Ešte väčšia Morava?

Pri čítaní správy o tom, ako pokrivili český štátny znak na hokejových dresoch českej reprezentácie mi napadla myšlienka, že Veľká Morava vstane z popola ešte mohutnejšia, než bola v čase svojej najväčšej rozlohy a rozkvetu. A táto predtucha len silnela po tom, čo politik zaútočil na Zemana kvôli zákonu o zdanení cirkevných reštitúcií a vládnej kríze v Rakúsku.

O čo ide?

Štátnosť je súbor riadiacich návykov kádrov, a tieto návyky sú pražskou „kaviarňou“ posledných 30 rokov sústavne podrývané. Došlo to až tak ďaleko, že ak nejaký opozičník na nejakej sociálnej sieti neobesí Zemana, tak proste nenájde voličov. Lenže teraz výrok poslanca z ODS (odkiaľ Klausa ml. vykopli) o podrezaní Zemana dostal mediálne ozvučenie asi vďaka globálnemu zákulisiu (GP), ktoré má za cieľ sledovať, nakoľko je štátnosť a štát v rozklade.

Čo sa týka rakúskej vládnej krízy, tak tam ide o to, že 2 politické figúrky, ktorým chamtivosť zatemnila mozog, natočili na video, ktoré sa teraz dostalo na verejnosť za pričinenia GP. A teraz Kurz, ktorý je z ÖVP (zaujímavé je, že v každej vládnej kríze v Rakúsku ÖVP hrá kľúčovú rolu) rozpustil koalíciu s FPÖ, a FPÖ nielenže stiahla všetkých ministrov (odišli sami, až na ministerku z MZV, ktorá nebola ich členom), ale aj súhlasila s návrhom SPÖ o vyslovení nedôvery vláde. A nech dopadne hlasovanie v pondelok akokoľvek, jednofarebná vláda Kurza vládne len do septembra v menšine. A aj potom je otázne, či bude mať na ružiach ustlané, lebo klany, ktoré stoja za FPÖ a chcú mať korektné až dobre vzťahy s Ruskom i so susedmi, nielen nemusia túto vládu podporiť, ale môžu im znepríjemniť život.

Prečo sú tieto veci dôležité?

Prvá vec je, že na rozdiel od Čechov naša štátnosť aj napriek útokom slniečkárov a „kaviarne“ (vrátane Kisku) nie je pred kolapsom.

Druhá vec je, že pod Kurza sú vkladané veľké zdroje aby sa mohol zmocniť V4, lebo GP chce na úkor nás a našich zdrojov poslednú baštu európskej civilizácie. Lenže Kurz je mladý a arogantný politik, ktorý môže víťazstvo v prehru obrátiť, ako to urobil istý Varus v Teutoburskom lese.

Tretia vec je, že Slovensko sa hlási k dedičstvu Nitrianskeho kniežatstva – toho kniežatstva, ktoré sa stalo základom tak pre Veľkú Moravu (oficiálne ako aj neoficiálne mala úctyhodnú veľkosť), ako aj pre neskoršie Uhorské kráľovstvo.

Čo sa podľa mňa udeje?

Kurz a časť rakúskych elít sa bude správať ako slon v porceláne (však majú pomoc od samotného GP), čo zas vyvolá odpor ostatných elít, hlavne maďarských, ktoré spolu s poľskými stále snívajú svoje veľkopanské sny. A keďže ani jedna z týchto elít nevie priamo čeliť tým rakúskym, tak padne rozhodnutie, že ich „zavedú do lesa“ z ktorého sa nikdy nevrátia. Lenže akonáhle sa veľká časť rakúskej elity ocitne mimo hru, tak aj pozície týchto maďarských elít sa oslabia, a keďže poľské elity sú drvené kvôli tomu, že vo svojej rusofóbii robia poskokov Clintonoidom, tak sa otvára šanca pre nás, aby sme z tých materiálov (V4/B9), ktoré máme k dispozícii postavili niečo zmysluplné a funkčné. A veci pôjdu pomerne ľahko, lebo časť našich kádrov a žiaľ aj naša štátnosť budú v ČR, a na ceste sú infraštruktúrne projekty ako kanál Dunaj-Odra-Labe, širokorozchodná železnica až do Viedne a rýchlostná železnica spájajúca mestá Budapešť, Bratislava, Prahu a Varšavu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Ešte väčšia Morava?

  1. Podle kinhy “Děje říše velkomoravské, od počátku až do rozpadu jejího léta páně 907” se Velká Morava rozkládala skoro od Ryna az po západní Ukrajinu a od Baltu po Jadran (nejvetsí dosazená rozloha Velké Moravy).
    http://leva-net.webnode.cz/products/deje-rise-velkomoravske-od-pocatku-az-do-rozpadu-jejiho-leta-pane-907/ http://leva-net.webnode.cz/products/deje-rise-velkomoravske-od-pocatku-az-do-rozpadu-jejiho-leta-pane-907/

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s