Otázky a odpovede č.21

Minulý týždeň mi prišli 2 otázky do rubriky otázok a odpovedí, a vzhľadom na to, že diskusia pod článkami nie je práve najvhodnejšie miesto na rozoberanie, odpoviem teraz aj na jeden príspevok. A ako vždy sa budem snažiť zodpovedať otázky ako najlepšie viem a postupovať chronologicky.

Otázky a odpovede

Idevpas sa pýtal (nadväzujúc sa na moju odpoveď):

A tá časť tých dôležitých globalistov, žije kde?
Ak vo Švajčiarsku, tak tam tiež majú wifi.
A chemtrails si tiež dobrovoľne sypú na hlavy (ktorý k ním min. zanesie vietor)?

Pekne po poriadku. Prvá vec je, že väčšina ich energie ide na zastavenie šialencov v amerických štátnych inštitúciách a tým pádom riešia hlavne Clintonoidov, aby to nekrachlo hneď, a možno to práškovanie ustane vzhľadom na to, že na tom pracujú. Druhá vec je, že väčšina z pohlavárov sa presunula na miesta ako Hongkong, Singapur, prípadne Malajzia a Indonézia.

Miroslav Dugis sa pýtal:

Prosím okomentovať: Poľsko, dementované vyhlásenie Bibiho, poškodené lietadlo, učasť neúčasť poliakov na sumite V4 v Izraeli, následná neúčasť po tvrdom vyhlásení tuším ministra zahr. vecí Izraela o poľskej účasti na vyvražďovaní židov počas 2. sv. vojny. Predpokladám, že niekto silno pracuje na tvrdom holokauste. Aký význam malo mať, že sa zástupcovia V4 mali stretnúť v Izraeli?

Máš pravdu, pracuje sa na finálnom holokauste, ale aj na záchrane tých židov, ktorí sa rozhodli stáť sa národom/členom majoritnej spoločnosti a vzhľadom na to, že dosť hláv vlád bolo prítomných v Izraeli napriek zrušenému stretnutiu V4, tak by som povedal, že tí ktorí sa chystajú asimilovať, resp. stať sa národom vyjdú z toho s mierne odretými ušami – ale tí, ktorí sa naďalej budú správať ako mafia, budú objektívnymi okolnosťami zomletí na prach (a to nemusí nastať ani finálny holokaust).

Miroslav Dugiš sa pýtal:

Čo to vyvádza Matovič? Nie, že by nevyvádzal stále. Ale utopil Kresáka, akože on veľký Igor je spravodlivý. Keď si spomenieš, tak určitú dobu nechodil do parlamentu, vraj z obáv o svoj život. Nebol náhodou počas tej doby niekde na psychiatrii? Akú úlohu má toto niečo v ľudskom tele? Koho pokyny plní?
Ako vidíš šance na ukončenie tohoto cirkusu okolo sakrálnej obete, čo malo byť štartérom majdanu na Slovensku. Vyťaží z toho Smer? Je šanca už konečne uzemniť liberálno, novinársku, umeleckú čvargu, ktorá tu 30 rokov robí len zle.
Krajniak – je mi jasné, že to je mozog a riadiaci prvok v u Kollára. Keď toho chlapa počúvam, tak na mnohé veci má v celku zdravé názory. Ale je to Lipšicov priateľ a za Lipšicovej éry mal na jeho ministerstve nie nevýznamné postavenie – tu mi svieti kontrolka. Ale je možné, napriek Kollárovej protismeráckej rétorike, že táto strana bude po ďalších voľbách koaličným partnerom Smeru? Nechcem si ani predstaviť, že by tu vládla liberálna čvarga od Sulíka, cez Matoviča atď. Myslím si, že KDHáci s Hlinom na čele sa do parlementu nedostanú, aj keď prieskumy ich silou mocou do parlamentu pretláčajú, s tým že všetci dokopy by dokázali vládnuť a SMER s kotlebovcami by zostali v opozícii.

