Vstúpi Česko do Slovenska?

Zeman je bonmotér-jeden z mojich obľúbených je jeho odpoveď, keď sa ho opýtali, či Rusko vstúpi do EÚ. Odpovedal, že „skôr EÚ vstúpi do Ruska“, a ako sa veci vyvíjajú, tak je to reálna možnosť. V minulosti som niekoľkokrát písal o tom, že znovuzjednotenie Česka a Slovenska je nevyhnutnosť, a jediná otázka je spôsob a časovanie. Avšak to znovuzjednotenie nemusí byť hladký proces, a môže mať pre českú politickú scénu i verejný život negatívne následky, pričom nie kvôli tomu, že by Slováci boli protičesky naladení.

Prečo?

Lebo pražská „kaviareň“ je oveľa hlbšie zažratá do českej kádrovej základne, než som si myslel. Ide totiž o to, že Bartoš – šéf parlamentných strán Pirátov v článku „Co pokazil Radek Vondráček při cestě do Ruska?“ povedal, že očakával ospravedlnenie Rusov za „novičok“. To znamená, že zmienený pán asi fajčí fakt silný „matroš“-asi tak, ako zrejme polovica jeho voličskej základne, a druhú polovicu tvoria dôchodcovia a dospelí nad 30 rokov. Z toho vyplýva, že „kaviareň“ má oveľa väčší vplyv aj mimo Prahu, než som predpokladal. Dodávam, že „kaviareň“ bola vytvorená na to, aby kádre dostatočne a čiastočne aj českú verejnosť ideologicky podchytila, a žiaľ tento účel aj splnila.

Čo to znamená?

To, že po čistkách, ktoré robí Babiš, Česko a tým pádom aj Praha nielenže nebudú mať dosť kádrov na to, aby plnili rolu centra koncentráciu riadenia Európy/EÚ (pre ktoré je zdrojovou základňou V4 a možno aj projekt Trojmoria), ale ani na to, aby zabezpečili chod štátu. A prosím vás, táto predstava ma desí, lebo to znamená krízu štátu, ktorá bude mať negatívny dopad pre Slovensko v znovuzjednotenej ČSR, lebo prinajmenšom sa odčerpajú naše najlepšie kádre a budeme musieť riešiť aj české problémy. Ako dôkaz si stačí domyslieť, kde asi skončia tie morské plody a ryby z tohto ilegálneho skladu. A najhoršie na tom je, že „kaviareň“ nechápe čo činí, lebo ničí vlastnú zdrojovú základňu t.j. český štát.

A čo ostatné aspekty?

Tie sú zatiaľ v norme, ako to ilustruje tento prieskum a dodávam, že keby tam bola možnosť „som z ČR a dávam prednosť Ficovi“, tak by táto odpoveď bola v tesnom závese čo sa týka percent, lebo Slovákom mnohí Česi závidia Fica, vrátane mojej známej z Prahy (ktorá neznáša Zemana), lebo podľa jej slov „Fico má gule“.

A čo globálne zákulisie?

Tieto problémy si určite uvedomuje, a uvedomuje si aj to, že keď sa Praha príliš informačne izoluje od zvyšku ČR, tak celý projekt sa rozpadne, ale na druhú stranu koncentrácia liberálov je nutná, aby čistka prebehla efektívne. Dodávam, že prebieha nielen ich čistka, ale aj samotný národ sa očisťuje od cudzieho a nepriateľského, a to v konečnom dôsledku posilní rusofilnosť.

S pozdravom

Oracle 911

3 thoughts on “Vstúpi Česko do Slovenska?

 1. Ak sa hovori o Prahe, treba mat stale na pameti, ze je to centrum okultneho sionizmu v europe. Preto aj tie protiruske nalady atd … Neviem ci by sa dal sionizmus vykorenit z prahy.
  K spojeniu narodov. Treba si uvedomit, ze krajina zadobuda statnost az ked ma viac ako 10 mil obyvatelov, dovtedy to je len babka planov zahranicia. Takze spojenie by prospelo, len treba spravne nastavit mantinely.

  Páči sa mi

 2. ahoj vďaka za analýzu.
  otázka: Tvoj názor na útoky na českých vojakov v Afganistane? – ide vrámci odpisovania liberálov o proces ich zviditeľnenia resp. odhalenia? ako vníma česká verejnosť pôsobenie vojakov v ČR v týchto misiách? mnohé názory hovoria o žoldnieroch, ktorí nebránia svoju vlasť. vďaka.

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.7 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s