Husársky kúsok Fica a Pellegríniho

Poviem vám, že je to poriadny husársky kúsok, ktorý zapadá do dlhého radu husárskych kúskov. Čo ale priamo súvisí s týmto husárskym kúskom je jednak zabránenie majdanu zo strany slniečkárov, ktorých financovali Clintonoidi a jednak zabránili majdanu zo strany „patriotov“.

O čo ide?

Nielenže sme potencionálnym miestom na usporiadanie konferencie Jalta 2.0, ale nás aj dostali na globálnu politickú mapu. Priamych dôkazov až na Pellegriniho reč na fóre v Petrohrade niet, v ktorej v podstate okrem iného aj povedal „buď sa Európa stane platformou pre štáty alebo bude zle bez nášho pričinenia“, a túto reč musel predniesť v anglickom jazyku, lebo by to Západné elity resp. bruselská byrokracia totálne ignorovala. Teraz ale ignorovať ju nemôžu a ani nemôžu tvrdiť, keď vyvedú niečo alebo pôjdu proti reformám, že „stratilo sa to v preklade“. Inými slovami Pellegrini tam plnil aj zadania globálneho zákulisia (GP) a európskych/západných elít.

Ďalšia vec je, že nás GP so súhlasom Ruska vymenoval spojnicou resp. mostom pre Západ, Čínu a ruský svet a to symbolickým aktom otvorenia mosta na rieke Neva. A hneď po tomto akte sa dozvedáme, že v Pekingskej univerzite medzinárodných štúdií otvorili odbor slovenského jazyka a vzájomné uznávanie dokladov o vzdelaní bude jednoduchší. To znamená, že pre Čínu sme prinajmenšom politickým a ekonomickým vstupným bodom do Európy (prinajmenšom kvôli širokorozchodnej trati), a tým pádom aj regulátorom vzťahov EU a Číny.

A čo sa týka toho, že budeme mostom medzi Západom a Ruskom, tak tu musím poznamenať jednu dôležitú vec. Pre Západ je nepochopiteľný fenomén lebo ten, kto do Ruska nešiel s mečom v ruke rep. ako dobyvateľ, tak ten sa vrátil ako zmenený človek (často k lepšiemu) a Rusko zas má samé negatívne skúsenosti so Západom. Takže Západ a Rusko nielen potrebujú prekladateľa, ale západ aj potrebuje okno do ruského sveta odkiaľ môže preberať algoritmy pre riadenie spoločnosti a tieto algoritmy budú využité, hoci aj v modifikovanej forme.

Prečo som dal úvodzoviek k patriotom?

Nuž napriek všetkým úspechom na zahraničnej a domácej scéne, Uhrík dokáže podať podružnú vec, ako zradu Fica, Pellegriniho a Smeru. Pritom nie je to pozvanie darmožráčov a ilegálnych migrantov z celého sveta, ako to Uhrík prezentuje, ale len rozhodnutie úradníka Migračného úradu ministerstva vnútra na riešenie zdravotnej starostlivosti pre tých, ktorým bola namiesto azylu udelená ochrana (asi nie každý z nich dokáže platiť zdravotné poistenie). Pritom Pellegrini a Fico nemajú právomoci na priamy zásah do chodu úradov ministerstva vnútra. Uhrík to prinajmenšom tuší a napriek tomu múti vodu a loví politické body, pritom síce tie body získa, ale potápa v konečnom dôsledku svoju stranu, potenciálnu spoluprácu a Slovensko. A z tohto pohľadu môže podať ruku so slniečkármi, liberálmi a „slušnými“ z Progresívneho Slovenska lebo používa ich metódy a postupy.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

One thought on “Husársky kúsok Fica a Pellegríniho

  1. Na to, ze Uhrika povazuju za “najlepsi kader” LSNS, tak sa v nicom dokopy nevyzna. Svojim konanim robi viac skody ako osohu. Keby sa aspon chlapec zamyslel nad sebou komu jeho spravanie pomaha a komu skodi.
    Kazdy kona v miere svojich vedomosti na seba a v miere svojej nevedomosti na toho co vie viac.

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s