Otázky a odpovede č. 25

Keďže sme teraz pred voľbami, dostal som menej otázok ako minule. Konkrétne na tri som neodpovedal v diskusii, lebo potrebujú dlhšie vysvetlenie, ostatné zas nie. Ďalšia vec je, že jedna otázka je na samostatný článok, ktorý som aj tak chcel písať, takže Kancelár počká do stredy. A teraz ako vždy pôjdem chronologicky a zodpoviem otázky tak, ako najlepšie viem.

Otázky a odpovede:

Patak24 sa pýtal:

Prečo má Soroš zakázaný vstup do Británie?

Nemá zakázaný vstup, aspoň nie oficiálne, ale určite tam nie je populárny – a to aspoň z dvoch dôvodov:

  • obral kopu Britov o peniaze v 90. rokoch 20. storočia, keď zaútočil na britskú libru a v podstate ich vyštval z menovej únie;

  • vychováva revolucionárov a v podstate podporuje revolúcie.

A preto by som sa nečudoval, keby britské elity (ktoré sú svojou podstatou imperiálne elity) dali rázne najavo, aby im nerušil ich kruhy.

Mariashipka sa pýtala:

Mám to chápať tak, že výsledky volieb už neboli spracovávané ESETom? Smiem sa spýtať kým teda boli spracované ? Tiež píšeš: že “počas zadávania výsledkov príslušná stránka mrzla ” . Smiem sa spýtať aká príslušná stránka ? Aj to cinknutie volieb, vyhlásenia Harabina, a volebnej komisie by si žiadali vysvetlenia či odkazy na zdroje.

Došlo k nedorozumeniu, a treba to uviesť na pravú mieru. Nebola to volebná komisia, ktorá rušila spoluprácu, ale štatistický úrad zrušil spoluprácu s ESET-om. Pritom ESET predáva antivírové programy a riešenia pre bezpečnosť počítačových systémov, a preto priamo k dátam nemá prístup a ani ich nespracúva (hoci mohol nainštalovať zadné dvierka). Čo sa týka Harabinových vyhlásení o podvodoch, tie sa dajú vyhľadať. A čo sa týka tej stránky, detaily nepoznám, ale viem, že výsledky z jednotlivých obvodov sa zadávajú online cez počítačovú aplikáciu/stránku, ktorá podľa toho, čo som sa dopočul, pri zadávaní dát zamŕzala/spomaľovala (hovorím, že to nemám overené).

Patak24 sa pýtal:

Aké plány má GP s Kosovom?

Presne neviem aké plány má s Kosovom globálne zákulisie, ale viem, že je to kolónia Američanov, kde majú Clintonoidi značný vplyv. A podľa toho čo som sa dopočul, Kosovo je nielen potenciálna rozbuška pre ďalšiu vojnu na Balkáne, ale aj prekladisko afgánskeho heroínu a opioidov, t.j. je centrálou pre nekalé aktivity v Európe. A z toho logicky vyplýva, že GP (globálne zákulisie) chce Clintonoidov odtiaľto vykopnúť nadobro.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

5 thoughts on “Otázky a odpovede č. 25

  1. Ahoj, mam otazku do rubriky:

    Čačaný, médiami hýčkaný Haščák … môže byť namočený vo vyšetrovaných kauzách? Príde konečne aj na neho? Alebo je dostatočne finančne zabezpečený pred svetskou spravodlivosťou na svojom zlatom tróne?

    Dakujem

    Like

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 26 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s