Brexit a smrteľné kŕče Bruselu

Treba vedieť, že EÚ a jej predchodcovia boli postavené tak, že Británia, resp. Londýnska City lízala smotanu a bola nástrojom elít Anglosasov. A pôvodný plán globálneho zákulisia počítal s tým, že po rozpade Ruska a EÚ dôjde k novej etnogenéze na území Európy, že tieto etniká budú pod palcom Iránu a budú mať nižší životný štandard ako Európania. Súbežne s tým sa malo dokončiť preformátovanie USA s tým, že ich miesto mala prevziať Čína. Lenže nič z toho sa nestalo, a britské elity tvrdnú v Anglicku namiesto toho, aby si užívali život v trópoch, na nejakom teplom fleku.

Prečo to spomínam?

Lebo Brexit bol s konečnou platnosťou odložený na neurčito, tým pádom teraz Británia a Európa nebudú preformátované, a to kvôli tomu, že Rusko je celé a Putin pracuje na tom, aby sa presadila ruská verzia globalizácie.

Prečo je Brusel v smrteľných kŕčoch?

No, kádrové zloženie tejto inštitúcie je v dnešných dňoch dvojaké:

  • z jednej strany je to politické smetisko (pozrite na to, koho sme tam poslali);

  • z druhej strany kádre zabezpečujúce vedenie úradníckeho aparátu tvoria často bezdetní jedinci, či rovno úchylovia, ktorým je buď jedno, čo sa stane v budúcnosti, alebo rovno podporujú rozklad spoločnosti a dovoz imigrantov.

Lenže situácia sa zmenila, kádre a kádrová politika sú pre ciele globálneho zákulisia nevhodné – lebo situáciu potrebuje prinajmenšom stabilizovať alebo otočiť, keďže Clintonoidi chcú vyvolať hocijakú vojnu na území Európy, a k tomu orientácia kádrov žiaľ napomáha. Nehovoriac o tom, že kvôli západnému školskému systému sú tieto kádre v zmenených podmienkach zväčša nespôsobilé riadenia.

Čo teraz?

Jediné riešenie je, že presunú centrum z Bruselu na územie V4+, lebo máme schopné kádre vďaka zvyškom socialistického školstva, len nám chýba zdrojová základňa, t.j. prisypú nám o niečo viac „do válova“ a postarajú sa o to, aby distribúcia bola rovnomernejšia. Lenže týmto krokom globálne zákulisie riskuje to, že sa staneme oknom do ruského sveta (akýmsi tlmočníkom alebo polopriepustnou membránou) a skončí to tak, že celá Západná Európa skončí ako súčasť ruskej civilizácie. Pritom alternatíva je vojna, ktorá ak sa bude konať, môže vyústiť do jadrovej vojny, a ktorá sa môže začať po rozpade EÚ ako vojna všetkých proti všetkým, alebo ako vojna Ruska a NATO kvôli Ukrajine.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “Brexit a smrteľné kŕče Bruselu

  1. Docela mudra uvaha. Mne sa stale zda akoby sa elity celej europy neskutocne bali Slovenska a nasich susedov. Akoby tu v minulosti bolo centrum riadenia, ktore chceli zlikvidovat (a aj zlikvidovali) a teraz sa o tom neda nikde docitat, lebo vsetko dokladne vymazali. O tom hovori aj mnozstvo pamiatok starej viery Slovanov na nasom uzemi …. nemame tu skoro ziadne pozostatky starej kultury. Schopnost kadrov na Slovensku by som nepripisoval len socialistickemu skolstvu ale genetickej predispozicii. Neviem ci to je tymi tvrdymi podmienkami, ktore tu mame, same hory, minimum rovin, alebo co, ale proste Slovak sa vie a vedel uplatnit v kazdej oblasti, v ktorej chcel a chce.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s