Je Harabin umieráčik?

Aby sme si to ujasnili, nemám na mysli slovenský štát, štátnosť a národ, ale liberálov – hlavne z oblasti politiky, médií a štátnej správy. Pritom činnosť liberálov, ktorí tvoria majoritu 5. kolóny je nielen zameraná proti Ficovi a sabotuje kroky súčasnej vlády, ale je zameraná aj proti slovenskému národu, štátu a štátnosti.

Prečo sa to pýtam?

Stačí sa pozrieť na USA a čo sa tam deje s médiami po zvolení Trumpa, kde celý segment umiera, resp. stáva sa irelevantným. A to celé začalo naberať rýchlosť počas prezidentskej kampane v 2016. Totiž Trump svoju kampaň robil hlavne cez Twitter a na zrazoch, t.j. médiá boli nútené reagovať na Trumpa, lebo im neostávalo nič iné a prakticky mu robili zadarmo reklamu s tým, že rozoberali to, čo napísal na Twitteri a čo povedal na zrazoch. Po tom, čo prebehli primárky a každá strana určila, kto bude jej kandidátom, Trump začal tlačiť reklamy zamerané na tradičné aj americké hodnoty.

Keď sa pozrieme na to, čo sa dialo v Demokratickej strane, tak tam boli 2 kandidáti, Bernie Sanders a Hillary Clinton. Prvý kandidát mal podporu ulice, lebo sa zameriaval na mládež a pracujúcich, a druhý zas mal podporu vedenia strany a médií. Takže celú vec prevádzali škandály, lebo Hillary a vedenie podvádzali, a keďže namiesto ochrany pracujúcich Demokrati pretláčali tzv. „indentity politics“, t.j. politiku identity, ktorá sa zameriava na členstvo v nejakej sociálnej grupe, ktorá je vraj utláčaná (čo neuveriteľne rozdeľuje), takže stred resp. nerozhodnutí prešli na stranu Trumpa.

A teraz – médiá sa nielenže nepoučili z toho, že predpojaté, jednostranné a ideologicky zafarbené podávanie často falošných správ len škodí ich biznisu, ale oni dokonca zvýšili dávku toho, čo nefungovalo. Síce nepovažujem Američanov za najchytrejšiu populáciu na Zemi, ale aj im začalo vadiť to predpojaté podávanie často falošných správ.

Ako to súvisí s Harabinom?

Nuž, Harabin robí niečo, čo robí Trump, lebo má svoj YouTube kanál, komunikuje hlavne cez svoju stránku a sociálne siete, a chodí na stretnutia s voličmi. A médiá uverejňujú cinknuté prieskumy, v ktorých vedie Mistrík alebo Šefčovič, pričom Harabin, ktorý je vždy tretí, by si ich pokojne dal ako raňajky alebo predjedlo v debatách (ostatní kandidáti sú pre neho jednohubky). Myslím si, že všetci dokážete odhadnúť, čo sa udeje v záverečnej fáze kampane a obzvlášť po zvolení Harabina – zvlášť detailný obraz budete mať, keď ste poslúchli moju výzvu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

PS: Pred publikáciou ma napadalo, Clintonoidi vo veľkom podvádzali na voľbách 2016 a predsa prehrali (tak v počte odovzdaných hlasov ako aj v počte voliteľov). Ich poskokovia podvádzali na českých prezidentských voľbách a preto bol výsledok okolo 50/50 v Zemeanov prospech. Preto očakávam podvody ale kvôli strategickej polohe Slovenska a chúlostivosti Harabinovej misie očakávam vyšší rozdiel v hlasoch.

3 thoughts on “Je Harabin umieráčik?

  1. Myslím si že manéver s predvolebnými prieskumami vyšiel. Liberasti sa teraz plne venujú alternatíve Mistrík-Šefčovič a Harabina prakticky ignorujú. Berú to už ako hotovú vec že buď tam bude ich kóšer človek od Sorosa alebo prinajhoršom dajaký eurohujer, šábes-gojim zo Smeru. Chcem sa Ťa ale opýtať aký je skutočný vzťah Harabina a Fica ? V rámci predvolebného boja samozrejme Harabin na Fica útočí no myslím že si to bol Ty kto dal do pozornosti ako sa raz Harabin prekecol že si s Ficom tyká a často sa ako dvaja právnici rozprávajú… Možno dúfať vo fungujúci tandem budúci prezident a budúci premiér ? Alebo je to príliš naivné ?

    Like

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.18 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s