Otázky a odpovede č.36

V priebehu minulého týždňa mi prišli dve otázky, čo buď znamená, že som tak dobrý pri vysvetľovaní alebo, že ste tak zorientovaní, či zažívame uhorkovú sezónu. Osobne si myslím, že je to kombinácia prvej a tretej možnosti. Samozrejme, aj teraz pri odpovedaní otázok pôjdem chronologicky, budem sa snažiť zodpovedať otázky čo najlepšie.

Otázky a odpovede

Justas sa pýtal:

Ďakujem za odpoveď: „ Štefánikova mohyla je krásnou ukážkou slobodomurárskej architektúry, dokonca aj tá malinká Štefánikova pyramída v Ivanke pri Dunaji pri Bratislave. Znamená to, že keď pre židov nie sme dosť zaujímaví (nemajú tu okultné centrum ako v Prahe a Chatam Sófer v Bratislave podľa všetkého asi veľký okultný význam nemá ?) tak tu moc preberajú nižšie štruktúry teda slobodomurári ? Tí sú v hierarchii GP skupina patriaca pod židov. Celkovo som veľa o slobodo-murároch čítal, prvý rád vznikol ak sa nemýlim dakde v južnom Bavorsku (patril medzi nich napríklad aj Mozart keď napísal svoju Čarovnú flautu, dielo plné slobodomurárskych odkazov a poučení kde v naštudovaní SND prídu na konci hry mimozemšťania…), tam ten trojuholník severné Taliansko kde vznikla prvá banka, Švajčiarsko a juh Nemecka je stará bašta európskeho GP. My sme spolu s Balkánom suchozemská kolónia Nemecka, náš osud je zviazaní s tým ich . Duchovne nás to možno tiahne ku Rusku no materiálne sme odkázaní na Nemcov. Ako sa hovorí, Boh sa rozpráva s každým v jeho jazyku a Ty Ori máš ako človek blízky k IT nadmieru vyvinuté analytické myslenie, to je možno Tvoja nadprirodzená schopnosť.

Prvá vec je, že ďakujem za povzbudivé, krásne slová a druhá vec je, že v Košiciach a v Žiline bola silná židovská komunita. Tá Žilinská hrala podľa mojich vedomostí významnejšiu rolu. Čo sa týka slobodomurárov ich pozícia podľa mňa je od druhej svetovej vojny v našich končinách nemenná.

Ďalšia vec je, že aj Nemecko sa začalo orientovať na Rusko a Čínu, oni bojujú so všetkým čo majú aby sa osamostatnili. Ako to skončí je samozrejme ako vždy otázne, a ja to vidím na nejaké to delenie Nemecka.

Jakub sa pýtal:

Mňa by zaujímalo, ako hodnotíš seriál Černobyľ? S čím to súvisí?

Samotný seriál som nevidel, ale treba si uvedomiť 2 veci:

  • Slniečkárom sa máli počet černochov.
  • Briti skúšajú potopiť ZSSR a preto robia všetko preto aby sa verejnosť nedozvedela to, že Černobyľ bol dôsledkom sabotáže Sovietskeho vedenia, ktoré sa podľa mňa dialo na popud Britov/Londýnskej city.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č.36

  1. Zdravím všetkých. Mám otázku ohľadom inaugurácie Čaputovej. Robia jej takú propagandu ako keby mala byť korunovaná kráľovná galaxie. Vidia v nej liberálny fanatici nejakú nádej na presadzovanie ich uchylnych predstáv alebo že ich vezme pod ochranné krídla? Môžeš to okomentovať Oracle? Vďaka za odpoveď.

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.37 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s