Trump the genius

Minule som nazval Trumpa trollom kvôli tomu, že bolo zverejnené priznanie amerických tajných služieb ohľadom možnosti spáchania teroristických útokov voči neposlušným štátom v dobe masívneho výpadku elektrického prúdu v krajinách Južnej Ameriky. A vtedy som aj napísal, že Clitonoidom mohol byť zasadený fatálny úder, ten však potrebuje nejaký čas na to, aby sa prejavil. Trumpovi sa podaril ďalší husársky kúsok, ktorý bude mať obrovský dopad pre vzťahy nielen s Čínou, ale aj pre vnútornú politiku USA.

O čo ide?

Trump uvalil zákaz na Huawei produkty na území USA a zakázal obchodovať s Huawei aj veľkým technologickým firmám. Tento zákaz bol Trumpom nedávno zrušený, a väčšina komentátorov to hodnotí tak, že Trump ustúpil Číne a zavládlo prímerie (takto sa to berie, hoci oficiálne to ešte nie je). Toto hodnotenie je od základov nesprávne, lebo cieľom nebol ani Huawei a ani Čína (hoci s nimi chce Trump prerokovať obchodné dohody), ale Clintonoidi a nimi ovládané technologické firmy, ktoré vyživujú to ideologické monštrum, ktoré bolo stvorené britskými/vatikánskymi technológiami.

O aké monštrum ide?

Nuž, neviem či ste počuli, ale veľké technologické firmy zo Silicon Valley sa rozhodli nielen propagovať a všemožne pretláčať slniečkársku ideológiu, ale aj rozhodli, že všetci s ktorými nesúhlasia a všetci, ktorí nesúhlasia s nimi musia preč – t.j. všetky tie reči o slobode slova sú nielenže o ničom, ale aj deklarujú, že aby ju uchránili, treba odstrániť všetky tie „nesprávne“ názory.

O aké technológie ide?

Ide o technológie sociálneho inžinierstva – typické príklady použitia týchto technológií sú Pakistan a Ukrajina. Na Ukrajine sa stalo približne toto:

  • katolícki Poliaci prevzali moc nad Haličom/Galíciou;

  • poľská šľachta dala územia do správy Židom, ktorí tam všemožne zdierali miestne obyvateľstvo (aj s právom na prvú noc);

  • katolícka cirkev tam hneď vyslala jezuitov, aby prevzala kontrolu nad miestnou pravoslávnou cirkvou;

  • cirkev začala presadzovať ideológiu, ktorá bola v súlade s potrebami Vatikánu/globálneho zákulisia (GP);

  • tieto faktory tam vytvorili akési anti-Rusko;

  • Habsburgovia toto anti-Rusko nasmerovali proti Rusku.

Na území Pakistanu sa udialo niečo podobné – rozdiel je len v tom, že kvôli mohamedánskemu vyznaniu spolupatričnosť k zvyšku Indie bola oslabená, takže tam stačilo Britom len nahovoriť moslimom, že sú niečo iné ako zvyšok Indie, a potom to celé nasmerovať proti Indii cez umelo vytvorené a živené spory.

Chcem tým povedať, že táto ideológia, ktorú presadzujú tieto technologické giganty je svojim spôsobom anti-USA.

Dohra?

Nuž, Trump získa tromf proti Clintonoidom (prestal som rátať, že už koľký), technologický transfer do Číny sa zastaví a Trump sa dohodne na nových podmienkach obchodu s Čínou s tým, že sa znova vybudujú výrobné kapacity (prevažne za domáce investície), a časť produkcie sa presmeruje do Číny.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s