Otázky a odpovede č. 20

Prišli 3 otázky do rubriky, a teraz zodpoviem 2 z nich, keďže jednu som už zodpovedal v samostatnom článku. A aj tentoraz sa budem snažiť zodpovedať ich chronologicky a tak, ako najlepšie viem.

Otázky a odpovede

Avalus sa pýtala:

Ahoj, mam otazku do rubriky:
Ako je to so skodlivostou 5G siete?
Ma to nieco spolocne s kauzou okolo cinskej spolocnosti Huawei?
Dakujem.

Prvú otázku pomerne dobre zodpovedal QuoVadis – snáď doplním len to, že podľa chýrov 5G siete poškodzujú aj DNA.

Čo sa týka druhej otázky, tam ide o to, že čínsky hardvér neumožňuje Američanom beztrestne a bezproblémovo odpočúvať komunikáciu, a nerobme si ilúzie o tom, že Číňania nás nebudú odpočúvať. Ďalšia vec je, že globálne zákulisie potrebuje separovať Ameriku od Číny, a škandály okolo Huawei sa na to hodia dokonale.

Avalus sa pýtala:

Ďalšia otázka:
Kde je pravda?
USA ešte pred odstúpením od zmluvy o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF) rozmiestnili svoje rakety na Slovensku.
https://cont.ws/@vladgerman/1222714
Článok bol aj na HS, ale stránka už nenájdená:
https://blog.hlavnespravy.sk/10061/usa-utajene-umiestnilo-na-slovensku-rakety-s-atomovymi-hlavicami-precitajte-si-co-bude-nasledovat__trashed/
A denník N: Šíri sa hoax, že USA umiestnili na Slovensku jadrové zbrane.
Pod vymyslenou správou je podpísaný známy konšpirátor Martin Bavolár. Hoax sa šíri ako blog na prokremeľskom webe Hlavné správy.
https://dennikn.sk/1375476/siri-sa-hoax-ze-usa-umiestnili-na-slovensku-jadrove-zbrane/

Nuž, Američania vo svojej nekonečnej tuposti plánujú útok atómovými zbraňami na Rusko a myslia si, že kvôli zradcom ruská odpoveď, ktorá by znamenala koniec civilizácie a života na planéte, nebude. Hlboko sa mýlia a globálne zákulisie to vie, a keďže prezradené nepriateľské plány sú nanič, tak týmto informačným vhodom zabránili aj tajnému rozmiestneniu rakiet stredného a krátkeho doletu.

Takže samotná správa nie je pravdivá, ale taký plán mohol byť realizovaný nebyť jeho vyzradeniu na HS.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č. 20

 1. Prosím okomentovať: Poľsko, dementované vyhlásenie Bibiho, poškodené lietadlo, učasť neúčasť poliakov na sumite V4 v Izraeli, následná neúčasť po tvrdom vyhlásení tuším ministra zahr. vecí Izraela o poľskej účasti na vyvražďovaní židov počas 2. sv. vojny. Predpokladám, že niekto silno pracuje na tvrdom holokauste. Aký význam malo mať, že sa zástupcovia V4 mali stretnúť v Izraeli?

  Páči sa mi

 2. Čo to vyvádza Matovič? Nie, že by nevyvádzal stále. Ale utopil Kresáka, akože on veľký Igor je spravodlivý. Keď si spomenieš, tak určitú dobu nechodil do parlamentu, vraj z obáv o svoj život. Nebol náhodou počas tej doby niekde na psychiatrii? Akú úlohu má toto niečo v ľudskom tele? Koho pokyny plní?
  Ako vidíš šance na ukončenie tohoto cirkusu okolo sakrálnej obete, čo malo byť štartérom majdanu na Slovensku. Vyťaží z toho Smer? Je šanca už konečne uzemniť liberálno, novinársku, umeleckú čvargu, ktorá tu 30 rokov robí len zle.
  Krajniak – je mi jasné, že to je mozog a riadiaci prvok v u Kollára. Keď toho chlapa počúvam, tak na mnohé veci má v celku zdravé názory. Ale je to Lipšicov priateľ a za Lipšicovej éry mal na jeho ministerstve nie nevýznamné postavenie – tu mi svieti kontrolka. Ale je možné, napriek Kollárovej protismeráckej rétorike, že táto strana bude po ďalších voľbách koaličným partnerom Smeru? Nechcem si ani predstaviť, že by tu vládla liberálna čvarga od Sulíka, cez Matoviča atď. Myslím si, že KDHáci s Hlinom na čele sa do parlementu nedostanú, aj keď prieskumy ich silou mocou do parlamentu pretláčajú, s tým že všetci dokopy by dokázali vládnuť a SMER s kotlebovcami by zostali v opozícii.

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.21 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s