Eurohujer po kupeckých počtoch?

Hovorím o Šefčovičovi, Ficovi, sebe a možno aj Mečiarovi, ktorý svojho času chcel vstúpiť do EÚ, ale blokovala to opozícia – neskorší členovia prvej Dzurindovej vlády. Nechápte ma zle, nie som nadšený zo všetkého, čo Brusel vyprodukuje, skôr naopak, lebo vidím, že ich kroky – čiastočne zo zámeru a čiastočne z ideologickej zaslepenosti – smerujú k politickej katastrofe, ktorá ak nastane, tak vyústi do vojny každého voči každému.

Čo sú tie počty?

Veci ktoré hovoria za:

 • kopa firiem prišla na Slovensko len preto, lebo sme relatívne lacná, technicky zdatná pracovná sila (viem, otročíme pre Západ, ale nie sme na tom až tak zle, aby polovica krajiny odišla pracovať do západných štátov EÚ – tak ako sa to deje v pobaltských štátoch);

 • je to platforma na presadenie našich globálnych záujmov rovnako, ako je V4 pre nás platformou na presadenie našich záujmov v rámci Európy;

 • vytvára platformu na riešenie problémov a politických nezhôd medzi štátmi ešte pred tým, než sa veci vymknú kontrole;

 • vhodnej alternatívy k EU zatiaľ niet lebo V4+/B9 ešte nie sú v tom stave, a s Ruskom nemáme priame hranice.

Veci ktoré hovoria proti:

 • Brusel sa stal politickým smetiskom EÚ;

 • Bruselská politická smotánka je zväčša zložená z klinických prípadov;

 • Bruselský úradnícky zbor vyvádza ako pominutý;

 • Bruselský úradnícky zbor a vlastne celá EÚ boli vytvorené tak, aby Anglosasi lízali smotanu.

Doteraz pozitíva prevažovali nad negatívami, ale napr. tlak Američanov cez Brusel na Nemecko, aby zrušil Nord Stream2, alebo postoj Bruselu voči Talianom kvôli zatrhnutiu ilegálnej migrácie svedčia o tom, že bod zlomu sa blíži a rozkladné procesy sa natoľko zosilnia, že EÚ sa de facto rozpadne.

Čo s tým?

Treba stabilizovať situáciu a znižovať tak mieru krvavosti udalostí, ktoré nastanú kvôli de facto rozpadu EÚ. Pritom treba zohľadniť tieto fakty:

 • Rusko je mimo EÚ a jeho zdroje stačia len na to, aby zvonka stabilizovalo situáciu.

 • Francúzsko kvôli Macronovej neschopnosti je paralyzované.

 • Nemecko je zas paralyzované kvôli Kanzler act, ktorý zväzuje Merkelovej ruky, a teda vymanenie sa z amerického vplyvu nejaký čas potrvá.

 • Benelux- štáty už nie sú tým, čo bývali.

 • Španielsko, Portugalsko a Grécko sa na stabilizáciu nehodia kvôli vlastným neriešeným problémom.

 • Taliani by mohli stabilizovať situáciu, ale musia riešiť vlastné problémy.

 • Británia je tak trochu mimo hry.

 • Pobaltské krajiny sú na hrane zaniknutia spolu s Rumunskom (globálne zákulisie sa chystá rozčleniť ho medzi Moldavsko a Maďarsko), a Bulharsko je zas vyrabované.

 • Poľsko je zas pod palcom Clintonoidov.

 • Česko sa kvôli „kaviarni“, ktorá presadzuje politiku Clintonoidov, na to nehodí, lebo by boli dosť silným rušivým vplyvom.

 • Rakúsko a Maďarsko nemá dosť kádrov.

Takže nech rátam akokoľvek, tak treba stabilizovať celú vec s kádrami ako Lajčák alebo Šefčovič, ktorý sa nielen dosť líši od Čaputovej (toto by sa malo šíriť), ktorá má nielen zaujímavé financovanie, ale aj Šefčovič získava podporu od celkom zaujímavých organizácií.

Čo sa deje?

Nuž globálne zákulisie zabezpečuje zdroje na to, aby sme mohli plniť túto úlohu, a to aj tým, že sa predĺži širokorozchodná trať do Bratislavy a Viedne – aspoň to sú plány o ktorých liberálne médiá neinformujú.

Žiaľ, poskokovia Clintonoidov tiež nesedia so založenými rukami a nielenže plánujú návrat Radičovej, ktorá je prinajmenšom neschopná politička, ale cinkli aj voľby. A na to nepriamo ukazujú vyhlásenie Harabina, volebnej komisie, ktorá rušila spoluprácu s ESET-om a mnou neoverená správa o tom, že počas zadávania výsledkov príslušná stránka mrzla – a to je všetko, čo momentálne na tému možných podvodov pri voľbách prezidenta môžem povedať.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

15 thoughts on “Eurohujer po kupeckých počtoch?

 1. Mám to chápať tak, že výsledky volieb už neboli spracovávané ESETom? Smiem sa spýtať kým teda boli spracované ? Tiež píšeš: že “počas zadávania výsledkov príslušná stránka mrzla ” . Smiem sa spýtať aká príslušná stránka ? Aj to cinknutie volieb, vyhlásenia Harabina, a volebnej komisie by si žiadali vysvetlenia či odkazy na zdroje.

  Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 25 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 3. Keď je Polsko pod palcom Clintonoidov ako je možné že odmietajú imigrantov? Veď americká štátna elita šíri moslimkích imigrantov do EU.
  Myslel som si že na Slovensku je silnejšia kaviareň než v Česku teda v poslednej dobe lebo pozri na ich vládu a prezidenta+mainstremové médium prima odvysielalo reportáž o Sorošovi to na Slovensku by sa nestalo+ešte tu máme menšiu národnú hrdosť a viac skupín ako ANTIFA a iních slniečkárov.

  Páči sa mi

  • >Keď je Polsko pod palcom Clintonoidov ako je možné že odmietajú imigrantov? Veď americká štátna elita šíri moslimkích imigrantov do EU.

   Pravda ale tá kontrola nie je absolútna t.j. neskočia do studne ak im to Washington to prikáže urobiť ale to neznamená, že nebudú robiť politiku, ktorá bude proamerická napr. chcú mať na svojom území americké základne.

   Čo sa týka “kaviarne” ten je primárne projekt na podchytenie kádrov a jeho druhotná funkcia je byť názorovou inkvizíciou.
   Menšia národná hrdosť, akože u Čechov?

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s