Otázky a odpovede č.3

Zdá sa, že moja nová aktivita sa ujala a začína to tu ožívať. Dnes zodpoviem 4+1 otázok, jedna mi prišla cez iný informačný kanál. Podotýkam, že som za otázky vďačný a ako vždy, budem sa snažiť ísť na veci chronologicky.

Otázky a odpovede

Miroslav Dugis sa ma pýtal:

Ďakujem za odpoveď. Čo postavička Kočner? Registujem ho od kauzy “Zachráňme Markízu.”, ktorá bola použitá proti Mečiarovi. Kočner tu zohral významnú úlohu aj keď si myslím, že on je len ten, ktorý je plní zadanie a je na očiach verejnosti, za čo dostáva svoje kostičky. Koho zadania plní, kto ho kryje? Kryl? Čím začal byť nebezpečný, keďže je momentálne tam kde je. Vďaka.

Predtým, než začnem rozoberať tento problém musím povedať, z čoho vychádzam: Markíza je baštou liberálnej propagandy a Kočner nezbohatol s priamou podporou ambasády USA. To znamená, že mu bola verejne prisúdená rola Mečiarovej úderky, hoci pravda podľa všetkého bola taká, že bol len špekulant, ktorý chcel „svoj funt mäsa“. Inými slovami, Kočner bol a podľa všetkého bude figúrkou toho, kto ho dokáže uchopiť cez jeho finančné a obchodné záujmy, a to teraz je niekto iný, ako americká ambasáda. Z tohto vyplýva ďalší vývin situácie, a keď ho obvinia z vraždy Kuciaka, vyjde s čistým štítom.

Ďalšia otázka od Miroslava bola:

http://www.rtvs.sk/radio/archiv/1122/997451 – zhruba 2:20 min, autor Michal Katuška, že katuška nenávidí všetko ruské, slovenské, národné je jasné, skôr si však myslím, že toto Mečiarovmu novému projektu nemôže uškodiť, skorej naopak, vo svoje nevedomosti vytvárajú informačné pole, pre toho proti ktorému bojujú a nakoniec to bude v ich neprospech – tvoj názor?

Teraz aj vysvetlím, prečo s týmto súhlasím (moja prvotná odpoveď bola z mobilu). Idea a ideológia sa najlepšie realizuje troma spôsobmi: privedenie vecí do extrému, odpísanie osobnosti hlavného predstaviteľa, alebo kombináciou oboch. A presne to sa deje teraz, preháňajú to do extrémov a ukazujú, aký „vykuk“ to presadzuje – a nedeje sa to náhodne. Totiž tu sa ukazuje genialita Rezníka: liberálov z presvedčenia ( t.j. ideológov) zväčša vykopol a ponechal tých, ktorí nepoznajú nič iné ako liberalizmus, pričom majú pomerne vysokú profesionálnu úroveň. Inými slovami, nikto z médií takých ako Katuška nekryje, keď vypustia dajakú hlúposť. A toto má taký dopad, že sa ukazuje protinárodný charakter liberalizmu a liberálov (a teraz zámerne vynechávam Sulíka a jeho vyhlásenia na margo školských jedál pre deti, či vlakov pre študentov a dôchodcov zadarmo).

Z historického hľadiska máme dva príklady: kult Stalina (na ktorého neskôr hodili vinu za nevinné obete čistiek), ktorý si, údajne podľa Chruščova budoval, a Gorbačovovu perestrojku s heslom „viac socializmu“. Oba v konečnom poškodili myšlienku komunizmu resp. socializmu , a to je dôvod, prečo nebudujem Ficovi kult osobnosti. Totižto nerobím si ilúzie, že Fico je čistý ako ľalia (je tiež len ľudská bytosť), ale keď porovnám s alternatívami, musím povedať, že je zatiaľ najlepší, a v rámci možností chráni národné záujmy t.j. záujmy pracujúcich pomerne dobre.

Brunero sa pýtal:

Dokončí Kiska svoj mandát ako prezident. Je / bola by zo strany Smeru a SNS snaha o jeho odstránenie?

