Otázky a odpovede č.35

Minulý týždeň som dostal 3 otázky, ktoré som čiastočne zodpovedal, a jeden útok, ktorý nenechám bez adekvátnej odozvy. Dôvodom, prečo si myslím, že nie všetky otázky budú dostatočne zodpovedané je, že formát blogu nedovoľuje dotknúť sa všetkých aspektov položenej otázky, avšak môžem naznačovať. Takže ako vždy, pôjdem chronologicky a budem sa snažiť o čo najlepšiu odpoveď.

Otázky a odpovede

Malysveter sa pýtal:

ahoj ja by som mal otázku k výsledkom do Európskeho parlamentu. pre obyčajného človeka je to len prehľad momentálnej sily strán na Slovensku. hoci v skutočnosti to tak nie je lebo málokto (aj vzdelanejší ľudia) vnímajú politické spektrum u nás cez procesy. ľudia si stále myslia že politici fungujú cez politické strany. ako vnímaš víťazstvo liberálov v Eurovoľbách z pozície ich odpisovania ale tiež z pohľadu nášho postavenia v EÚ? vďaka (komentár od Blahu som si prečítal, ale on sa týchto procesov dotýka len náznakovo)

Inak, ako náznakovo to teraz ani nemôže urobiť, lebo nepriateľ počúva. A čo sa týka vnímania ľudí, na viac sa väčšina teraz ani nezmôže, lebo z jednej strany systém je takto nastavený, a z druhej strany návod do ruky ešte nedostali.

Justas sa pýtal:

Nechodme okolo horúcej kaše… GP vládne bez-štruktúrne a nízko-frekvenčne čo sa prejavuje aj tým že na veľmi vzdialených perifériách Metropoly – ako je Slovensko prakticky nemá kádre. Ako už tretie voľby ukázali (regionálne, prezidentské, európske) tak zdrojovú stabilitu v “zaostalých regiónoch” majú americké štátne elity keďže vďaka štruktúrnemu riadeniu sú (hlúpo a krátkodobo) vždy o krok vpred.
Čítal som si status Blahu a vyzerá to že už dávno sa nevedie vojna o voliča Smeru… ten je na piatej koľaji… ale o sponzora Smeru. Viem Ori že aj keď si podľa nicku Orákulum no napriek tomu nadprirodzenými schopnosťami neoplývaš ako nikto z nás… ako by sa podľa Teba mohol Smer odstrihnúť od starých sponzorov a získať nových ? Čo pre to strana musí reálne urobiť ?

Povedal som, že slobodomurári stáli za prvou ČS republikou, ako aj za 17. novembrom. Treba ešte pripomenúť, ako Beneš predhodil ČS Nemecku (to z neho robí horúceho kandidáta na slobodomurára). Treba k tomu prirátať, že „Pražská jar“ bola tiež spoločnou akciou tak slobodomurárov, ako aj tajných služieb, v ktorej využili chamtivosť papalášov a psychotrockistov. Inými slovami – tak, ako slobodomurári nezmizli nikam po 1948, to isté môžeme povedať aj o istých štruktúrach tajných služieb. A to som ešte nespomenul rôzne tajné a menej tajné spolky.

Ďalší historický precedens je to, čo sa dialo v cárskom Rusku pred revolúciami v r. 1917. To je príbeh sám o sebe, ale chcem spomenúť 2 veci:

  • Vtedajší minister práce, ktorý bol slobodomurár (našli sa o tom dôkazy) robil všetko preto, aby obyčajní robotníci mali neznesiteľné podmienky a oponenta mu robil minister obrany (nejaký generál).

  • Väčšina regrútov (cez 60% ba skôr 80%) nevyhovovala vojenskej službe kvôli podvýžive.

Čo sa týka nadprirodzených schopností, zadefinuj ich a uvidíme, čo kto má.

Brunero sa pýtal:

Zdravím všetkých.
Moje otázky do ďalšieho kola (č.35):
1. Momentálne je problém s Ústavným súdom zatienený “rozpadaním” sa Smeru, zmiznutím Fica ap. Mňa by zaujímalo, ako hodnotíš vymenovanie doterajších sudcov ÚS vrátane vymenovania jeho najvyšších funkcionárov sudcov (pán Harabín sa vyjadril o nich dosť kriticky) prezidentom. Má podľa teba Fico / Smer dôvod na spokojnosť alebo boli ich kandidáti “prehlasovaní”?
2. Sleduješ politiku dlhšie a intenzívnejšie.Domnievaš sa, že Stalin a neskôr naši vrcholoví komunistickí funkcionári vrátane tajných služieb vedeli niečo o riadení sveta – globálnom prediktorovi?

