Je žltá vaša farba?

Musím uviesť niektoré veci na pravú mieru – Clintonoidi síce úspešne vyvolali nepokoje proti Macronovi na základe pomerne legitímnych požiadaviek, ale tento nástroj nátlaku na Európu im pomerne úspešne zobrali z rúk a chystajú sa to použiť proti tvorcom na vlastné ciele, t.j. chystajú sa urobiť Overstag (výraz pre križovanie proti vetru), a nie som si istý, či to francúzska, resp. európska loďka prežije, a či nakoniec nebudú musieť urobiť poriadok samotní Rusi.

Prečo to hovorím?

Mainstream tieto protesty nespomína, a niektorí „analytici“ to skúšajú hodiť na Putina (nejaký vtipkár dokonca vyrobil aj dôkaz), pražská „kaviareň“ nevie kam s konopím, šíria sa dva manifesty, a figúrky s väzbou na globálne zákulisie sa hlásia k protestujúcim. Podobné protesty vypukli v mnohých iných štátoch, vrátane Slovenska.

Ďalší vývoj?

Nuž Západ sa majdanizoval, ale keď sa pozrieme na francúzske požiadavky, tak zistíme, že časť z nich má za cieľ stabilizovať Francúzsko, a táto sociálna energia bude využitá na odstránenie poskokov Clintonoidov.

Čo sa týka nás, tak toto hnutie má za úlohu usmerniť nespokojnosť a energiu dávno chystaného majdanu do zmysluplnej činnosti, napr. toto Vaského video. Samozrejme, toto využije aj Fico na odpis nepohodlných politikov, na presadenie reforiem a na pomerne brutálne čistky.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Ospravedlňujem sa za krátky článok, mal som včera dosť vyčerpávajúci deň.

PS2: Teraz ma napadlo, žltým vestám ide o to, aby sa odstránil tento liberálny systém, otázka je, že čo namiesto toho.

Hodnotné doplnenie od Dobrodeja:

Pekne zhrnuté.
A ja to skúsim zhrnúť ešte viac:
Hnutie Žlté vesty, je nástroj pôvodne založený neokonmi, na destabilizáciu Francúzka a následnú občiansku vojnu. Lenže GP (globálne zákulisie-pozn. Oracle) prevzal Macrona a Žité vesty pod svoje riadenie. Z hnutia Žlté vesty, sa tak stal nástroj GP na stabilizáciu situácie v Európe (manéver Overstag). Pretože jednak to poslúži ako nástroj na oslabenie a čistky neokonov, a zároveň podpora ľudu z dola pre politických lídrov (skutočných patriotov) v jednotlivých krajinách. Všimnite si, že Žlté vesty sa šíria naprieč Európou čiste bezštruktúrnym spôsobom (E-M plus soc. sieťami), zatiaľ čo klasická farebná revolúcia je riadená neokonmi bezštruktúrno-štruktúrnym (soc. siete, neziskovky, tajné služby, 5kolóna, médiá….). Pre neokonov je to akoby zasiahla vyššia moc, nevedia si to vysvetliť, pretože z ich pohľadu, na takéto veci majú nástroje iba oni. Takže Fico a zeman dostali plné zásobníky a začína poľovnícka sezóna. 🙂 Ide sa strieľať škodná. Marakeš bol test aby sa každý prejavil kto je kto.

3 thoughts on “Je žltá vaša farba?

  1. k PS2: … co namiesto liberalneho systemu? tradicny socialny stat a myslim, ze Fico je na tuto ulohu pripraveny, resp. robi vedomu pripravu… toto bude nas overstag, dufam 🙂

    Like

  2. vďaka za článok. predpokladám, že začleňovanie sa do procesov liberálov, GP a Ruska stále prebieha na vysokej a intenzívnej úrovni. ide o zaujímavé pochopenie fungovania sveta. nenapadá ma nič iné ako to že, možno len potvrdiť, že v miere svojho chápanie pracujeme pre seba a v miere toho čo nechápeme, pracujeme pre toho kto chápe viac. posledné udalosti a aj Tvoj článok to potvrdzujú.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s