Harabin vs kto?

Harabin si je istý, že bude prezidentom Slovenska, a ako sa veci majú, tak je to aj takmer isté. Takže jeho istota pramení jednak z toho, že cíti podporu globálneho zákulisia, a jednak z toho, že kto sú jeho protivníci. To je aj dôvod, prečo u niektorých vyvoláva pocit, že sa správa ako arogantný uzurpátor, a je si príliš istý svojou vecou.

Prečo a ako mu miestna periféria globálneho zákulisia pomáha?

Z jednej strany existuje teraz u nich už chronický nedostatok vhodných kádrov, t.j. veľký výber neexistuje, a z druhej strany je to sudca s dosť veľkým a citlivým egom, ktorý má právnické vzdelanie a určitý typ myslenia. To celé znamená, že podľa minulých skúseností sa dá ovládnuť a využiť, ale podľa všetkého Harabin pozná KSB a DVTR, t.j. môže sa vymknúť ovládaniu a skutočne poupratovať v súdnictve i právnom systéme Slovenska tak, že bude skôr zodpovedať našim záujmom, ako záujmom globálneho zákulisia.

No a pomoc, ktorá zostáva je zaujímavá, keďže na jednej strane dostáva dobre načasovanú podporu alternatívy, a na strane druhej sa jeho meno vynára v prieskumoch na 3.- 4. mieste za liberálnymi kandidátmi a Kotlebom, t.j. prezentuje sa ako reálna alternatíva.

Kto sú protivníci?

Len tie najvýznamnejšie mená:

 • Mistrík, Čaputová, atď.- liberáli v rôznych odtieňoch, t.j. Kiska v novom balení.

 • Šefčovič – jednoznačne vybratý na to, aby z jednej strany zdiskreditoval liberálne pro-bruselské krídlo a členov s otrockou mentalitou, a zo strany druhej – aby bol Harabin zvolený.

 • Bugár – ten je tam na to, aby zaistil svoj politický dôchodok.

 • Danko/kandidát SNS – ten je tam, aby robil strane reklamu.

 • Kotleba – ten je tam, aby robil Harabinovi ľadoborec.

Takže prakticky niet koho voliť, a veľmi ľahko sa táto kampaň môže zvrhnúť na frašku, v ktorej sa liberáli spolu s Kotlebom zhnusia davu. Ale pozor – to, že tvrdím o Harabinovi, že je momentálne najlepší výber, ešte neznamená, že som s ním spokojný a všetci by sme mali byť s ním spokojní… A keď chcete lepšieho kandidáta, treba poslúchnuť moju výzvu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

6 thoughts on “Harabin vs kto?

 1. A čo povieš na možnosť, že ak Harabin nevyhrá voľby, tak založí novú konzervatívno pro-národnú stranu, ktorá zoberie väčšinu voličov ĽSNS (možno niečo “Hlinovej” KDH a Kolárovi) a tí schopnejší členovia ĽSNS prejdu k Harabinovi?
  Vzhľadom k tomu, že dnes je tých cca 10%, ktoré ĽSNS má, evidentne nevyužitých, pretože nikto s ňou nebude chcieť vytvoriť vládnu koalíciu o rok po parlamentných voľbách, keďže verejná mienka na to ešte nie je pripravená a zrejme ani ĽSNS.
  A keď tak pozerám na posledné prieskumy, tak neviem, či by SMER dokázal po voľbách vytvoriť nejakú stabilnú vládu, ak mu nepomôže nejaká nová konzervatívno pro-národná strana.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s