Neviem, či dokončí a neviem, či je snaha o odstránenie Kisku z prezidentského kresla skutočná (skôr áno ako nie), ale viem, že nad ním drží ochrannú ruku americká štátna/regionálna elita, a kým sa to nezmení, resp. zmienená elita nie je odstrihnutá od pák moci aj u nás, tak sa to nezmení.

Brunero sa tiež pýtal:

Aký je tvoj názor na súčasné voľby – kdekoľvek na svete z hľadiska objektivity so zreteľom na elektronické sčítavanie; hlavne však u nás? Okrem toho, že sú pochybnosti – o výpadkoch serverov počas sčítavania, o možnosti hlasovania korešpodenčne zo zahraničia ma inšpirovalo k otázke vyjadrenie Doležala z USA pred určitým časom, kedy tvrdil, že hlasovanie (myslené vtedy z Čiech) je vedené cez server v Bruseli ?! Je to možné?

Technicky je žiaľ možné, aby sčítavanie šlo cez Brusel. Čo sa týka sčítavania, ak zariadenie nevydáva tlačený výsledok, tak manipulácie sú možné. A čo sa týka korešpondenčného hlasovania, TOP 09 sa kvôli tomu dostali do parlamentu, takže dá sa domyslieť, čo sa to dialo.

Peter sa v maile pýtal:

Poprosím okomentovať činnosť farára Kuffu v ťaženiu proti liberalizmu(Istambulský dohovor,LGBTI agenda) a aj znovuspájanie Slovenska a Česka kázňou na Hostýnku .

Kuffa predstavuje to dobré, čo v cirkvi je, a tak v rámci cirkvi, ako aj v rámci svojho chápania zachraňuje situáciu a chráni naše národné záujmy. Háčik je v tom, že globálne zákulisie dalo do pozície pápeža, ktorý pracuje na tom, aby Rímskokatolícka cirkev (RKC), ktorá nielen vyčerpala všetok svoj potenciál a prežila svoju užitočnosť pre nich, ale nesie aj časť zodpovednosti za morálny rozklad Európy, stratila svoju pozíciu. Dodávam, že problémy cirkvi s morálkou nezačali teraz – stačí pozrieť na pápeža z rodu Borgia a jeho súčasníkov, a hneď je to evidentné.

Ďalšia vec je, že dvaja slovenskí prepustení kňazi sa dožadujú toho, aby celibát bol dobrovoľný, a keď k tomu pridáme, že vzniká paralelná cirkev (nemám to z vlastnej hlavy), tak hneď budeme mať dôkaz toho, že uvoľnené teritóriá po RKC prevezme práve Ruská pravoslávna cirkev, ktorý síce uznáva rímske dogmy, ale nepraktikuje celibát, a ktorá pomaličky ale isto prechádza pod riadenie Arménskej apoštolskej cirkvi.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Ďalšiu várku otázok tu čakám do nedele 18:00.

14 thoughts on “Otázky a odpovede č.3

 1. ahoj, chcem sa spýtať na jednu divnú postavu na Sk politickej scéne – Lipšica. koho “koňom” je?(vatikán?) lebo tento neschopný a slizký had je už celé roky v politike, je absolútne nedotknuteľný pre ktorúkoľvek vládu a zložku na Slovensku, vyskytuje sa pri oboch politicky najcitlivejších vraždách – Valko, Kuciak. zabitie človeka mu vynesie iba podmienku a v advokácii aj politike pôsobí ďalej… ďakujem

  Páči sa mi

  • A ja by som k nemu este doplnil, ze robi pravneho zastupcu kdejakym grazlom (Kalmus, Lorenz) a strankam v medialne exponovanych pripadoch (Kuciakova rodina, svedok vo Valkovej vrazde) – bolo ich viac aj v minulosti.
   Ale konkretne v Kuciakovom pripade by som necakal, ze okamzite po prvom zatykani podozrivych v podstate zacal nahravat statu a svojimi vyjadreniami potvrdzovat, ze zatknute osoby su skutocni pachatelia (nech uz je pravda akakolvek) – ved na zaciatku vysetrovanie spochybnoval. Ako keby pomahal celu zalezitost usmernit k “zdarnemu” koncu.

