Stena búrky

Ak niekto pozná štruktúru hurikánov a tropických búrok, tak určite pozná aj pojem „oko búrky“. Oko búrky je miesto relatívneho kľudu a nízkeho atmosferického tlaku, ktoré je často ohraničené stenou z vetra. A ľudstvo v decembri vstúpilo práve do takého obdobia.

Prečo to hovorím?

Nielen preto, že americká národná banka – FED zvýšila základné úrokové sadzby, a aj tým odštartovala vypúšťanie finančných bublín. Čo sa ale nepáči Clintonoidom, ktorí cez dolárovú bublinu, ktorú regulovali cez federálnu vládu, zabezpečovali svoju nadvládu nad svetom. Takže sa rozhodli k radikálnemu riešeniu – položiť finančný systém Európy a € na lopatky cez masový výber z bánk.

Samozrejme, globálne zákulisie to nemohlo nechať len tak (už len kvôli tomu, že tým by sa mohol privodiť koniec tejto globálnej civilizácie) a muselo podniknúť kroky. Jedným z týchto krokov bolo, že Trumpovi Demokrati zablokovali rozpočet na stenu na hranici s Mexikom, čo bolo vo federálnom rozpočte a keďže tak Trump ako aj Demokrati trvajú na svojom, bola poskytnutá výhovorka na to, aby zatvorili časť federálnej vlády. A tento krok zas poskytuje Trumpovi čas a priestor na to, aby urobil poriadok, vrátane toho, že môže vyhlásiť výnimočný stav a začnú sa vojenské tribunály (skutočný dôvod prečo Macron a Trump nešli do Davosu).

Ako to bude pokračovať?

Je tu viacero možností, a podľa najnepravdepodobnejšieho scenára nastane zalátanie rozpočtových dier cez zhabaný majetok papalášov a získanie naspäť toho, čo Clintonoidi vyviezli zadnými dverami ktovie kam. Samozrejme, týmito krokmi sa spustí dedolarizácia sveta a rozdelenie US$ na medzinárodné a domáce vetvy. A toto je stále lepší scenár než ten, ktorý nás čakal v 2014.

Prečo 2014?

Podľa zákulisných informácií malo k medzinárodnej menovej reforme dôjsť ešte v roku 2014 za účasti USA, Ruska a ostatných štátov BRICS a k nim pridružených štátov. Lenže v 2013 sa začali protesty a v roku 2014 prebehol majdan na Ukrajine s tým, že po útoku pod falošnou vlajkou mala začať 3. svetová vojna v Rusku (zostrelenie Malájzijského lietadla). Našťastie, k týmto udalostiam nedošlo, pretože z jednej strany sa ukázala nielen vierolomnosť amerických štátnych/národných elít, ktoré sa teraz rozštiepili na aspoň 2 vetvy, ale aj Putin sa rozhodol, že lepšie bude netlačiť na pílu, lebo dodatočné náklady by mohli pre Rusko znamenať ďalších asi 20 rokov biedy na spôsob 90-tych rokov 20. storočia (našťastie manévroval tak, aby nedošlo ani k vojne). Takže pripravovali na odpis US$ a Rusi robili kroky k určitej izolácii problémov, ale Putin sa rozhodol radšej počkať do doby, kým sa tá dlhová pyramída buďto bude sama bortiť pod svojou váhou, alebo samotné globálne zákulisie odstrelí túto dlhovú pyramídu. Dodávam, že ostatné krajiny BRICS a asociované štáty nebolo problémom presvedčiť, aby s tým počkali, lebo aj oni pochopili, že unáhlenými krokmi aj oni veľa tratia.

A čo nás čaká?

Krušné časy, a aby sme nedopadli tak, ako Nemci pred 2. svetovou vojnou, keď im globálne zákulisie podstrčilo barana, ktorý ich viedol na porážku, tak treba poslúchnuť moju výzvu nižšie.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Stena búrky

  • Zle, lebo hlavné otázky nie sú to čo pýtaš ale:
   -Čo nahradí US$ a US dlhopisy v bankovom systéme?
   -Ako rýchlo sa to udeje?
   -Ako dobre sú na to štáty pripravené?

   Inými slovami kto a ako rýchlo vymení US$ a US dlhopisy za zlato a zlaté certifikáty krajín BRICS.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s