Ty durak, ili vrag?

Či je niekto hlupák alebo nepriateľ sa Rusi zvyknú pýtať, keď následky a dôsledky niečieho konania skôr škodia spoločnému cieľu a napomáhajú nepriateľovi, t.j. sú skôr na škodu ako na pomoc. No a výsledkom Kotlebovej činnosti je nielen poškodenie dobrého mena patriotov z pravice, ale aj podpora liberálov, ktorí zrádzajú na každom kroku, lebo sú tak či onak v žolde americkej ambasády.

Prečo otváram túto tému?

Jeden z poslancov ĽSNS začal vykrikovať na súdoch „Na stráž!“, čo by bolo spolu s príslušným postojom trestný čin (umožňuje mu to vykĺznuť z obvinenia legálnym, ale slaboduchým spôsobom a podporovatelia ĽSNS môžu argumentovať, že to tak nemyslel), a vynadal na FB Mistríkovi do nosatých, t.j. do židov (aj keby to bola pravda, takto sa to nerobí). Blbci sú v každej strane, otázka je, čo urobí s nimi vedenie, a žiaľ Kotleba, ktorý má plnú hubu patriotických rečí, dotyčného neusadil okamžite a nedištancoval sa od dotyčného s možnosťou jeho vylúčenia zo strany (a možno mu ani nebolo povedané, nech takéto veci nerobí, lebo to môže spôsobiť problémy). To ale v politike znamená, že s tým súhlasí – to bol napríklad dôvod, prečo Marine Le Pen vylúčila zo strany svojho otca – len preto, lebo na verejnosti spochybnil holokaust, čo je vo Francúzsku trestný čin. A to má za následok podporu liberálov u priemerného voliča a kandidatúru Mistríka, ktorý je údajne jeho protivníkom.

Ďalším Kotlebovým prešľapom je to, že neschválil zmenu sudcov na ÚS, lebo vraj nechce za sudcu ÚS Fica a Kaliňáka. Inými slovami, umožnil Kiskovi, ktorý je usvedčený zločinec a úžerník vyvolať ďalšiu ústavnú krízu a takto potápať našu štátnosť. A že vraj chce silné a samostatné Slovensko, lebo Fico a Kaliňák na ÚS je pomerne malá cena za stabilitu. Pritom tento krok nevyvážia tie drobnosti, ktoré urobil pre človeka z ulice, lebo to znamená, že mu unikol celý obraz.

Tretím z pomerne dlhej rady prešľapov je požiadavka vystúpenie z EÚ a NATO kvôli tomu, že sú to zločinecké organizácie. Netvrdím, že nimi nie sú a ani to, že často idú proti deklarovaným princípom, ale treba zvážiť 2 veci:

 1. Kopa firiem je tu kvôli tomu, že sme členmi EÚ a sme relatívne lacní – napr. IT firmy ako AT&T, IBM, T-com/T-systems atď. sú tu aj kvôli tomuto. Lenže ak schválime vystúpenie z EÚ, tak tieto firmy odídu, spolu s nimi aj väčšina dobre platených miest (tak ako odchádzajú zo City of London banky), a to bude mať za následok nielen to, že viac mladých odíde natrvalo, a čoraz viac živiteľov rodín bude hľadať prácu v zahraničí, ale aj to, že tí, ktorí neodišli a nemajú v zahraničí nikoho sa môžu ísť pásť na lúku. A ďalším „bonusom“ je, že niektoré rodiny sa rozpadnú kvôli tomu, že jeden či obaja partneri pracovali v zahraničí a vzťah vychladol. A  že vraj „podporuje tradičné rodiny“.

 2. Ak teraz vystúpime z NATO, tak nám život Clintonoidi môžu tak strpčiť, že to nerozchodíme – možno tým, že nás vybombardujú naspäť do doby kamennej. Preto treba pracovať na rozpade NATO, ako to robí Trump. A že vraj je politik a nie vrece zemiakov.

Čo to znamená?

Napadajú mi 3 veci:

 • Globálne zákulisie a jeho miestna periféria usilovne pracuje na tom, aby odpis liberálov išiel jedným ťahom.

 • Kotleba dokázal, že je neschopný káder a bez Fica sa toto strategicky dôležité územie prepadá do chaosu.

 • Keďže Kotleba je neschopný káder, tak globálne zákulisie ĽSNS využije na svoje ciele, pričom sa táto strana zničí a nahradí inou, v ktorej ľudácke tendencie budú lepšie zabalené a rozumne vyvážené skutočným patriotizmom.

Čo je s tým ľudáctvom?

Ľudáctvo je v našich končinách to, čo nacizmus v Nemecku. Inými slovami plné brucho, strecha nad hlavou a práca pre každého, ale rozvoj osobnosti je maximálne brzdený s tým prídavkom, že existuje baran – t.j. silný vodca, ktorý vedie stádo na strihanie či na jatky.

A daktorí si vážne myslia, že keď zvolia vhodného vodcu a budú ho na slovo poslúchať, tak vyrieši ich problémy aj bez ich pričinenia. Lenže tento názor je vhodný tak akurát pre dobytok, ktorý treba viesť na strihanie a/alebo na jatky, a nie pre človeka. A nechápte má zle, ale mne až tak nevadí, že toho, kto nasledoval barana ostrihajú a skončí vo fašírke aj napriek varovaniam, lebo je to jeho voľba. Mne skôr vadí, že bude ostrihaný a skončí v tej fašírke aj ten, kto to nechcel, alebo rovno to odmietal.

