Decká budú v poriadku

Mnohí nariekajú, že generácia mladých je stratená, lebo školstvo je v dezolátnom stave a kvôli liberálnej propagande na stredných a vysokých školách budú všetci bez výnimky liberálmi z presvedčenia, t.j. klinickí debili. Síce školstvo je v dezolátnom stave, ale sme na tom lepšie ako americké školy, ktoré produkujú funkčných analfabetov – naša mládež je liberálom len kvôli tomu, že zväčša nepoznajú nič lepšie, t.j. môžu z toho vyrásť.

Čo je dôvodom môjho optimizmu?

Na YouTube sa uverejnilo toto zatiaľ necenzurované video, zatiaľ – lebo originál je už pre dospelých. Zaujímavé je, ako sa YouTube, ktorý bol skúpený spoločnosťou Google, vyznávajúcou liberálne hodnoty stará o to, aby mládež zostala ideologicky nepoškvrnená. Inými slovami – liberáli z Denníka N, ktorý financuje Esset (Denník N bola cena za prístup na americký trh) sa spolu so zahraničím stará o to, aby mládež nepoznala konzervatívne názory.

Prečo som optimista?

Musím spomenúť 2 veci:

 • Ak sa privedie hoci aj dobrá myšlienka do extrému, tak odpoveďou spoločnosti je akýsi spätný náraz. A toto môžeme pozorovať na Západe, kde čoraz viac konzervatívnych, kresťanských a centrických alebo nacionalistických mysliteľov získava stále väčšiu popularitu, a to napriek cenzúre zo strany sociálnych sietí a firiem ako Twitter, Google a Facebook.

 • Akonáhle sa niekto začne živiť produktívnou prácou, resp. je konfrontovaný s realitou, tak ak rovno nepreberie tradičné alebo rodinné hodnoty, aspoň odhodí slniečkárstvo, resp. vylieči sa z liberalizmu. Opačný prípad je síce možný, ale sú to klinické prípady, ktoré skôr či neskôr skončia zle.

To je dôvod môjho optimizmu resp. realizmu, pretože Slovensko je konzervatívna krajina a pre Slovákov hlavná idea je spravodlivosť. A nemyslím tým nejakú abstraktnú, ako to majú na Západe, ale konkrétnu, ktorá je vždy situačná – tak, ako je to s pomocou pre slabých a utláčaných.

S pozdravom

Oracle 911

9 thoughts on “Decká budú v poriadku

 1. video som videl, zaujímavé sú komentáre pod ním. premýšľam nad tým ako veľmi je spoločnosť na Slovensku rozdelená, či liberálne zmýšľajúci tiež pozerajú takéto videá alebo apriori nie. a samozrejme naopak.

