Trumpova deklarácia nezávislosti

V roku 1913 bolo USA znova kolonizované inými ako vojenskými prostriedkami, lebo tento rok je zaujímavý nielen tým, že je to cca rok pred vypuknutím 1. svetovej vojny, ale aj tým, že k 1. januáru 1913 boli ustanovené podrazom a machináciami Federálne rezervy Spojených štátov amerických, zvané tiež FED. Síce v názve je slovo federálne, ale podľa analýzy čínskeho právnika táto inštitúcia je skôr súkromná entita, konkrétne je vlastnená prevažne americkými dcérskymi bankami, ktorých materská firma sídli v City of London. Mnohým sa to zdá byť divokou konšpiráciou, ale musím pripomenúť švajčiarsky dokument, ktorý tvrdí, že 80% svetovej ekonomiky ovláda 117 147, resp. 116 146 vzájomne vlastnícky prepojených korporácií. Dodávam, že v roku 1812 chcela Británia znova pripojiť vojensky USA k svojej ríši, neskôr však zmenili taktiku – pokúšali sa založiť trvalú centrálnu banku, a v 1913 po prvýkrát uspeli .

Ak je to pravda, tak prečo hovorím o deklarácii nezávislosti?

Pretože v tomto roku bola 4. júla vo Washingtone po dlhých desaťročiach vojenská prehliadka. A keď k tomu pridáme fakt, že americká ríša je pokračovaním britskej ríše, len inými prostriedkami a Clintonovská/Clintoidná/neoconská klika bola/je ovládaná zo City of London, tak aj preto dávajú Trumpove slová o tom, ako sú Američania podvádzaní, zmysel.

Ďalšia vec je, že po 4. júli zatkli istého miliardára Epsteina, ktorý bol podľa Alexa Acosty „aktívum tajných služieb“, a keď k tomu prirátame, že britský veľvyslanec vo Washingtone odstúpil a americký veľvyslanec v Izraeli nasledoval jeho príklad, tak to celé znamená, že Epstein bol „aktívom“ pre CIA, MI-6 a možno aj Mossad, a je teda jasné, že britsko-neoconský vplyv na americkú zahraničnú politiku sa značne oslabil.

Kam to bude smerovať?

Ďalšie oslabenie pozícií Clintonovskej kliky vo svete a u nás vedie k totálnemu odpisu liberalizmu. Lenže je tu jeden problém – aby táto klika chránila svoju pozíciu, tak spolu s niektorými britskými klanmi môžu odstreliť finančný systém bez adekvátnej náhrady, a ak globálne zákulisie (GP) a ich periférie nebudú úspešní v blokovaní týchto snáh, tak nielenže dôjde k ďalšiemu odkrytiu riadiacich (lebo museli otvorene zasiahnuť), ale dôjde aj k zásahu Trumpa, Modiho (India), Si, a Putina priamo v spolupráci GP a jeho periférie. Dôvod je prostý – ak dôjde k zastaveniu platieb, tak sa narušujú výrobné cykly, a tie zas narušia chod rafinérií, chemičiek a atómových zariadení. A keď tieto nebudú riadne odstavené, povedie to ku katastrofám, ktoré zničia nielen túto civilizáciu, ale možno aj život na tejto planéte.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

9 thoughts on “Trumpova deklarácia nezávislosti

  1. Nemôžu odpáliť finančný systém, iba ak by chceli neokoni spáchať samovraždu. Odpálenie finančného systému by znamenalo stratu riadenia z nekontrolovateľného chaosu, ktoré by to spôsobilo. Navyše, odpálenie by muselo prebehnúť len v západnej hemisfére, čo by síce spôsobilo šok, ale alternatívny finančný systém na Východe by sa čoskoro aktivoval. To by znamenalo zánik západnej dominancie lusknutím prstov, posledný let kamikadze. Situáciu by mohol dokonca využiť aj Trump na okamžité znárodnenie FEDu ako nevyhnutné núdzové riešenie na záchranu situácie.
    Takýto krok neokonov by bola najrýchlejšia cesta k vlastnej deštrukcii. Západ by to postihlo poriadne, jeho finančný systém by sa úplne zdiskreditoval a Východ by z boja vyšiel víťazne a prebral štafetu dominantného finančného systému.

    Like

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 42 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s