Zas budú tiahnuť Rusi na Paríž a Berlín?

Tentoraz to bude na pozvanie zákonne zvolených vlád resp. vládnych orgánov, aby urobili u nich doma poriadok. Dôvod je prostý – Francúzsko bolo úspešne majdanizované, a aj v Nemecku to vrie pod povrchom, takže Európa je pred výbuchom. Našťastie, my ako členovia V4 sme majdanizáciu odvrátili .

Prečo to hovorím?

Už asi tretí týždeň to vo Francúzsku vrie kvôli tomu, že pracujúca väčšina má po krk situácie vo Francúzsku a viní z toho Macrona. Samozrejme, zvýšenie cien energií je len výhovorka zneužitá Clintovcami, aby vyvolali majdan vo Francúzsku a následne sociálny výbuch v Európe, ktorá zabezpečí vedúcu úlohu Clintonoidom (teraz americké orgány idú po krku Hillary kvôli mailom – v rámci čistiek, ktoré som avizoval). Najhoršie na tom je, že Macron robí všetko preto, aby situáciu zhoršil zatvára protestujúcich stredoškolákov, zatvára atómové elektrárne (teraz, keď sa protestuje kvôli cenám energií), povoláva armádu a légie atď., a pochybujem, že to robí zámerne – t.j. on je naozaj tak neschopný a nekompetentný.

Ako to bude pokračovať?

Macron zavolá Rusov a možno aj Číňanov, a nebude k tomu dotlačený svojou babičkou manželkou, ale priemyselnými elitami, ktoré vyslali Fillona (neúspešný kandidát na post prezidenta) za Putinom asi 5.12.2018, aby sprostredkoval nejaké dohody, ktoré stabilizujú situáciu. Lenže Macron je neskutočný trpák a spacká to, takže Rusi sa môžu pripravovať na to pozvanie tak od Paríža, ako aj Berlína, lebo tie nepokoje sa prelejú aj tam.

Čo bude po silovom riešení?

Hodia to celé na krk Česko-Slovensku, resp. V4+, a to myslím smrteľne vážne. Dôvody k tomuto tvrdeniu sú:

  • ustáli sme pokusy o majdanizáciu (pokusy na ČR a SR boli);

  • sme v EÚ;

  • Putin nemôže byť všade, ale poskytnúť nejaký rámec môže;

  • Trump má za úlohu niečo iné – t.j. dať do poriadku/preformátovať Ameriku;

  • globálne zákulisie má plné ruky práce hasením požiarov založených Clintonoidmi (teraz zase provokujú cez Ukrajinu) a zabráneniu globálnej katastrofy, t.j. nemá zdroje;

  • Čína by politickú situáciu len zhoršila (je na internete video, ako sa čínsky oteckovia bez akejkoľvek predohry pobili kvôli tomu, že si deti zobrali hračky).

Takže nech rátam akokoľvek, jediná reálna možnosť je V4+, pričom ich budeme ťahať zo šlamastiky cez ideológiu, ako aj vypracovanými riešeniami, ktoré majú korene z obdobia pred 1989.

Čo to bude znamenať pre nás?

Tak kvôli zvýšeniu zdrojovej stability dve veci určite:

  • na slovenské a české pomery brutálne čistky a reorganizáciu;

  • nielen o niečo viac do „válova“, ale aj rovnomernejšiu distribúciu.

K prvému bodu: alternatíva vyhlásila hon na Pentu, dôkazom je aj tento článok, OĽaNO vyhlásil bojkot na Zem&Vek kvôli zrušeniu uznesenia NAKA prokurátorom (neviem kto im poradil aby šťali proti vetru a dráždili osie hniezdo alternatívy, ale buď je géniom zločinu alebo totálnym idiotom), Sulíkov SaS sa dávnejšie prehlásil za nepriateľa národa a pracujúcej väčšiny, poslanci rozmrazili svoj plat, a „niekto“ organizuje ďalšie protesty na FB kvôli platom a energiám, čo znamená, že liberáli a „slušní“ si fakt koledujú o poriadny výprask.

K druhému bodu: Kažimír sa stal guvernérom Národnej banky , čo znamená zmeny v monetárnej politike – a tým nemyslím úrokové sadzby (sú určované ECB), ale to, že sa zmení tok financií, a to bez dohody s globálnym zákulisím nejde.

Dodávam, že európske veci sa budú riešiť cez Lajčáka, ktorý zostáva vo funkcií. A toto je výsledok Ficovej rošády a dohody s globálnym zákulisím, ktoré v konečnom dôsledku buď nebudú mať nijaké negatívne dopady pre Fica a Smer, alebo rovno posilnia ich pozície, lebo získame väčšiu suverenitu a lepšie pozície pri vyjednávaní. Pritom Lajčák bude hrať dôležitú úlohu pri urovnaní konfliktu Ukrajinou a RF.

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Je to jednak akási náhrada za piatkový článok a jednak článok venujúca sa dosť aktuálnej téme.

One thought on “Zas budú tiahnuť Rusi na Paríž a Berlín?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s