Otázky a odpovede č. 27

Minulý týždeň prišla len jedna otázka do rubriky otázok a odpovedí, čo je pochopiteľné, lebo minulý týždeň sa nič také nedialo, čo by nabudilo emócie verejnosti. Dodávam, je to dobrá otázka a budem sa snažiť zodpovedať ju tak dobre, ako sa len dá.

Otázka a odpoveď

Patak24 sa pýtal:

Čo sa stane s USA keď GP úplne odstaví od moci Clintonoidov?

GP (globálne zákulisie) stvorilo Clintonoidov ako nástroj na ovládanie sveta, no teraz sa stali nepotrebnými, t.j. nebezpečnými – a tým pádom, ako sa USA sa preformátujú na regionálnu mocnosť, stanú sa nezamestnanými. Lenže problém je oveľa hlbší:

 • Ten typ, ktorý tvoria Clintonoidi je prakticky všade na Západe, a keď je pravdou len polovica toho, čo počujem – napr. pedofília, sadizmus, atď., tak nie je vôbec náhoda, že svet je tam kde je.

 • Kvôli GP, ktorý presadil taký otrokársky, neľudský koncept sa dostali k moci monštrá ako Clinton, a nebola to náhoda, lebo ich mohli kontrolovať cez ich neresti.

Chcem tým povedať, že kvôli riadeniu GP sme sa ocitli na pokraji ekologickej, politicko-ekonomickej a finančno-hospodárskej katastrofy a hrozí, že pokiaľ Clintonoidi zostanú pri moci a Pax Americana bude existovať, tak aj bez atómovej vojny môže zaniknúť civilizácia a možno nastane aj kolaps biosféry.

GP to chápe, alarmisti to chápu, Putin to chápe, len Clintonoidi nie, lebo to v hlave nemajú v poriadku a sú to nenažranci.

Dodávam, že keby americké elity mali rozum (okrem Clintonoidov, ktorí sú nepoučiteľní), tak šli by tam, kde idú britské elity, lebo vedia riadiť (síce nie príliš dobre, ale pre krajiny 3. sveta stačia).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

9 thoughts on “Otázky a odpovede č. 27

 1. Niekde som čítal že než odstavia Clintonoidov od moci tak musí USA prejsť industrializáciou. Potom som čítal že američani budú otroci vo svojej zemi ako my teraz. Takže zahraničné firmy pôjdu do USA a USA bude jedna velká fabrika?

  Páči sa mi

 2. otázka: v akom stave sú momentálne liberáli v SR? po zvolení Čaputovej to vyzerá na akési pookriatie ich kruhov – vystúpenia Radičovej, Kiska a jeho vstup do politiky, výmena v PS. je možné že by sa chceli pozviechať a nerozumejú tomu čo sa s nimi bude diať? alebo by chceli dosiahnuť to, o čo sa snažia Poliaci a Ukrajinci? (hájenie záujmov USA na pôde EU). chystajú sa ďalšie veľké nákupy voj techniky – pravdepodobne z USA. ako to podľa Teba rieši Fico? ako sa podľa Teba zúžil manévrovací priestor zvolením Čaputovej? Ďakujem.

  Páči sa mi

 3. No aj mňa zaujíma že prečo ideme kupovať také drahé stíhačky od amíkov. Veď na to nemáme ani prachy lebo než nám ich dodajú tak musíme vrážať financie aj do našich mig-29.

  Páči sa mi

 4. Ahoj.

  Mam otazku ohladom zakona o statnych symboloch.
  Preco ta medialna hysteria?
  ” Maďarská najsilnejšia opozičná strana Jobbik požaduje od maďarskej vlády, aby zmrazila vzájomné maďarsko-slovenské vzťahy až dovtedy, kým v SR nevznikne záruka na odvolanie zákona obmedzujúceho spievanie maďarskej hymny ”
  https://www.topky.sk/cl/11/1784563/Slovensky-parlament-prijal-zakon-o-hymne–Poburena-reakcia-z-Madarska–vyjadril-sa-aj-Zsolt-Simon

  Jedna sa o dalsi pokus narusit jednotu V4, ci spochybnit statnost SR?

  Dakujem.

  Páči sa mi

 5. Zdravím všetkých. Nerobím síce v školstve, no dlhodobejšie sledujem resp. sa mi zdá u neho stagnácia. Ani pri súčasnej ministerke nominovanej SNS nemám dojem, že sa niečo hýbe. Je to hlavne z dôvodu, že je evidentne nižšia úroveň výuky ako v období pred r. 1989 a reformy sa stále nekonajú . Zaujímalo by ma Oraclovo posúdenie súčasnej ministerky, čím môže potvrdiť alebo vyvrátiť moje pochybnosti o jej činnosti resp. či aj v oblasti školstva je veľký a negatívny vplyv mimovládok.

  Páči sa mi

 6. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 28 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s