Matovič je síce blázon, ale to ešte neznamená, že sa nedá využiť a zneužiť na isté ciele. A práve to sa deje – a to tak, že je presvedčený o tom, že koná vo vlastnom záujme, ale podľa toho čo sa deje a aké sú výsledky by som povedal, že ďalej od pravdy ani nemôže byť.

Čo sa týka sakrálnej obete, tá sa neutralizuje cez Kisku, resp. cez vyšetrovanie a eventuálne jeho odsúdenie na 7-12 rokov za vrátky DPH. A vzhľadom na to, že podľa Daňa je Lipšic mizerný právnik (a podľa Harabinovych informácií svoje miesto získal podvodom), povedal by som, že najprv sa odpíše Kiska a potom hodia cez palubu Lipšica.

Čo sa týka Krajniaka, tak to, že je priateľom Lipšica a má preto väzby na Američanov ešte neznamená, že neprešiel na stranu globálneho zákulisia (GP-globálny prediktor), a preto sa môže stať, že Kollárovi vytiahnu spod zadku stoličku a jeho strana pôjde do vlády so Smerom a SNS (Most-Híd je v rozklade, a Bugár to vie). Inými slovami „psi štekajú a karavána ide ďalej“, lebo „show must go on“.

A čo sa týka KDH, to končí – ale ten projekt, ktorý vychádza z odštepnej frakcie má šancu uspieť. Aspoň to tak vidím ja – čo sa udeje je už iná vec.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

4 thoughts on “Otázky a odpovede č.21

  1. Dôležité je, aby bol Lipšic úplne odstavený. Toto je figúrka, ktorá robí už roky zlo na Slovensku. Tandem Kiska/Lipšic treba odstaviť. Polovica problémov by vymyzla sama. Mimochodom títo dvaja stoja aj za vraždami novinárov, tak sa zdá.

    Like

      • Myslím, že Lipšic nepochopil a ak tak preňho už je neskoro. A Kiska vôbec nie. pretože kiska sa zásadne ozval, keď mal radšej držať hubu. neviem či z vlastného popodu alebo na rady niekoho, ale to len svedčí o jeho ne/prezieravosti. A Lipšic, ktorý sekunduje pri všetkých svinstvách, ktoré sa na Slovensku dejú, ide sekundovať aj rezidentovi. Ešte ho navádza, aby podal na Fica trestné oznámenie za vydieranie. On je fakt najslabší právnik na Slovensku. Ešte taký Baránik zo SAS by mu mohol robiť asistenta. Ksiku sa už môže zastávať skutočne len klinický debil, alebo čučom vypatlaný mozog ako Shutz zo SME. Nič divné všetci sú jednej krvnej skupiny. Aj keď Lipšica považujem za veľmi nebezpečného človeka. V očiach má pohľad besa. Je to agent cudzej moci a asi ho aj pevne držia za niečo, že ak by aj pochopil, nemá už kam prestúpiť, to by musel byť obrat o 180°, lenže kto by ho už potom bral vážne. Takže si myslím, že Lipšic bude skôr či neskôr odpísaný, obetovaný ako Kiska. Tak ako Kisku hádžu cez palubu, tak dopadne aj Lipšic. Čím bude Lipšic obhajovať Kiskove zlodejiny. Tým, že šak šeci kradnú. Kde je potom to ich padni komu padni. Kde je tá ich morálka a slušnosť? No to je len môj pohľad na situáciu a možo si len želám, aby sa to takto vyvinulo, ale čosi mi našepkáva, že sa to uberá týmto smerom. A tak isto zo všetkých špinavostí, ktoré sa tu v poslednej dobe odohrali, nemôže už Lipšic vyjsť ako bezúhonný, lebo za ušami má toho skutočne veľa. A keď sa už aj magori ako Sulík a Matovič očisťujú od Kisku, tak sa budú navonok strániť aj od Lipšica. Predpokladám, že protistrana, tiež nespí a nepotrebuje ani nechce, aby tu nejaký Lipštein donekonečna rozvracal a likvidoval štát, hlavne keď momentálne je potrebné situáciu ukludniť a zastabilizovať.

        Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s