V kotlíku guláš, liberáli pod to prikladajú a chcú to nám naservírovať

Lenže budú musieť sami zjesť ten nestráviteľný magľajz, a tak horúci, ako nám ho navarili – a to hovorím vo svetle posledných udalostí. Prosto robia veľký hurhaj pre nič a dôvod, prečo bol piatkový článok posunutý na dnes je, že 30.05.2019, t.j. vo štvrtok sa objavili články a statusy ohľadom Smeru, a ja som musel počkať, či sa potvrdí moje podozrenie. A naozaj nešlo z politického hľadiska o nič vážne.

O čo teda šlo?

Matovič nás informoval, že sa niečo deje v centrále Smeru a máme si zobrať popkorn a kolu, lebo bude žúrka (nepresná citácia). Nakoniec išlo „len“ o to, že Fico informoval vedenie strany, že ide do Izraela liečiť svoje srdce. Samozrejme, nebol to jediný útok na Fica a Smer v ten deň.

A medzi dvoma útokmi na Smer sa so všetkou pompou preskupujú – napr. z Kisku urobia konzervatívca, ktorý podporuje „teplé“ manželstvá (oxymoron), Čaputová sa nielen predviedla ako hviezda bulváru, ale aj predstavila svojich poradcov atď.

A prečo na to nereaguje Smer-SD?

A prečo by mal? Pýtam sa, lebo liberáli takto nielenže odkrývajú svoje karty prakticky každý deň, ale navyše sa skutočne nedá povedať nič inteligentné a zmysluplné na tie nezmysly, ktoré vypúšťa niekto, ako Matovič. Teraz by to bolo dokonca kontraproduktívne, t.j. nechávajú liberálov sláviť svoje víťazstvá a čakajú na vhodnú príležitosť, resp. vytvárajú podmienky na vhodnú príležitosť, v rámci ktorej rozdrvia jedným úderom prakticky celú liberálnu zberbu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “V kotlíku guláš, liberáli pod to prikladajú a chcú to nám naservírovať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s