  Páči sa mi

 2. Kampaň “Absolutky” mi od úplného začiatku prišla ako provokácia len som nevedel zmysel. Načo už tak kalnú vodu zase zbytočne čeriť. No už sa mi ten zmysel pomaly črtá…
  Pri všetkej úcte – dievčina je aj napriek svojej snahe toporná a nepresvedčivá, vyzerá akoby čítala naučený text, vetné konštrukcie nezodpovedajú spôsobu myslenia jej generácie, navyše je to taký ten výber tých najbežnejších argumentov… čo by v zásade nevadilo, len bohužiaľ tu už máme veľmi zlé skúsenosti s rôznymi študentmi gymnázií, doma aj v zahraničí, ktorých niekto politicky pásol…
  Nechcem ale video zbytočne a navyše bez dôkazov odsudzovať, všetko ukáže až čas, no napriek tomu – pôsobí to trocha tak umelo a nasilu. Ľudová tvorivosť v podaní mladých slečien vyzerá trošku ináč – https://www.topky.sk/cl/10/1610239/Rozhodnute–FOTO-Takto-vzali-Slovenku–24—ktora-pomocila-a-spalila-koran–do-vazby .
  Mimochodom tú slečnu médiá stále udržiavajú pri živote, aj keď posledná správa je skoro presne rok stará no celkom výpovedná – https://www1.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/video-kontroverzna-sheila-24-je-spat-spalila-koran-teraz-obula-prezidenta-kisku .
  Na jednej strane upravená dievčina, akiste z dobrej rodiny, z dobrej školy, pekne zostrihané video s logom… na druhej evidentne problémová dievčina zo sociálne slabého prostredia, no so zatýkaním NAKA (áno, to sú tí kukláči ktorých spoľahlivo vždy spoznáte podľa toho že sa snažia pôsobiť ako „kontraktori“ z Iraku a večne nosia nejaké výstrojné súčiastky amerického pôvodu, ideálne v púštnych farbách ) a mediálnym pokrytím.
  Takže buď nežná blondínka alebo rozhnevaná brunetka… Uvidíme či aj túto blondínku zatkne NAKA a ako sa to celé bude ďalej vyvíjať. No pôsobí to na mňa ako dva produkty informačnej vojny, ibaže pri tom druhom si dali záležať aby pôsobil oveľa autentickejšie. Pravdepodobne skúsenejší tvorcovia.
  A pokiaľ ide o liberálne presvedčenie mladých ľudí – do určitého veku je to skôr nezáujem o politiku, snaha utiecť dakam von, preč, na západ kde sa dá žiť lepšie a krajšie a od určitého veku a narastajúcich skúseností sa buď liberálne myslenie vytratí úplne alebo ostane vo forme masky za účelom dosiahnutia kariéry. A internet už vôbec ukazuje akúsi karikatúru toho skutočného, reálneho sveta. A nielen čo sa týka politiky. Ale to by bolo na dlhšiu debatu.

  Páči sa mi

  • Ak je to provokácia slniečok, tak si koledujú o opičiu pracku kolosálnych rozmerov (opičia pracka=jav keď síce niekto dosiahne svoje ale vedľajšie náklady/škody sú väčšie ako zisky).
   Ak je to provokácia zo strany miestnej periférie globálneho zákulisia, tak mieria sakramentsky dobre a presne (vidieť to na komentároch a ako veľmi preberajú ostatný to video).

   Liked by 1 person

  • Áno, vypadá to tak, že jak toto video, tak i to staršie so “slečnou” Melekovou bolo zorganizované niekým skúsenejším a zasvätenejším, ktorý sa tiež postaral o jeho propagáciu.
   Lenže to asi všetky videá, ktoré majú sledovanosť cez 50 tisíc, čo je celkom dosť na ČS pomery, lebo toľkýto počet už dokáže príslušným spôsobom formovať verejnú mienku v prospech zadávateľov.
   Samozrejme, že niekto “radí” aj deťom bojujúcim za “slušné” Slovensko.
   Ved nakoniec – riadenie je informačný proces = šírenie a podávanie príslušných informácií príslušným spôsobom.

   Liked by 1 person

 3. video absolutky mi bolo lahostajne, toto je zaujimavejsie, ale co ma uprimne desi, je reakcia slniecok. Vyzvy na trestne stihanie, extremne vulgarne reakcie a povysovanie. Pripadaju mi ako taky psychopaticky dav, ktoremu treba nieco predhodit a reakcie uz maju naucene. (ale psychopatickym davom su uz dlho, ze…?) Zomri sam seba oznacuje za najvacsiu stoku internetu, tak asi vedia co robia, mne je z toho otupnô. Obcas tam zajdem precitat tie reakcie, ale je to sebatryznenie. Horsie je, ze tie ich vulgarizmy su uz vsade, holt zumpa sa preliala.

  A mladych netreba podcenovat, aj my sme nimi boli.

  Páči sa mi

 4. 1. Tzv. neo-marxizmus nie je len o multi-kulti.
  Lenže o tom sa už vo videu nič nehovorí.

  2. Konzervatívny okrem iného jednoducho znamená aj nevybočujúci z biblickej koncepcie ne-rozvoja ľudstva v Človečenstvo.

  Páči sa mi

 5. Až dnes som si pozrel video s Líviou G.
  Video na mňa pôsobí asi ako v rokoch 80. ,
  duranisti versus depešáci .
  Za slušné Slovensko / mladí ,študenti / už v uliciach boli , ešte dostať do ulíc druhu časť mládeže / ochrániť Líviu pred Slniečkármi a sorošovcami /.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s