Odpoveďou na tvoju prvú otázku je, že teraz aj Smer varí z vody a rieši situáciu, ktorá vznikla aj kvôli ĽSNS (tá neschválená novela zákona o voľbe sudcov na ÚS), a za ktorú môže Slovensko zaplatiť dosť vysokú daň.

Čo sa týka druhej otázky, tak Stalin určite vedel, s kým má dočinenia, a čo sa týka funkcionárov, tak ak neboli začlenení do nejakého toho spolku, tak určite cítili/vnímali ich tlak.

Jill zaútočil:

Jill – cit.:Ako chceš, aby väčšinová spoločnosť duchovne rástla, keď človek na dennej báze musí riešiť existenčné problémy…./tak se dívá na svět materialista, jež nevéří v Boha ani Bohu/
odpověď:
k článku jenom tolik: K tomu Starý zákon praví:”Skrze tebe je proklet tento svět” , “V potu tváře budeš svůj chléb dorábět”, Mojžíš: “Oko za oko, zub za zub”.Ježíš: “Neodejdeš odsud, dokud nezaplatíš do posledního haléře”.

Pozrime sa na to bližšie – v spoločnosti panuje toto:

  • Muž či žena príde domov z práce vyšťavený, t.j. na hranici svojich mentálnych alebo fyzických či nedajbože mentálnych a fyzických síl (ak ťahá 12 hodinovky, tak istotne), potom sa venuje domácnosti a deťom (ak nejaké má). A to len kvôli tomu, že musí zabezpečiť strechu nad hlavou (vrátane hypotéky), jedlo, zaplatiť účty za životne dôležité služby a za veci od výmyslu sveta, napr. za šaty, kaderníka/holiča. Hoci produktivita práce je taká, že na zabezpečenie týchto vecí by stačili 4 hodiny, alebo menej.

  • A deti, hlavne v neskorších ročníkoch nie sú na tom o nič lepšie, lebo kým generácie narodených pred 1989 vychovávali k tomu, aby boli užitočnými členmi spoločnosti resp. kádrami, ktoré majú k veciam tvorivý prístup, tak dnešné deti sú nielenže vystavené tvrdej drezúre, ale sú aj debilizované – len kvôli tomu, aby boli dobrými konzumentmi.

A to je, prosím, situácia v cca 80% domácností. V takýchto podmienkach prevažná väčšina má dosť síl už len na plytkú zábavu pred TV s „pivom ruke“ či koníček, ale nie na tvorbu duchovných hodnôt (cez ktoré sa realizuje duchovný rast), alebo na rozmýšľanie a zmysluplné riešenie celospoločenských problémov či hľadania Božej spravodlivosti t.j. vchodu do Božieho kráľovstva do ktorého každý vchádza vlastným úsilím ako to Ježiš povedal (V biblií je napísané, že do kráľovstva Božieho vstupuje každý vlastným úsilím). Inými slovami ­ duchovný rast v súčasných podmienkach je skôr výnimka ako pravidlo.

A ty milá Jill, namiesto toho, aby si pozrela na veci triezvo, obvinila si ma z materializmu, zacitovala niečo z biblie a tak si v lepšom prípade demonštrovala svoje nechápanie, a v horšom nepochopenie a vlastný egoizmus.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č.35

  1. Ďakujem za odpoveď… Štefánikova mohyla je krásnou ukážkou slobodomurárskej architektúry… dokonca aj tá malinká Štefánikova pyramída v Ivánke pri Dunají pri Bratislave. Znamená to teda že keď pre židov nie sme dosť zaujímaví (nemajú tu okultné centrum ako v Prahe a Chatam Sófer v Bratislave podľa všetkého asi veľký okultný význam nemá ?) tak tu moc preberajú nižšie štruktúry teda slobodomurári ? Tí sú v hierarchii GP skupina patriaca pod židov… Celkovo som veľa o slobodo-murároch čítal, prvý rád vznikol ak sa nemýlim dakde v južnom Bavorsku (patril medzi nich napríklad aj Mozart keď napísal svoju Čarovnú flautu, dielo plné slobodomurárskych odkazov a poučení kde v naštudovaní SND prídu na konci hry mimozemšťania…), tam ten trojuholník severné Taliansko kde vznikla prvá banka, Švajčiarsko a juh Nemecka je stará bašta európskeho GP… My sme spolu s Balkánom suchozemská kolónia Nemecka, náš osud je zviazaný s tým ich . Duchovne nás to možno tiahne ku Rusku no materiálne sme odkázaný na Nemcov. Ako sa hovorí, Boh sa rozpráva s každým v jeho jazyku a Ty Ori máš ako človek blízky IT nadmieru vyvinuté analytické myslenie… to je možno Tvoja nadprirodzená schopnosť.

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.36 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s