„Ja nič, ja muzikant, to bol ten slovenský neger“

To bude štandardná reakcia keď slovenské orgány sa budú zaoberať o ekonomickú a inú trestnú činnosť firiem so zahraničnými vlastníkmi resp.o politikov, ktorí sa orientovali na Západ. Samozrejme zahraniční vlastníci a Západní páni pomlčia o tom, že bez ich príkazu alebo vysloveného súhlasu sa nič nemohlo udiať a proste každý, kto to spomenie na verejnosti je konšpiračný teoretik a polo-blázon.

O čom to hovorím?

Nuž, pôvodne Aktuality priniesli správu o tom, že dostavba Mochoviec je ohrozená lebo talianska firma neplatí účty. Túto správu prevzal aj Sputnik a tak získala medzinárodný ohlas. Zaujímavé je, že riaditeľ vydavateľa pod ktorého patria aj Aktuality odstupuje k 1. septembru. Nehovorím, že dotyčný pán je priamo zapletený do niečoho nekalého, ale liberálne médiá roky kryli rôzne nekalé praktiky zahraničných firiem (vrátane rabovania) a to, že sa takéto veci začali na verejnosti v liberálnych médiách spomínať znamená, že prišiel čas na čistky a globálne zákulisie (GP) a jeho periféria začali formovať iné informačné pole.

Prečo je to dôležité?

Ide o to, že GP potrebujú aby z jednej strany dav konzumentov správ vytváral kulisu a aby ich presvedčili o tom, že sa to celé deje samo-sebou, a z druhej strany aby tie procesy ktoré odštartovali, prebiehali presne tak, ako to oni potrebujú. Cieľom je, aby Slovensko ako člen V4 malo čo najväčšiu zdrojovú stabilitu a bolo maximálne ovládateľné (keď ten „patriotický“ majdan, ktorý mal byť reakciou na puč zo strany liberálov im nevyšiel), preto sťahujú kádre z určitých pozícií a aj preto tí chytrejší zradcovia sa sťahujú z verejnosti – pracú sa z cesty.

Tu sa dostávame k nadpisu tohto článku, totiž persóny ako Lipšic alebo Kiska spolu s vedením PS si stále myslia, že im ide karta a to aj napriek tomu, že NY Times s článkom v ktorom sa americké tajné služby de facto priznali, že pripravujú previesť teroristický útok proti elektrickej rozvodovej sieti Ruska a súčasne s tým je aj masívny výpadok elektrickej energie v Južnej Amerike im vypálil rybník. Takže akonáhle sa začnú čistky, tak zahraniční páni obetujú týchto hlupákov len preto, aby si zachránili svoju kožu a tých, ktorí včas ujdú pred Slovenskou spravodlivosťou čaká žobrácka palica v daňových rajoch. Lenže zahraniční vlastníci týmto krokom (ktorý určite podporí aj GP) spália mosty a zabezpečia to, že nikto na Slovensku nebude vedome robiť špinavú prácu pri rabovaní Slovenska. Samozrejme sú tu aj iné scenáre pre čistky, ale tento sa mi zdá byť najpravdepodobnejší.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “„Ja nič, ja muzikant, to bol ten slovenský neger“

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.38 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s