Otázky a odpovede č.6

Teší ma, že dostávam toľko otázok, a aj to, že v diskusií sme došli k názoru, že Čarnogurský je Bugár v bledomodrom, t.j. je ochotný hocikoho predať, potopiť svoju vlasť, rozbiť štát a spolčiť aj s diablom len pre to, aby si zohrial vlastnú polievočku – ale na rozdiel od Bugára má lepší odhad. Zase sa budem snažiť postupovať chronologicky tak v prípade otázok v diskusii, ako aj v prípade mailov.

Otázky a odpovede

lierosk sa pýtala:

Čarnogurského pán sídli vo Vatikáne. Pri prevrate bol spolutvorcom štátneho systému a prakticky celá zberba KDH patrí pod Vatikán http://necenzurovane.net/gosudarjon/g34.html . Je zaujímavé sledovať ako sa z totálneho anti-ruského kresťana pred *89 stal súčasný pro-ruský, pro RPC činiteľ ktorý dokonca propaguje pjakina http://www.srspol.sk/ .
Chcem sa spýtať, je možné že pomocou hodenia vraždy novinára Kuciaka na Kočnera + spájania Kočnera so Smerom, chcú zatlačíť na vládu v momentálnej téme stropu zvyšovania dôchodkového veku, alebo môže tam byť aj iný zámer? Vďaka

avalus sa tiež zaujímala o Kočnera:

Ahoj.
mám novú otázku do rubriky Otázky a odpovede:
Hon na M.Kočnera začal zhruba v čase, keď medializoval svoj zámer zverejňovať ( možno aj začal zverejňovať?) na svojom portáli Na pranieri klamstvá novinárov ( iba novinárov?).
Vzápätí ho vypočúvali pre zmenky, zavreli, hľadajú všetky možné spojenia s vraždami, domové prehliadky jeho nehnuteľností, …
Môže to mať nejaký súvis s tým, že ho chcú o.i. umlčať?
Ďakujem. A.

Na Kočnera teraz chcú hodiť hoci aj krádež Mony Lisy, britských korunovačných klenotov, či naklonenosť šikmej veže v Pise, i vraždu Jána Pavla II., len aby potopili vládnu koalíciu. Nehovorím, že je svätec a získal svoj majetok 100% zákonným a morálnym spôsobom, ale nie je blbec a vie, že do niektorých vecí nie je dobré sa zapliesť. Urobil ale jednu veľkú chybu, predčasne chcel odkryť mafiózne štruktúry napojené na Americkú ambasádu a to ho stálo slobodu, a mohlo by ho stáť aj život, keby ho včas nepreviezli do Leopoldova. Takže je tu z jednej strany tlak zmienených mafióznych štruktúr, aby prípadné dôkazy boli zničené, a z druhej strany je tu tlak globálneho zákulisia, aby zmienené štruktúry boli odpísané. A môj názor je, že Kočner, tak ako Rusko spievajú, aby si zachránili krk. Rozuzlenie príde po 6.11.2018, resp. 11.11.2018, keď prebehnú v USA voľby do senátu, resp. keď sa uskutoční stretnutie Trump – Putin v Paríži.

Ďalej, netreba zabúdať, že odpis liberálov ide tak, ako má, lebo sami poskytujú politickú muníciu na svoj vlastný odpis – stačí si pozrieť relácie O 5 minút dvanásť a Na telo z 21.10.2018 (z dneška, keď to píšem), kde Fico debatoval so Sulíkom a Matovič s poslancom Smeru Erikom Tomášom. Ja si úprimne myslím, že keby som mal vybrať, cez koho odpíšem liberalizmus a liberálne strany, tak si vyberiem Sulíka a Matoviča, a Kollára ako alternatívu k nim.

Čo sa týka dôchodkového stropu, to už je rozhodnuté, a otázkou je len forma a spôsob, t.j. či to bude cez parlament, a ako to bude sformulované.

avalus sa pýtala:

Ďalšia otázka: vieš povedať niečo viac k téme “Rozkol v pravoslávnej cirkvi sa stupňuje, problémom je Ukrajina”.
Nie tak dávno ( 2 roky?) avízovali možný koniec schizmy po stretnutí Františka s Kyrillom + škandály v katolíckej cirkvi + teraz rozkol v pravoslávnej … ECAV tiež nič moc … česť výnimkám …
Jedná sa o rozklad cirkvi v priamom prenose?
Ďakujem. A.

RPC sa prejavila ako neschopná banda ťuťmákov, ktorá chce, aby Putin za nich vyriešil všetko s tým, že mu naďalej budú hádzať polená pod nohy. Totiž RPC mohla ísť za tými cirkvami, ktoré Konštantinopolský patriarchát neuznáva (napr. Turecká pravoslávna cirkev),cez ne vyriešiť Ukrajinu a uchmatnúť Európu a zvyšky rímskokatolíckej cirkvi spolu s protestantskými hnutiami. Takže pre globálne zákulisie nezostáva nič iné len to, aby zasiahlo a použilo Arménsku apoštolskú cirkev na stabilizáciu situácie.

avalus sa tiež pýtala:

Možno mimo tému a možno aj nie: sú informácie o Nibiru ( planeta X?) scifi?
https://www.exopolitika.cz/nibiru-nejblize-zemi-v-roce-2020-rika-rusky-astronom/5175

Do dohadov o pravdivosti tejto správy sa nebudem púšťať, ale treba brať na vedomie, že na istý čas jedno solárne observatórium bolo evakuované, a po niekoľkých dňoch znovu otvorené, a teleskop Hubble má problémy so servomotormi. Zaujímavá súhra okolností.

Brunero sa pýtal:

Moja jednoduchá otázka : Ako by si charakterizoval Lajčáka? Vyškolený v Rusku, zdá sa ako Sorošov človek, jeho vysoké ambície v OSN. Akú hru hrá vo vzťahu medzi Západom, Východom poprípade V4?

Lajčák je kariérny diplomat a kariérny liberál, t.j. profesionál, ktorý celkom dobre vycíti budúci pomer síl, preto bol aj u Sorosa. Teraz je koňom globálneho zákulisia, t.j. ak niekto chce, aby pracoval pre záujmy Slovenska, tak ho treba poriadne pritlačiť k stene, ale ako diplomat má nervy z ocele. Ďalšia vec prečo si myslím, že je koňom globálneho zákulisia je, že dostal vyznamenanie v MGIMO a Lavrov s ním rokuje de facto ako so seberovným s tým, že Rusi ho pretlačili, aby predsedal 72. valnému zhromaždeniu OSN. Napokon, bez jeho činnosti sa V4 nemôže etablovať ako nové centrum koncentrácie riadenia Európy.

Renáta sa pýtala mailom:

Prosím okomentovať: Pellegrini a jeho poradcovia ,, rada múdrych” Kmec, Balaž,Sabelova,Rosina, Littmann. Ďakujem

Littman je Slovák, ktorý z Hugo Boss urobil svetovú značku, a hoci ostatných nepoznám, aj o nich by som povedal, že sú na slovo vzatí odborníci a biznismeni. Oficiálne majú vytvárať vízie pre krajinu, ale skôr je to určovanie, aké systémy budú fungovať a v akom nastavení.

S pozdravom

Oracle 911

4 thoughts on “Otázky a odpovede č.6

  1. Otázka do ďalšieho kola Otázok a odpovedí : Vysvetlíš nám divadielko v parlamente v súvislosti s voľbou ústavných sudcov? Komu o čo išlo a kto zatiaľ “vyhráva” ?

    Like

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.7 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s