Vražda Saudskej Arábie a US$ v priamom prenose

Myslím si, že každý počul o vražde onoho saudského novinára, ktorý písal tak do amerických novín, ako aj bol kamošom princov kráľovskej rodiny a zosnulého Osamu bin Ládina (brata saudského stavebného magnáta). Inými slovami zaujímavá figúrka, ktorá bola aktívom tajných služieb, a ktorého buď bola vražda uskutočnená štruktúrami Clintonovcov, ktorí takto nevedomky hrajú do karát globálneho zákulisia, alebo nešťastnou náhodou ako to tvrdia Saudi. Ja tvrdím, že to prvé platí.

Prečo to tvrdím?

Vo veci sú 2 záležitosti:

  1. Americké štátne elity sa potrebujú vyvliecť zo zahraničných záväzkov a to tak, aby US$ bol zachovaný. Toto najľahšie dosiahnu tak, že kvôli vražde tohto novinára uvalia na zločinný saudský režim, o ktorom až teraz zistili, že podporuje teroristov, sankcie. A kvôli sankciám nielenže nebudú musieť vyplatiť im US dlhopisy, ale budú môcť aj zachovať US$ ako medzinárodné platidlo.

  2. Globálne zákulisie potrebuje preformátovať USA a preorientovať dom Saudov na iné globálne centrá. A podraz Clintovocov, ktorí doteraz boli spojencami Saudov, sa na to náramne hodí, lebo majú problémov až-až.

Inými slovami je to súboj myslí, a záleží od Putina, kto z tohto súboja vyjde ako víťaz.

Prečo Putin?

Lebo nielenže jeho meno má na Blízkom Východe cveng, ale on aj veľmi dobre chápe situáciu, a preto zaistí, aby z tohto boja vyšlo globálne zákulisie ako víťaz. Lenže bude to preň Pyrrhovo víťazstvo, lebo Saudská Arábia sa bude natrvalo orientovať na Rusko a to z jednoduchého dôvodu – totiž tak Čína, ako aj Irán podporujú jemenských rebelov, ktorí dávajú na frak armáde Saudskej Arábie. To znamená, že jediným skutočným spojencom do budúcnosti zostáva Rusko. A keďže Saudi sú hlavnými hráčmi arabskej časti pobrežia Perzského zálivu, tak aj ostatné arabské krajiny sa budú orientovať na Rusko, t.j. Putinovi a Rusku spadne do lona celý arabský svet, ba možno aj celý islamský civilizačný okruh.

 

A čo na to Trump?

Na adresu vraždy novinára povedal, že nemá dôkazy o tom, že dom Saudov nechal zavraždiť toho novinára. Inými slovami nenechá sa zatiahnuť do tej hystérie, ktorú sa snažia rozpútať Clintonovci.

Ďalšia vec je, že Trump nemá veľa možností, aby zhatil činnosť Putina. Nie že by bol jeho skutočným fanúšikom, ale potrebuje zdroje a kádre na to, aby v USA prebehla perestrojka bez globálnej katastrofy. A k tomu patrí aj zánik US$ tak, ako sme ho poznali posledných cca 50 rokov. A kvôli tomu, že US$ leží v základoch moderného fin. systému tak táto úloha vyťaží Trumpa a jeho team naplno.

 

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Podľa Saudov Mohamad bin Salman telefonoval s tým novinárom a novinár mu povedal, že sa nevráti lebo má strach o život, po pár minútach novinár bol zabití.

3 thoughts on “Vražda Saudskej Arábie a US$ v priamom prenose

  1. z môjho pohľadu novinár hrá úlohu užitočného aj po smrti tak ako sa to stalo u nás. ide o rovnaký scenár, ktorý u nás nevyšiel, no stále je populárny pri nastavovaní zmien vo vzťahoch (vlády, vplyv,biznis, prevraty…)

    Páči sa mi

  2. súhlasím – dôležité je kto ako udalosť vo svojom procese využije. možností je veľa: Turecko, Rusko, USA, Briti, Saudi, GP, suniti, siiti, Iran, Syria, Cina, EU a to som este urcite na mnohých zabudol.
    Každopádne vďaka aj za dnešný príspevok. tešíme sa znova na odpovede na otázky.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s