Kvôli otvoreným oknám na Západe je poriadny prievan

Mám na mysli okná Overtona, resp. okná príležitostí – technológiu moci, ktorá napriek tomu, že bola rozpoznaná a pomenovaná pomerne nedávno, je dosť starou technológiou sociálnych inžinierov na zavedenie cudzorodých a do tej doby neakceptovateľných vecí pre danú spoločnosť . Posledné použitie tejto technológie je z pozitívnej strany ohlásenie Maloruska Zacharčenkom, a z negatívnej pretlačenie akceptácie homosexuálov, ako aj snaha legalizovať pedofíliu, incest a eutanáziu novorodencov.

Čo zas chcú teraz legalizovať?

Kanibalizmus, lebo vo Fínsku predávali burgery s príchuťou ľudského mäsa a podľa mňa degustátorov produktu bolo dosť, lebo pedofilných satanistov (ako bol Jimmy Savile) s kanibalistickými chúťkami, ktorí idú ďalej, ako len transfúzia, je medzi západnou elitou dosť.

Prečo je to problém?

Okrem rozkladu spoločnosti dochádza aj k degradácií ľudskej rasy, obzvlášť sa to deje v prípade kanibalizmu, lebo nevarené ľudské mäso a telesné tekutiny môžu obsahovať nebezpečné patogény (napr. syfilis), a ani varené mäso a ostatky nie sú bezpečné, lebo Creutzfeldtova–Jakobova choroba, ktorá je známa aj ako choroba šialených kráv, alebo kunu medzi ľudožravými domorodcami, je spôsobená nekontrolovaným množením pozmenených mozgových bielkovín, zvaných priony. Táto pozmenená bielkovina je mimoriadne odolná a prežíva aj zvýšené teploty, preto je zakázané kŕmiť zvieratá mäsovo-kostnou múčkou.

Ako to skončí?

Západná pseudocivilizácia končí, je len otázne, či nás stiahne so sebou a čo ju nahradí. Ja osobne si myslím, že niečo dôstojné a ľudské, a to napriek tomu, že tí, ktorí ju stvorili, sa budú silou – mocou snažiť udržať ju pri živote, aby naďalej mohli šéfovať tejto planéte. Lenže tieto veci sa navzájom vylučujú, lebo buď pôjdu veci tak, ako doteraz a ľudstvo na tejto planéte vyhynie, alebo dôjde k zmene a doterajší kurátori vypadnú.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s