Do you even leave bro?!

Hovorím o tom, že idea odchodu Británie z EÚ je sústavne diskreditovaná samotnými Britmi. Avšak treba pozrieť na to, čo robí May a zistíme, že je to práve ona, ktorá najviac sabotuje odchod z EÚ – napr. tým, že vyrokuje také podmienky, s ktorými britskí politici nemôžu súhlasiť, lebo ich schválením by spáchali politickú samovraždu. A napriek tomu, že globálne zákulisie chce, aby Británia zostala v EÚ si myslím, že nastane mäkký Brexit.

Čo je vo veci?

Niežeby May nerobila dobrú prácu pri zdiskreditovaní seba samej i myšlienky Brexitu ,ale treba tu vziať do úvahy 2 základné veci:

  1. príslušné sociálne procesy boli odštartované a kvôli zotrvačnosti prebiehajú aj napriek tomu, že protichodné tendencie sú podporované zo strany sociálnych inžinierov globálneho zákulisia;

  2. Clintonoidi chcú udržať svoju moc a k tomu potrebujú vojnu mimo územia USA, a práve politická nestabilita v Európe je ideálnym substrátom na vyvolanie vojny.

Odchod Británie spolu s odchodom Katalánska mali odštartovať preformátovanie Európy a etnogenézu, ktoré mali vyústiť do zníženia spotreby obyvateľstva Európy. Lenže k tomu malo dôjsť po vzniku ZSSR 2., a po preformátovaní USA s tým, že nové centrá ako Irán a Čína už mali byť dávno funkčné – ale ako vieme, k tomu nedošlo, lebo politika Putina a ostatné faktory tomu bránia. A keďže synchronicita procesov bola narušená, tak Clintonoidi, ktorí vedeli o pláne etnogenézy, lebo oni boli nástrojom globálneho zákulisia na zorganizovanie imigrácie, mohli prebrať kontrolu nad týmto procesom.

A s týmto súvisí druhý bod – keďže Clintonoidi vidia, že prehrávajú a strácajú zázemie, tak aby si ich udržali vyvolávajú vojny na Blízkom Východe a nestabilitu v Európe (napr. teraz Balkán s tým zásobovaním vojska Albáncov v Kosove.)

Prečo si to myslím?

May povedala niečo v tom zmysle, že Británia musí zostať spoločníkom Bruselu, lebo inak sa potopí britská ekonomika, pričom tie procesy naďalej prebiehajú (hoci tendencia slabne). Takže Clintonoidom stačí v správny čas zatlačiť na správnych ľudí správnym spôsobom, aby bol Brexit schválený. Trump síce odstavil štátny aparát a chystá sa zaútočiť na nich cez vojenské tribunály, ale stále je tu šanca, že Brexit bude aj napriek tomu, že globálne zákulisie asi zariadilo britskému kráľovi autonehodu.

Ako ďalej po Brexite?

May bude „odídená“ z funkcie dosť potupným spôsobom, a následne nastúpi Boris Johnson, ktorý bude musieť hasiť problémy, ktoré spôsobil Brexit.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s