Trumpova stena a Ficov Ústavný súd

Viem, sú to zdanlivo nesúvisiace veci, ale v skutočnosti sú to len rozdielne prejavy toho istého politického a socio-ekonomického globálneho procesu. Menovite preformátovanie USA do štandardnej krajiny – aspoň to je Trumpova pôvodná úloha, ale mám podozrenie, že toho bude oveľa viac.

O čom je reč?

Každý počul, že Fico kandiduje na sudcu Ústavného súdu, a možno daktorí tiež počuli, že kvôli stene na hranici s Mexikom je Trump ochotný vyhlásiť výnimočný stav, lebo Demokratická strana blokuje zdvihnutie hranice zadĺženia.

Čo sa týka Ficovej kandidatúry, je to vynútený krok, pretože síce odstavil liberálne krídlo, ale konšpirácia na vyvolanie buďto majdanu, alebo na inštaláciu ľudáckeho režimu beží ďalej. Viem, že to znie divne, ale viac povie analýza môjho dobrého známeho v cykle článkov, ktorého prvá časť je tu a druhá zas tu. A pre tých, ktorí nemajú čas čítať poviem, že konšpirácia v strane Smer mala 2 zložky: vedomú a nevedomú. S prvou si Fico poľahky poradil a Maďaričovi a Rašimu pristrihol krídla zdanlivo v dostatočnej miere, lenže tá druhá zas vychádza z otrockej mentality bývalých členov SDĽ (nechcú slobodu, ale slúžiť a mať pod sebou ďalších otrokov), a keďže Raši a spol. sa nevzdávajú, využili túto otrockú mentalitu proti Ficovi, ktorý ohlásil personálne zmeny v strane od základov. A globálne zákulisie to necháva tak, lebo Fica síce potrebuje, ale s minimálnym dosahom na páky moci, a preto mám vážne podozrenie, že Fico v tichosti sabotuje svoje zvolenie na ÚS s tým, že bude pracovať na zmenách tak, aby Raši a spol. sa tvárili ako Maďarič.

Čo sa týka Trumpovej steny, tak to je zástupný problém, lebo globálne zákulisie potrebuje odstaviť Clintonoidov čo najskôr, pretože ak to takto pôjde ďalej, tak tú 3. svetovú vojnu spustia – tentoraz na Balkáne, a rozbuška bude v prípade úspechu narkoštát Kosovo. Druhá časť tohto procesu je to, že Trump potrebuje uzavrieť tú gigantickú dieru v rozpočte a keďže USA od čias Iraku sú vo vojnovom stave, t.j. platia zákony z čias 2. svetovej vojny a existuje prezidentský výnos, podľa ktorého môžu zhabať majetok toho, kto bol zapletený do obchodu s ľuďmi, korupcie, zneužil svoje právomoci, napomáhal nepriateľovi atď., a to znamená, že diera v rozpočte sa nielen zaláta, ale aj štátna správa a aj politická scéna bude vyčistená.

A čo to bude znamenať pre nás?

No celosvetovo poskokovia Clintonoidov sa buď preorientujú, alebo skončia v mlynčeku na mäso, ktorý sami pomáhali stvoriť, ale u nás to bude vyzerať trochu inak, lebo u nás prebieha očista verejného života a kolektívnej psychiky od falošností a nepriateľských elementov. Otázka je len miera krvavosti a dĺžka procesu, t.j. ak to uhráme dobre, tak sa zaobídeme aj bez ďalšieho ľudáckeho režimu, ale k tomu potrebujeme vedomosti (preto tá výzva na konci) a adekvátnu mravnosť. A potom Ficom a Putinom ponúkaná tretia možnosť, t.j. spravodlivá spoločnosť bude čoskoro realitou.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s