Otázky a odpovede č.19

Prišlo niekoľko otázok a odpovedí, konkrétne 3 z nich môžem zodpovedať teraz, lebo pokiaľ viem, tak návšteva Pompea ešte neprebehla. A aj tento raz sa budem snažiť zodpovedať ich chronologicky a tak, ako najlepšie viem.

Otázky a odpovede

Lulu sa pýtala:

Mám otázočku ohľadom rómskej komunity. V rámci politickej korektnosti je to hádam správne oslovenie… Dostávajú takmer všetko zadarmo, vo všetkom je im ustupované a ľuďom čo na nich pracujú a platia dane z ktorých oni (väčšina) žije sa dvíha krvný tlak už len pri zmienke o nich. Ako to bude s nimi pokračovať ? Lebo mám pocit že keď to bude takto ďalej pokračovať tak niekomu prasknú nervy a nedopadne to dobre. Ďakujem za odpoveď.

Uhádla si to – oni sa tak chovajú presne kvôli tomu, aby obyčajnému pracantovi praskli nervy, lebo z jednej strany globálne zákulisie má záujem na zvýšení hladín stresu (okrem iného bráni nám to rozmýšľať), a jednak to využívajú proti vláde (koho je to chyba, že sa takto chovajú? Nie je to chyba vlády, ale každý ju z toho obviňuje). Taktiež sú hromozvodom, ktorý využijú niekoľkými spôsobmi (ako využili bohatí židia svojich chudobnejších súkmeňovcov počas pogromov).

Malysveter sa pýtal:

A čo Tvoj názor na nebezpečenstvo Harabina a možný model so Šefčovičom viď Metastázy „plazivého“ Majdanu na Slovensku. Časť III. ? Vďaka

Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/metastazy-plaziveho-majdanu-na-slovensku-cast-iii/

No ak predpokladáme, že Harabin nechápe čo Slovensku hrozí, tak bude husársky kúsok zo strany Fica a patriotov to, že totálne zneutralizujú majdan. Ak Harabin chápe, čo hrozí za jeho prezidentovania a patriotizmus z jeho strany nie je len prázdna póza, tak majdan aj v latentnej forme môže vyšumieť. A čo sa týka Šefčoviča, toho Fico, ak všetko pôjde dobre, v pohode zvládne.

Lulu sa pýtala:

Ala ešte mám dotaz návštevy Merkelovej na Slovensku a rokovanie s V4 a toho že sa má Maroku pomôcť . Čo je za tým ? Ďakujem

Nadväzuje sa na našu tradíciu, lebo elity konečne pochopili, že jednak s nami nepohnú, a jednak pochopili skutočné hrozby imigrantskej záplavy – t.j. budú použité európske zdroje, naše know-how a kontakty na to, aby sa stabilizovala situácia v Afrike.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

11 thoughts on “Otázky a odpovede č.19

  • Nekolik informaci a dale vedoucich weblinku na toto tema:
   https://www.5gexposed.com/
   Vseobecne se da rici, ze globalni hraci na toto tema hodne lzou a snazi se uvadet nejasne a zavadejici informace, srovnani se sitemi 2 – 4G, ktere pracovaly s jednim paprskem jako prenosnou energetickou vlnou. 5G technologie pracuje se 64 paprsky z jednoho zdroje (MIMO = Multiple Input, Multiple Output), cimz se energie/elekricky smog mnohonasobne zvysi. Soucasne normy dovoluji energii 5-6V/m, 5G site ovsem vyzaruji podle vzdalenosti ke zdroji energii 120 -240V/m !!!
   5G site maji byt schopny pracovat s frekvencemi 5 – 28GHz, sice na omezenou vzdalenost (5G-stanice budou potreba kazdych 100-200 m), zato ale s daleko vyssi energii..
   Da se to nazvat doslova “prochazka mikrovlnnou troubou” nebo “grilovani zaziva”
   Nezadouci efekty ultrakratkych vln (jako 5G):
   https://www.electricsense.com/12399/5g-radiation-dangers/

   Like

 1. Ďalšia otázka:
  Kde je pravda?
  USA ešte pred odstúpením od zmluvy o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF) rozmiestnili svoje rakety na Slovensku.
  https://cont.ws/@vladgerman/1222714
  Článok bol aj na HS, ale už stránka nenájdená:
  https://blog.hlavnespravy.sk/10061/usa-utajene-umiestnilo-na-slovensku-rakety-s-atomovymi-hlavicami-precitajte-si-co-bude-nasledovat__trashed/
  A denník N: Šíri sa hoax, že USA umiestnili na Slovensku jadrové zbrane.
  Pod vymyslenou správou je podpísaný známy konšpirátor Martin Bavolár. Hoax sa šíri ako blog na prokremeľskom webe Hlavné správy.
  https://dennikn.sk/1375476/siri-sa-hoax-ze-usa-umiestnili-na-slovensku-jadrove-zbrane/

  Like

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 20 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.21 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s