Čriepky do mozaiky č.2

Ďalšia časť pomerne novej rubriky. Ako vždy nebudem sa venovať jednej téme, ale niekoľkým správam, ktoré som zachytil, a náležite ich okomentujem. Tieto správy som usporiadal do tematických okruhov.

Viete čo povedal Sun-c‘ o nepriateľovi, ktorý oslavuje svoje víťazstvo?

Že vtedy je najzraniteľnejší, a liberáli to robia vo veľkom – akoby sa utrhli z reťaze. Nestačí, že Blahu dali liberálne kníhkupectvá takpovediac na index zakázaných kníh a týmto mu vlastne urobili reklamu zadarmo (za čo im aj poďakoval), ale tá „slušná“ zberba sa už aj začala vyhrážať Blahovi (áno, tí sopliaci, ktorí volia Čaputovú, chcú strieľať vlastencov a nenávidia pracujúcu väčšinu). Zrejme si myslia, že keď vyhrala Čaputová, ktorá bola vytvorená marketingom a politickými technológmi, tak si môžu dovoliť všetko.

Vie vôbec Sulík kedy má mlčať?

Evidentne nie, lebo inak by nezačal otvárať tému dopredaja Slovenských elektrární (ktoré Ministerstvo hospodárstva nazvalo medzi riadkami rozkrádačkou) v tom období, kedy sa na verejnosti začína spomínať, že súčasný stav je zapríčinený tak nenažranosťou nadnárodných spoločností, ako aj privatizáciou hlavne počas dvoch vlád Dzurindu.

Viete čo bolo nepredstaviteľné pred cca 5-10 rokmi?

Posielať Američanov kade ľahšie, lebo teraz nielenže v USS Košice vyhlásili štrajkovú pohotovosť, ale aj prisúdili pozemky pod USS Košiciam. Prvá vec sa myslí samo-sebou, to druhé je už menej viditeľné, lebo mesto Košice dokáže vyvinúť väčší tlak, ako Sokoľany.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

4 thoughts on “Čriepky do mozaiky č.2

  1. Na jednu stranu sa tvárime, že tu nechceme Američanov, na druhej strane sa predovšetkým Smer pokúša o vlastizradné trvalé usadenie ich vojsk na území Slovenska, s rizikom umiestnenia jadrových zbraní so všetkými z toho plynúcimi dôsledkami pre obyvateľstvo. Čistá schizofrénia. Žiadna opozícia, ale koalícia na čele s vlastizradcom Lajčákom ťahá Slovensko do bezodného bahna. Skutočne koncepčné pre ďalšiu podporu Smeru pre voľby 2020.
    Tu nešlo o posilnenie bezpečnosti, ale naopak o jeho priame ohrozenie. Kto toto obhajuje, je sám vlastizradca.

    Like

  2. Navyše už nejakú dobu nechávajú Lajčáka “vymáchať sa” vo svojich výsledkoch práce v prospech USA.
    A tiež nie je ani členom SMER-u. Skrátka vo vláde bol aj na to, aby dával na Fica pozor.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s