Prihorieva…

Viac ráz som písal o tom, že táto jeseň bude horúca, a moje slová sa začali napĺňať po amerických voľbách. Áno, ten hysterický krik, ktorý produkujú slovenskí liberáli nie je dôsledkom toho, že Smer získal na všetkých zastupiteľstvách dokopy „len“ 20% miest, a liberáli získali 5-6%, ale toho, že Clintonovci nezískali senát, čiže de facto utrpeli porážku a prišli o dosť pák. Podotýkam, že celá vec nie je ešte dohraná, ale trend je jasný.

O čom hovorím?

Takže ponechajúc bokom zapečatené obžaloby treba povedať, že na17.11. plánovali Sorosovi poskokovia dajakú špinavosť a Fico sito uvedomoval, preto vo svojom rozhovore s českým týždenníkom Echo uviedol odvolávajúc sa na verejné dokumenty, že Soros chcel nainštalovať vládu (zhrnutie a celý článok-netreba sa registrovať, stačí len kliknúť na obrázky lebo je to fotoalbum). Na to miestna periféria globálneho zákulisia reagovala tak, že vypustila správu o tom, že NAKAnejaký čas vypočúva organizátorov protestu za Slušné Slovensko ohľadom obvinení z organizovania štátneho prevratu za Sorosove peniaze. Kým reakciou liberálov na Ficove vyjadrenie bolo podráždenie, tak správy o vypočúvaní organizátorov vyvolali hysterický záchvat u liberálov. Kým na Kiskove slová Fico reagoval jemným upozornením a náznakom problémov v budúcnosti,tak polícia organizátorom dala ponuku, ktorá sa neodmieta,t.j. budú aj oni obete a nebudú ich vyšetrovať ako spolupáchateľov, ak si dajú pokoj. Predstavte si, nepochopili ponuku, a stále vyskakujú.

A čo teraz?

Keďže aj na RTVS sa uviedlo, že ukrajinský nacisti cvičia deti na boj s Ruskom, tak Kiska, Dzurinda a Mikloš budú mať problémy (prvý sa bratal, a ostatní zas okrádajú Ukrajinu). A to znamená, že celú slovenskú liberálnu bandu vykreslia ako niečo protinárodné. Samozrejme, miestna periféria globálneho zákulisia bude brániť tomu, aby z organizátorov (ktorí sú de facto sopliaci) nikto neurobil martýrov a obetných baránkov, a spolu s nimi odpíšu tak liberálov, ako aj zberbu z neziskoviek (napokon, koalícia chystá na nich zákon). A to celé znamená, že to sociálne napätie, ktoré sa malo vybiť 17.11. sa vybilo predčasne, z čoho zase plynie, že celý tento pokus o majdan, ktorý začal s pochodmi proti korupcii, sa obracia proti jeho organizátorom a tvorcom.

Podľa mňa sa to celé skončí tak, že slovenský národ sa zbaví všetkých nepotrebných a škodlivých prvkov.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Niečo podobné sa deje v Česku, iba použité techniky sú iné – napr. tajne nahrané video s Babišovým synom, ktorého liečia na schizofréniu, ale metodika je rovnaká.

5 thoughts on “Prihorieva…

 1. Ahoj.
  vo vcerajsich spravach na RTVS som tiez zaznamenala reportaz o tom ako ukrajinsku nacisti cvicia deti … a sama som bola prekvapena co vsetko v reportazi zaznelo: ze cvicia proti nepriatelom, cize Rusku, ale aj na zapade su nepriatelia, lebo zapad sa bolsevizuje a ze oni chcu zachovat bielu europu.
  Otazka do dalsieho kola otazok: Znamena to odpis majdnutych ukrov v priamom prenose + liahen banderizmu uspesne zachovana/nova generacia vychovana?

  Like

 2. Dnes som zachytila informáciu, že už dlhšiu dobu sa pripravujú na 16.a 17.novembra pod záštitou “Slušného Slovenska” masívne demonštrácie spojené s krstom knihy J.Kuciaka. Takže detičky asi tak ľahko neprestanú… Škoda, že sa tak masívne demonštruje proti aktérom z popradskej pozemkovej mafie, kde aktívne pôsobí rodina nášho hradného pána. 19.novembra bude v Poprade súdne pojednávanie ohľadom ďalších nezákonných prevodov pozemkov. To “slušní” nevidia a nechcú vidieť.

  Like

 3. Nebodaj sa ideš zastávať agenta a udavača Bureša, ktorý dokázateľne odrbal slovenský a český národ o 5 miliárd €, lebo legálne a hlavne mravne sa k takému majetku dopracovať nedá. Tak to si potom tie hrubé knihy čítal uplne zbytočne a hlavne povrchne, lebo Bureš je ukážkovým prikladom vodcu klanu.

  Like

 4. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.10 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s