Takže ak sa niekto chce vymaniť za statusu dobytka, nech začne pracovať na sebe a poslúchne moju výzvu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

14 thoughts on “Ty durak, ili vrag?

  • Správne si pripomenul, že nie som neomylný, ale:
   -nevieme čo tým nákupom sme získali alebo čomu sme predišli;
   -nákup sa ani nemusí uskutočniť;
   -ak hromadne odídu dobre platené miesta, tak slovensko postihnú chudé časy a ak odídu s tými miestami aj odborníci, tak so Slovenskom je koniec.

   Like

  • Tvrdý borec,
   stíhačky F16 majú prísť až v roku 2023.uvidíme ,aké problémy budeme v tomto období riešiť na Slovensku,v Európe.a uvidíme koľko rokov budeme schopní F16 prevádzkovať.možno F16 následne predáme štátom ,ktoré pre tieto stíhačky majú vybudovanú infraštruktúru.ja osobne tento “nákup ” považujem za výpomoc americkému priemyslu .
   / Na Slovensku nám zastaráva infraštruktúra z rokov 80. . obnova ktorej postupuje veľmi pomaly .pod infraštruktúrou nemyslím len výstavbu diaľnic. Ak sa nám rozsype civilná infraštruktúra ,tak F16 bude potrebné predať . /

   Like

  • No pri zmene spôsobu voľby sudcov ÚS mohli odhlasovať návrh Smeru a odôvodniť to asi s týmto:
   Radšej riskujeme to, že Fico a Kaliňák sa stane sudcom na ÚS ako to, že úžerník, daňový podvodník a kšeftár s kradnutými pozemkami Kiska, ktorý potápa náš štát na každom kroku vyvolá ďalšiu ústavnú krízu s nevymenovaním sudcov.

   Ak by to povedali, tak nielen získali aureolu patriota ale aj by získali body u tých voličov, ktorý ich nemusia a ubral by Smeru body. Pritom nielenže toto nerobia ale aj na zmenu je neskoro lebo budúci rok voľby a tie šance, ktoré nevyužil ĽSNS využije niekto iný (nie nutne parlamentná strana).

   A najhoršie je, že ja ako amatér tieto príležitosti vidím a Kotleba ako údajne profesionálny politik nie. Takže ako hovoríš slabota a na tom nemenia ani patriotické reči…

   Like

   • Môže ísť aj o cielené ubratie hlasov pre ĽSNS zo strany jej kurátorov.
    Lebo sa mi nechce veriť, že by si takéto elementárne veci Kotleba neuvedomoval.
    Kľudne si ich môže uvedomovať, ale možno, že s nimi nemôže nič urobiť (asi ako Fico u niektorých vecí v rámci SMERu).
    Ťažko povedať.

    Like

 1. Ahoj zaujima ma Tvoj názor na kandidáta na prezidenta Smeru. Podľa vyjadrení niektorých členov ide o kandidata krídla Madarič, Raši atď.
  A druhá otázka Harabin. Mohol by byť naozaj ľudovým kandidátom? Podľa mňa všetci kandidáti (relevatní) majú za sebou klanovo-korporaty. Záleží však od ich osobnej miery mravnosti. Ďakujem

  Like

 2. Mám bohužiaľ osobnú skúsenosť s jednou – z pohľadu súčasného režimu – “extrémistickou” stranou ( teda proti-systémovou v preklade). Tam bola použitá riadiaca technológia asi nasledovná: agenti cudzieho vplyvu naverbovaní často ešte za minulého režimu (ktorí veľmi často odovzdali rodinnú tradíciu ďalej, v niektorých prípadoch už dokonca hovoríme aj o tretej generácii) použili staré, už infiltrované štruktúry aby z ich okolia vytiahli človeka ktorý sa profiluje ako vodca, no je to idiot bažiaci po úspechu a pozornosti. Toho vychvália ale hlavne zafinancujú a ten sa následne obklopí podobnými ľudmi. Neskôr na seba pútajú pozornosť rôznymi provokáciami no ako zázrakom je vždy poruke nejaký perfektný právnik ktorý zastupuje “občianskych aktivistov” takže vždy vyviaznu bez trestu. A keďže majú zdroj financií, relatívnu beztrestnosť a médiá ich občas spomenú (aj antireklama je reklama) tak reálne antisystémové hnutie ktoré nemá nič z toho je bez šance. Všetku pozornosť vezmú na seba oni. A prakticky ich netreba ani riadiť… ak poznáme ich povahy a parametre systému tak iné ako diskreditácia nám ani vyjsť nemôže.

  Like

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.16 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 4. > Keďže Kotleba je neschopný káder, tak globálne zákulisie ĽSNS využije na svoje ciele, pričom sa táto strana zničí a nahradí inou, v ktorej ľudácke tendencie budú lepšie zabalené a rozumne vyvážené skutočným patriotizmom.

  To ma celkom desí, lebo ľudia sú stále dosť naivní a zase naletia.
  ĽSNS je už celkom prečítaná, z nej nemám až taký strach.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s