Slovenská vodíková bomba?!

Evidentne sa naši politici – poskokovia Clintonoidov, i globálne zákulisie snažia urobiť z malého Slovenska atómovú veľmoc. Pretože to, čo sa chystá urobiť Danko, nemožno nazvať inak ako vodíková bomba. Pritom sú poskokovia Clintonoidov v tejto schéme užitoční idioti, naši politici zohrávajú úlohu katalyzátora, a globálne zákulisie si zase varí vlastnú polievočku.

O čom je reč?

Ide o to, že Danko chce presadiť novelu zákona o stranách, ktorý by obmedzil kupovanie strán oligarchami a zahraničnými finančnými skupinami. Samozrejme, novela zákona bude napísaná tak, aby ju sponzori Danka a Smeru mohli ľahko obísť (aspoň taký je zámer), a aby to neobmedzilo normálne (čítaj: doterajšie) fungovanie strany, resp. jej financovanie (chod strany je drahá záležitosť). Pritom je to reakcia na činnosť de facto protištátnych živlov, ktorá bude mať za následok kadečo.

Treba ale dodať, že Mečiar chcel riešiť vzťah štátu a politických subjektov spolu s otázkou vzťahu poslanca a voliča. To znamená, že jeho myšlienky sa vracajú do života, a nechcem teraz rozberať otázku ako, lebo to môže byť pod vplyvom okolností, ako aj dôsledkom zákulisnej práce, či kombináciou týchto faktorov.

Čo z toho vylezie?

Danko môže, samozrejme, streliť aj capa, hoci pri Ficovom riadení sa to nemôže len tak ľahko stať. Otázne preto je, čo sa ešte stane po/pri tom, keď sa odstrelí sieť hlavne prozápadne orientovaných oligarchov a parazitov ideologicky podporovaných cez 3. sektor. Bude to zaujímavé sledovať a súvisí to s tým, prečo sem ťahám globálne zákulisie (GP). Totiž oni radi testujú rôzne veci – v Škandinávii GP napr. testuje, ako sa dá slniečkárstvom rozbiť spoločnosť a likvidovať etniká mäkkými metódami, v Argentíne a v Zimbabwe sa zase testovali dopady „riešenia“ finančných kríz, atď. – prosto urobili si z nich polygón (vojenský termín), a výsledky extrapolujú na iné krajiny, príp. na jeden celý región. A Danko v dobrej viere (o tom nepochybujem) chce zo Slovenska urobiť práve takýto polygón, t.j. prebehne analýza, výsledky sa extrapolujú na dané podmienky, a GP rozhodne o tom čo, kde a ako použijú a využijú. Samozrejme, veci môžu mať zaujímavý a hlavne nečakaný zvrat nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Slovenská vodíková bomba?!

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č.39 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s