Ako posledné dejstvo Kuciakovej vraždy zvolilo Harabina

Mám na mysli posledné v poradí, a nie celkovo, lebo kým sa poukáže na rôzne prepojenia skutočných objednávateľov, tak prejde nejaký čas. Pritom pánu Harabinovi globálne zákulisie zametá cestičku všemožne aj tým, že urobí ostatných kandidátov nevoliteľnými, alebo mu zorganizuje slovenskú verziu Trumpovej kampane a kvôli tomu je u mňa jasným favoritom .To však ešte neznamená , že bude zvolený, lebo existujú isté faktory, ktoré ani oni nedokážu ovplyvniť.

Prečo to tvrdím?

Začalo sa to nevinne – Matovič obvinil Fica, že pracoval pre Sorosa, a na to zareagoval Blaha – pre neho vlastným spôsobom zosmiešnil Matoviča spolu so Sulíkom, a nakoniec sa do toho vložil aj samotný Fico, ktorý vo svojom videu nielen vysvetlil, že napísal odbornú recenziu pre Univerzitu Mateja Bela za 190 € (niektoré domácnosti toľko majú na vyžitie po vyplatení účtov), ale aj medzi riadkami nazval 3. sektor a celú liberálnu opozíciu, ktorú vedie Matovič a Sulík lokajmi zahraničných a protislovenských síl.

Do toho celého sa tiež vložila aj lokálna periféria globálneho zákulisia, keď nechala uniknúť správu, že Zsuzsová obvinila Haščáka z Penty z objednávky vraždy Kuciaka (video na automatickom prehrávaní), a asi k tomu využila kanály použité poskokmi Clintonoidov. A vzhľadom na výzvy, ktoré robí táto vláda ohľadom zabránenia úniku informácií, ani by som sa nečudoval, že nielen odobratie časti spisu Sakovou (čo nepáči Lipšicovi) ale aj evakuácia justičného paláca kvôli bombe bola výhovorka na nájdenie dôkazov, že kto vypúšťa informácie z vyšetrovania ohľadom vraždy.

A ako to zvolí Harabina?

Jednoducho, ak sa potvrdí, že za vraždou je Haščák z Penty, tak hyeny z mediálneho priestoru budú musieť sklapnúť, a celá ich konštrukcia „za vraždou Kuciaka stojí Fico“ sa obráti proti nim, lebo v podstate vyjde najavo, že kryli vrahov – a aj keď sa to nepotvrdí, s konečnou platnosťou sa budú musieť krotiť.

Liberálnych kandidátov, ktorí sú ako cez kopirák, to samozrejme potopí (Bugár, ktorý by zrádzal, z toho veľa vyťažiť nevie, lebo všetci jeho potenciálni spojenci sú pod vodou) a najviac z toho profituje Šefčovič a Harabin, lebo proti nim sa nebude viesť kampaň. A vtedy voľby budú mať dosť veľkú účasť, a výsledok bude okolo 50/50 pre pána Harabina. Dodávam, že Smer je v procese očisty, a tieto voľby budú generálnou skúškou pre nový komunikačný aparát.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

7 thoughts on “Ako posledné dejstvo Kuciakovej vraždy zvolilo Harabina

 1. Na Slovensku (a nielen) sa hraje sofistikovaná mnoho- úrovňová a cieľová spravodajská hra so zámerom zlikvidovať v spoločnosti staré nástroje riadenia davu (do tohto procesu patrí i odpis liberálneho kapitalizmu a inštitútu úroku, a pod.).
  Globálna “elita” živí túto matricu emóciami davu a keď si dav nedá pozor, tak ho to nakoniec môže i mrzieť – podobne ako dnes mrzí strata životných istôt po 89. roku, keď sa zlikvidovalo všetko – aj to, čo bolo objektívne pozitívne.

  Tiež ide o akýsi “kurz”, ktorý umožňuje davu uvidieť a pochopiť niečo, čo predtým nevidel a nechápal.
  Ale kto chce zostať slepý, tak slepým i zostane (je to každého právo, ale potom nech sa nediví).

  Globálne zákulisie nakoniec vyhrá, ale možno v rámci tohto procesu boja (hoci ono je to od určitej úrovne riadenia skôr divadlo) odkryje i to, čo odkryť pôvodne nechcelo.
  A tu sa davu naskytá určitá šanca, ako sa vymaniť zo začarovaného “pekelného” kruhu.
  Čiže záleží iba na ľuďoch.

  Celý tento proces je len také prechodné obdobie a v budúcnosti svet čakajú ohromné zmeny – skutočný Nový svetový “poriadok”.

  Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.19 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s