Babiš, z núdze cnosť?

Česi volili tento rok, a výsledkom je to, že zvolili biznismena do parlamentu. Nech je ako človek akýkoľvek, treba uznať, že v politike sa mu darí, lebo spĺňa tri mnou definované podmienky: má pomerne čisté finančné a obchodné zázemie, jeho biznis je morálne prijateľný, plnil svojimi obchodmi politické zadania, resp. ich aj plní, a preto chápe aj reálnu politiku. Pritom Babiš sa nechcel vrátiť zo Švajčiarska do ČSR, ani vstúpiť do politiky a má ľudí na to aby zisťoval, že čo chcú voliči počuť.

Tak prečo?

Globálne zákulisie potrebuje vyčistiť Českú republiku od „pražskej kaviarne“, resp. od jej chápadiel. A „kaviareň“ nielen dusí Česko, ale aj prekáža globálnemu zákulisiu, a Babiš a jeho strana sú na upratovanie ideálnym nástrojom. Musím dodať 2 veci:

  • tak Zeman ako aj Babiš a jeho strana nie sú nijako podchytení, resp. infiltrovaní „pražskou kaviarňou“;

  • Zeman je prakticky sám a prezidentom ČR, t.j. jeho možnosti v porovnaní s Babišom sú značne obmedzené, aspoň čo sa týka čistiek.

Samozrejme tak Babiš ako aj Zeman musia viesť štát a aktívne formovať zahraničnú politiku v rámci ich možností lebo nemôžu počkať na to, že „kaviareň“ pod zahraničným patronátom odstráni samého seba lebo kapry nevypúšťajú svoj rybník a život ide ďalej.

Čo ďalej?

Odpis „kaviarne“ za jej hlasného kvikotu, odchod Babiša z politiky, nástup Okamuru a spojenie so Slovenskom do jedného štátneho útvaru. To prvé a posledné je dôležité nielen z hľadiska prežitia ČR a SK, ale aj z hľadiska plnenia našich historických rolí a úloh globálneho zákulisia. A čo sa týka druhého a tretieho bodu, nuž odchod Babiša a ANO z politiky je dôležité z pohľadu plnej funkcie/procedúry riadenia (bolo by už na čase čítať aj DVTR), a nástup Okamuru je zase zaplnenie politického vákua.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Kiska je totálne mimo a preto ho nesmieme porovnávať s Babišom, Berlusconim a už vôbec nie Trumpom.

2 thoughts on “Babiš, z núdze cnosť?

  1. Aká cesta bude po neslávnom hlasovaní Slovenska o globálnej migrácii v OSN ďalej? Ako štát sme ukázali na svetovom fóre, že si sami nevládneme ! Stále s nami, občanmi SR krútia podľa svojich inštrukcií ľudia z neziskoviek a od Sorosa, ktorí sú posadení do kľúčových pozícii na ministerstvách a v politických stranách. Slovensko hlasovaním svojho zástupcu v OSN dalo veľmi negatívny signál všetkým nezávislým štátom ako aj vlastnému ľudu. Dokonca aj tam, kde mala byť jednota V4 naša malá zem vrazila kôl nedôvery a nejednotnosti. Strácame politické body na zahraničnej scéne.. Quo vadis SLOVENSKO ? K zániku alebo znovuzrodeniu v rámci ČSR ?

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s