Smer vetra sa mení-Aktualizácia

Nuž, deje sa niečo zaujímavé, čo som pred týždňami, resp. mesiacmi predpovedal. Konkrétne liberálom, slniečkárom a poskokom Clintonoidov začína byť čoraz viac horúco. Samozrejme, to teraz ešte nie je dramatická zmena, ale skôr postupná – až ku kritickému bodu, po ktorom nasleduje zlom, a celý ich svet sa rozsype na márne kúsky

O čo ide?

Začínam s tou najtriviálnejšou vecou – orgány činné v trestnom konaní idú po Ruskovi a Kočnerovi, a týmto pánom, (ktorí ich dlhé roky podporovali), liberáli a slniečkári z presvedčenia už nevedia prísť na meno.

O nič menej závažná, ale o to menej na verejnosti prepieraná vec je, že im začínajú vysychať zdroje financovania – napr. Lašáková nedala peniaze na propagáciu LGBTI+ životného štýlu, ďalej – keď Slovenská sporiteľňa (dcérska spoločnosť The Erste bank) ponúkla, že to podporí, tak niektorí užívatelia sa na verejnosti vyhrážajú s tým, že prejdú ku konkurencii, a pokračuje to trafikou na umeleckej škole, škandálom okolo financovania kampane do EP strany Spolu (v koalícii s Progresívnym Slovenskom), t.j. poškodí to aj vydavateľa denníka Sme, a tým pádom Blahove obvinenia sú na mieste. A nie je to záležitosť iba Slovenska, lebo aj v ČR vysychajú finančné zdroje a mení sa politická klíma (príklad tu a tu), t.j. pokusy o majdan sú čoraz trápnejšie.

A ešte trápnejšie je to, že keď Pellegrini oznámil možnosť kandidatúry na post predsedu Smeru-SD (s vyjadrením do septembra), tak liberálne médiá (a nielen oni) s touto správou takpovediac masturbovali na verejnosti (ospravedlňujem sa za mentálny obraz). Našťastie Pellegrini vie to, čo Blaha povedal bez ladu a skladu.

Čo sa bude diať ďalej?

Pomaly ale isto miestna periféria globálneho zákulisia (GP) vytvára pre liberálov a spol. dosť nepriaznivé informačné prostredie (a nielen u nás), t.j. Slovenskom sa budú otriasať škandály liberálov, a čerešničku na torte, resp. zlom bude predstavovať to, že sa odhalí, kto skutočne objednal vraždu Kuciaka.

A pre tieto decká, to bude riadny šok (ešte väčší, než vytriezvenie z eufórie z r. 1989 a zo zvoleného Dzurindu). A tí, ktorí odmietajú sa zmeniť, tak narazia na realitu.

Aktualizácia:

Penta a ich kamoši-vlastníci Petit Press začínajú mať problémy:

Zajacova reforma bola špinavá: Penta vraj kupovala poslancov

Spolumajiteľ denníka SME prispel Beblavého strane

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s