskom do Sýrie dodané PVO S-300 zdanlivo napomáhajú finálnemu holokaustu, lenže zdanie klame – tento Putinov ťah nielenže predchádza 3. svetovej vojne v horúcej fáze, ktorú by, podľa očakávaní Clinton a spol., mala odštartovať rusko-izraelská vojna kvôli zostrelenému Il-20, ale navyše aj znižuje pravdepodobnosť finálneho holokaustu vo všetkých jeho scenároch.

O čom rozprávam?

Rusko dodalo Sýrií komplexy S-300 a začalo rušiť GPS, a Jordánsko povolilo zostreľovať neznáme (čítaj izraelské, americké, britské t.j. západné) lietadlá nad svojim územím, a preto Netanyahuove reči sú len reči. Dôvod tohto tvrdenia je prostý – nech je Netanyahu akýkoľvek, je dostatočne chytrý na to, aby si uvedomil, že v tejto hre ide o krk tak jemu, ako aj celému jeho klanu, a preto budú vo vedení IDF masívne čistky. A druhý dôvod, prečo sú to len reči je to, že IDF je taká, ako každá západná armáda – bez vzdušnej podpory nielen nedokážu víťaziť, ale ani poriadne bojovať (Rusi víťaziť dokážu).

Toto celé znamená pre Blízky Východ tri veci:

  • Rusko zablokoval týmto politickým úderom možnosť vojny Izraela tak so Sýriou, ako aj s Iránom;

  • Putin týmto krokom prinútil globálne zákulisie dať náhubok nielen skupine okolo Clintona, ale aj vojnovým štváčom v Iráne;

  • exodus židov z Izraela kvôli vojne neprebehne.

Pre Rusko to znamená tieto veci:

  • všetci sa odhalia, resp. každý bude vidieť, kto za koho a čo kope, t.j. diskredituje zradcov a klaunov dlho pred voľbami na post prezidenta RF;

  • Putin vypustil tlak v Rusku tým, že urobil zo seba hromozvod (on to ustojí a popularita je pre neho druhoradá) a odvrátil tak pozornosť od pre neho dôležitých procesov v pozadí.

To znamená, že všetko je OK?

Žiaľ nie, lebo 3. svetová vojna stále môže prejsť do horúcej fázy, t.j. pre dav sa to bude javiť, že vojna vypukla. Čo sa židov týka, sú postavení pred voľbu, podobnú tej, ktorú robili na prelome 19.-20. storočia, t.j stanú sa národom (v minulosti to znamenalo asimilovať sa do majoritného národa), ktorý bude ostatných učiť, ako žiť ľudsky, a z toho čo sami vyprodukujú, alebo zostanú mafiánskou štruktúrou. Židovský národ, ktorý učí, je pre svet potrebný, ale mafiánske štruktúry nie, a tie sa obrátia na prach. Tento proces by za iných okolností prebiehal minimálne 40 rokov, lenže výmena, objem a kvalita informácií sú také, že tie voľby, ktoré židia robili ako skupina na nevedomej úrovni na prelome 19.-20. storočia musia teraz robiť vedome a individuálne.

S pozdravom

Oracle 911

PS: 2 veci na doplnenie:

  • Marián sa ma cez mail pýtal, či je roztržka medzi Putinom a generálnym štábom reálna. Táto správa patrí do kategórie „želanie otcom myšlienky“, ale niektoré horúce hlavy v ruskom generálnom štábe by šli do vojny s Izraelom.

  • Zmluva o dodaní S-300 bola asi uzavretá v roku 2014 s tým, že Rusi ju nedodali do Sýrie kvôli žiadosti Izraela, ale vycvičili operátorov sýrskych PVO, a takýto výcvik trvá viac než 2 roky. To znamená, že všetko bolo pripravené dopredu, len čakali na príležitosť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s