Trump the troll

Myslím si, že dlhujem jedno vysvetlenie. V stredu 20.6.2019 som povedal niečo v tom zmysle, že Kiska a ostatní liberáli sa tvária tak, že im ide karta, ale v skutočnosti opak je pravdou. A teraz musím dodať, že čo vtedy Trump a globálne zákulisie (GP) urobili je v podstate kritický ak nie rovno fatálny úder proti všetkým Clintonoidom a ich poskokom na celom svete a je len otázkou času, kým sa to prejaví.

O čom hovorím?

V New York Times bol uverejnený článok v ktorom americké tajné služby de fakto priznali, že pripravujú teroristický útok proti Rusku v prípade vojenského konfliktu, a túto správu ktorú zverejnili so súhlasom Boltona (Trumpov poradca) Trump najprv nazval virtuálnou zradou a potom lžou. Medzitým bol masívny výpadok elektrického prúdu v Južnej Amerike. Niekto musí byť špeciálny prípad idiota na to aby ho nenapadla tá možnosť, že ak tento útok nebol dôsledok kybernetického útoku zo strany amerických tajných služieb, tak aspoň to mohla byť sabotáž, okrem náhodných technických porúch. A samozrejme je tu možnosť, že masívne elektrické výpadky v minulosti mohli byť dôsledkom kybernetického útoku amerických tajných služieb s tým samozrejme, že podobné útoky môžu byť podniknuté aj proti „spojencom“ (čítaj: vazalom) zo strany amerických tajných služieb za neposlušnosť. A to má následne obrovské dopady tak pre americkú vnútornú politiku, ako aj globálnu politiku.

Prečo aj na americkú vnútornú politiku?

Vytvorilo sa zdanie, že americký prezident nevie čo robia americké tajné služby a nemá nad nimi kontrolu a to je žiaľ čiastočne pravda. Samozrejme Demokrati a niektorí Republikáni prišli s tým, že prezident nemá vedieť o všetkom čo robia tajné služby. Inými slovami nielen dali Trumpovi dôvod na masívne čistky v tajných službách, ale aj poskytli mu politickú muníciu (prvé výsledky sú už tu).

A čo to znamená pre globálnu politiku?

Nuž, poskokovia Clintonoidov resp. tí, ktorí boli na americkej výplatnej páske alebo z iných pohnútok presadzovali americké záujmy na úkor vlastného štátu a obyvateľstva majú veľké problémy resp. črtajú sa im veľké problémy. A to z prostého dôvodu: generálna prokuratúra všetkých štátov môže tento článok brať ako podnet na vyšetrovanie z vlastizrady a spolčenie s cudzou mocnosťou u pro-amerických politikov, a aj verejne dostupného materiálu je dosť. Samozrejme celé s tým, že Amerika sa dostáva do medzinárodnej izolácie, ktorá je potrebná na jej preformátovanie.

Čo to znamená pre nás?

Kiska podľa Matoviča už začína deliť ministerské kreslá, Kiska pred článkom v NY Times de facto priznal aktívnu účasť na pokuse o prevrat t.j. liberáli sú natoľko istí tým čo robia, že nielen predávajú kožuch medveďa, ktorý ešte žije, ale už aj odhodili masky a toto sa ešte umocní po chýroch o tom, že Pellegrini sa chce uchádzať o post v Bruseli (pravdivosť tejto informácie teraz nebudem rozoberať). Inými slovami proti Kiskovi budú vznesené nielen obvinenia za finančné delikty, ale sa zreje aj obžaloba za zneužitie právomocí, pokus o narušenie ústavného rádu Slovenska (v podstate pokus o prevrat) a možno aj za vlastizradu. A podotýkam, nebude jediný, ktorý bude mať problémy podobného rázu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

One thought on “Trump the troll

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s