   Páči sa mi

   • doplnim Jakuba. Čítam vašu diskusiu na Vode. No vzhľadom na moju nevedomosť sa do nej zapájam minimálne. Zuzka napísala k príp. Kuciak toto “Po Čižnárovom prosení novinárom sa priklánam aj ja k prvej možnosti…zneužili to,no na druhej strane ak predtym zavadzali s identikitom ,nevylučujem ,že hra sa posunula do druheho dejstva…čo tak odpis mainstreamu?…odhalenie ako klamu…atd.” Sú to špekulácie, ale aj ja mám ten pocit, alebo lepšie povedané prajem si, aby to tak bolo. Ani Lipšic nemusí vedieť všetko. A možno vie. Nevie všetko, skočil na udičku s Kočnerom a po rozuzlení padne spolu s liberálmi, dúfam, že to tak bude. Alebo pochopil, vie a presedlal a drží stranu polícii, aby nepadol spolu s liberálmi. Rozmýšľal som, kto ho sedlá (priznám sa, ja nie som schopný sledovať ho a nielen jeho v tel., čítať N, SME, takže si ani nevypočujem Fica, keď ho spovedá Dobšinský a klinických debilov to už vôbec nie) či štátna elita alebo GP, ale nijako sa z toho neviem vysomáriť. Alebo využijú všetko možné, aby to hodili na Kočnera, ktorého budú spájať s Ficom a Smerom, ako už aj činia … no pri tejto verzii, očakávam protiútok tak zo strany Fica ako aj zo strany Kočnera. No v podstate som obšírnejšie napísal to čo Jakub, len som tak v duchu premýšľal. Vďaka.

    Páči sa mi

   • @ Miroslav
    Je to hra kto z koho.
    Globálne zákulisie vládne primárne na základe regulovania prístupu informácií t.j. Lipšic nevie všetko. Ďalšia vec je, že niektoré figúrky si myslia, že sú hráčmi, a to je prípad Lipšica.

    PS: Som rád, že čítaš tú diskusiu, a nič si z toho nerob, nikto z neba učený nespadol.

    Páči sa mi

  • tiež mám dotaz k figurke lipšic.
   zdroj wikipédia:
   V rokoch 1991 – 1996 absolvoval štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, v rámci ktorého sa zúčastnil študijných pobytov na právnickej škole na Univerzite v Minneapolise a v Centre práva Univerzity v Georgetowne, Washingtone D.C. v USA (1994).
   Pokiaľ ma pamäť neklame, ale zdroj si už presne nepamätám ( možno Tajné dejiny jezuitov?), Georgetown University sa spomína ako jedna z liahní jezuitov či presnejšie povedané “školiacich stredísk” jezuitských kádrov.
   Mýlim sa, alebo môže vietor fúkať odtiaľ?

   Páči sa mi

 2. Ja by som sa chcela opýtať na Pelleriniho vyjadrenie ohľadom sýrskych sirôt…. Taktiež na migráciu a čo sa vlastne bude vo V4 diať ? Taktiež na globálny pakt ktorý má byť podpísaný ….Ako je to ?

  Páči sa mi

 3. Moja otázka – v náväznosti na prvé otázky k prípadu K+K : Prečo nebol záujem položiť nejaké otázky zdupkanému Nicholsonovi? Predpokladá sa, že je to agent Západu, tak preto sa to “nepatrilo”?

  Páči sa mi

 4. Ešte ma napadlo. Ak by bol prípad Kuciak vyriešený zdarne, t.j. poškodí liberálov, sračkomety a nepoškodí Fica, mohlo by to smerovať k očisteniu p. Mečiara? P. Mečiar onoho času vyhlásil, že sa vyjadrí ku kauzám z minulosti, ale ešte neprišiel ten správny čas, občania na to ešte nie sú pripravení. Že by sa ten čas blížil, vzhľadom na terajšie aktivity p. Mečiara?

  Páči sa mi

 5. Ahoj.
  tiež by ma zaujímali súvislosti s očakávaným “červeným októbrom” a Slovenskom. Čo nám k tomu vieš/môžeš povedať?
  – menovanie Kavanaugha a očakávané zatýkania
  – situácia okolo Kočnera v kauze news ( K+K+ ….)
  – otázok je toľko a pravdy tak málo 😦
  Ďakujem. A.

