Hlavné mesto Nemecka je Praha

Viem, podľa zemepisných atlasov a učebníc hlavné mesto Nemecka je Berlín, a viem aj to, že Česko sa nestalo cez noc spolkovou krajinou SRN (dúfam, že sa to ani nestane). Narážam na to, že Nemecko (prinajmenšom východná časť, ku ktorej patrila aj cca polovica Berlína) prechádza pod riadenie Prahy, a kam ide Nemecko, tam ide aj kontinentálna Európa.

O čom hovorím?

Zeman bol na návšteve u Frau Merkel, Frau Merkel bola v červenom a zdvorilá(červená je farba eurázijského krídla globálneho zákulisia), a čo viac, pozdravila ho po česky. Ďalej pripomenul, že časť východného Nemecka patrila Česku, a v ten istý týždeň boli u neho vedúci predstavitelia AfD (Alternatíva pre Nemecko), ktorá má rastúcu podporu v bývalom NDR. To znamená, že nemecké elity skôr príjmu alternatívu, ponúkanú V4+ , než USA, alebo Čínou či Ruskom. Napokon, preto je nám dovolené, aby sme zvyšovali minimálnu mzdu, t.j. životnú úroveň, a tiež bude dovolené Slovensku, aby robilo v mantineloch ECB vlastnú monetárnu politiku cez nového šéfa SNB (ECB síce určuje úrokové sadzby, ale národné CB určujú, kam potečie obeživo).

To znie dobre, v čom je problém?

Globálne zákulisie nás môže použiť proti Rusku, ale pred tým, než sa toto stane, celá EÚ sa rozsype, pretože Rusi nebudú živiť svojich nepriateľov. Budú ale stabilizovať situáciu, aby z toho oni nemali priamo problémy.

Čo sa stane ďalej?

V4+ (možno s bývalou NDR + zvyškom) sa stane súčasťou ruského sveta, resp. akýmsi kultúrnym prekladateľom pre Západ, lebo zažili sme ruskú vládu, a zažili sme aj vládu Západu. A to je výhoda, lebo nielenže dokážeme pre seba vybrať, čo je dobré a čo pre nás funguje, ale aj veľmi dobre vieme, čo Západ prijme, a čo nie z ruského sveta, a to spolu s tvorivým prístupom otvára nové možnosti k rozvoju Európy. Aspoň niečo dobré vzišlo z toho, že sme sa stali kvôli Dzurindovej zrade západnou montovňou.

Dodávam, že rozpad EÚ a SRN by v súčasnosti boli politickou katastrofou pre celý svet, ale to ešte neznamená, že sa to nenastane, ak niekto niečo nepohnojí resp. nenastanú na to vhodné podmienky.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s