  Páči sa mi

 6. K tomu Kočnerovi. Jednu z indícii ponúka Dag Daniš, ktorý napísal, že Kočner to tými zmenkami prestrelil a že si ukúsol priveľké sústo. Ďalšiu indíciu ponúka seriál Za sklom, kde Vozner predstavujúci Kočnera sa zaplietol, resp. ho využili v mocenskom boji a na to doplatil. Lenže vývoj ide ďalej a zrazu je tu Braníkov článok o Kočnerovi čo musí zostať base aby začal spievať. Hneď na to je prevoz Kočnera do Leopoldova nasledovaný zverejnením obvinenia, že je objednávateľom Kuciakovej vraždy.

  Je možné, že GP aj cez Kočnera rieši odpis liberálov. Liberálom nedochádza kto proti nim stojí, vedia len to, že majú veľký problém. Preto ten hysterický krik zo SAS-ky o tom ako Kočner robil spravodajské hry na objednávku SMERu aby ich zdiskreditoval.

  Páči sa mi

  • Kočner má určitú podporu globalistov – viď pozitívne videá Daňa a Vaského o ňom (podobne HaRabín).
   Čiže Kočner nič neprestrelil – cez Kočnera sa realizuje odpis poskokov americkej štátnej/regionálnej “elity” pôsobiacich na Slovensku (ako aj píšeš).

   Páči sa mi

 7. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.4 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 8. Zabitie investigatívneho pressTitúta Kuciaka je signálom pre všetkých správcov a vlastníkov mééédií na Slovensku, aby sa tie prestali zapodievať problematikou prepojenia určitých podnikateľských kruhov pôsobiacich na Slovensku a daňových rajov v zahraničí – viď tzv. celosvetová kauza “Panamské listy”.
  A bol to práve mladý, naivný a snaživý, ale v skutočnosti úplne bezvýznamný pressTitút Kuciak, ktorého zatiahli do tejto nebezpečnej hry, využili a neskôr obetovali, lebo podľa tohto videa * https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU * mal Kuciak ako jediný pressTitút zo Slovenska zo zahraničia zabezpečený exkluzívny prístup k určitým citlivým materiálom mapujúcim prepojenia niektorých biznis kruhov na Slovensku so zahraničnými daňovými rajmi, aby tieto materiály analyzoval a následne na zákazku vyrábal účelové kompromitujúce články proti určitým klanovo-korporatívnym skupinám podieľajúcim sa na riadení Slovenska.
  To bola jeho úloha, ktorú mu naordinovali jeho kurátori, o ktorej on osobne najskôr nemal ani najmenšie tušenie.
  Ak si dobre pamätám, tak na Slovensku po jeho vražde utíchla aj kauza “Panamské listy”.
  Globalisti touto kauzou chceli zatlačiť na niektoré riadiace štruktúry, aby sa stali náchylnejšími na určité dohody, a nie aby tieto kruhy odpísali, čo platí aj o zahraničných “ofšóroch”, ktoré teraz nikto nebude rušiť, lebo by to spôsobilo seriózne otrasy globálneho rozsahu.
  Z mééédií sa skutočnú pravdu o vražde pressTitúta Kuciaka istotne nedozvieme, tie ju majú naopak za úlohu len kamuflovať a odvádzať od nej pozornosť – viď zámerne podhodené rôzne falošné stopy ako talianska mafia, Fico, vláda, smerácki oligarchovia, opozíCIA, Soroš a pod., čím sa kryjú skutoční objednávatelia a realizátori tejto vraždy, a samozrejme sa dosahujú aj ďalšie ciele (americká štátna “elita” chce pomocou liberálnej “opozíCIA” a 3. sektoru potopiť súčasnú vládu na Slovensku, a globalisti sa naopak snažia zdiskreditovať a odpísať liberálne riadiace štruktúry na Slovensku v žolde americkej štátnej “elity”, aby ich mohli nahradiť inými).
  Takže, globálna “elita” asi zase niekomu “dobre” “poradila” s vytvorením sakrálnej obete a CIA odviedla špinavú robotu – klasika.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s